Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 24 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty

Na to já nemám čas

Ty taky nemáš čas a ona už vůbec ne. A co teprve oni! O nich ani nemluvím. A vy? Vy čas máte?

Facka, začátek násilí

Už jste někdy slyšeli o nenásilí? Není to pacifismus, ani bojácné sezení v koutě s rukama v klíně. Je to aktivní způsob řešení konfliktů...

Bytový dům vytápěný pouze sluncem

Švýcarská firma staví první bytový dům, který bude vytápěný výhradně solární energií. Osmi bytovým jednotkám budou dodávat teplo střešní solární panely o rozloze 276 metrů čtverečných napojené na obří cisternu s vodou, napsal server Swissinfo.

Mlčeti z kopce

jen tak...

Ohlédnutí za Josefem Vinklářem

V úterý dne 18. září 2007 odešla jedna z velkých českých hereckých osobností. Pan Josef Vinklář se zapsal do srdcí diváků řadou nezapomenutelných rolí. Jako umělec razil teorii, že herci jsou v podstatě smutní klauni, a jako člověk zase tvrdil, že život musí jít dál…

Bez kalhotek

Vloni na jaře jsem měla brigádu v jedný hospodě. Na to, že byl březen, bylo krásně, a tak byla plná žíznivců. Byl tam pořádnej hukot. Roznášela jsem pivo. Uvnitř plno a na terase taky. Jasně, že v sukni, a jasně, že bez.

Horké kapky

Postavila se k velkému oknu a tiše sledovala měsíc na bezmračné obloze.

Nelehký život živnostníků

Daně zasahují do našeho každodenního života. Výše daní výrazně ovlivňuje podnikatelského ducha v zemi. Finanční částku námi odvedených přímých daní a povinného sociálního a zdravotního pojištění si najdeme na výplatní pásce nebo v našem daňovém přiznání. Ještě více však odvedeme státu na DPH a spotřební dani.

Vexilologii je 35 let

V manuálu křestních jmen, kdesi za Václavou či Veronikou, bychom to jméno marně hledali. Jde totiž o název odborné disciplíny, která se zabývá vlajkami a patří mezi základní historické vědy, nejblíže má k heraldice, nauce o erbech a dalším, co se znaky souvisí.

Houpačka nebo kolotoč. Vyberte si.

No, tomu ani trochu nerozumím. Mohla bys mi, vypatlaná sestro dát nějaký jiný, originálnější příklad k tomu, abych konečně pochopila, proč si tak vydatně kurvíš život s těma mizernejma chlapama?

Trpíme sebeklamem

Podle nejnovějších teorií většina lidí trpí vážným sebeklamem. Domnívají se, že, na rozdíl od jiných živočichů, nejednají instinktivně ale rozumově a že se svobodně rozhodují.

Čeští herci reklamštinou nemluví?

Možná jste si všimli, že se v poslední době roztrhl pytel se známými tvářemi v reklamě. Myslíte si, že je to špatně?

Fotosoutěž Evian zná vítěze

Již víme, kdo ze soutěžících vyhrál pěkný značkový župan, již známe několik tváří čtenářů a čtenářek našeho magazínu. Podívejte se na čtenářku na koni, s trpaslíkem, žábu na Evianu nebo na Evian s rumem. Bylo těžké vybrat ty nejlepší snímky.

Ohlédnutí za hvězdou jménem Luciano Pavarotti

„Slavný italský operní pěvec Luciano Pavarotti zemřel. Oznámily to ve čtvrtek ráno světové agentury s odvoláním na Pavarottiho manažera.“ Když jsem si přečetla ráno 6. září 2007 na internetu tuto zprávu, ihned jsem si v hlavě přehrála árii prince Kalafa „Nessun dorma“ z opery Turandot a vzápětí sáhla po knížce od Eve Ruggieri nazvanou „Pavarotti“ …

Prolhaný trenér, hajlující dutoleb a Slavie

V českém fotbale to v posledních čtrnácti dnech opravdu žije. Jako by bylo všechno postaveno na hlavu. Na rozdíl od doby nedávno minulé se sice neřeší korupce, ale o skandály rozhodně nouze není. Nezaujatý pozorovatel by si skoro mohl myslet, že celé vedení Českomoravského fotbalového svazu by mohlo už konečně stáhnout ocasy a zmizet po anglicku.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz