Články FiftyFifty.cz, strana 73

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 73 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 73

FiftyFifty

Je ideální čas na jarní prohlídku auta, servisy hlásí volné kapacity

Je ideální čas na jarní prohlídku auta, servisy hlásí volné kapacityLetošní počátek března je ideální dobou ke každoroční prohlídce vozidla. Vzhledem k aktuálnímu počasí je také vysoce nepravděpodobné, že se na komunikace vrátí sníh, proto je vhodné prohlídku spojit s výměnou sezónních pneumatik. Autoservisy ještě hlásí volné kapacity, díky kterým se minimalizuje doba čekání.

Nebezpečná trojka v životě odvykajícího kuřáka

Nebezpečná trojka v životě odvykajícího kuřákaTrojka bývá většinou lidí vnímána jako pozitivní a šťastná číslice. To ovšem neplatí pro odvykající kuřáky. Tři dny, tři týdny a tři měsíce jsou kritickými okamžiky na cestě pryč od tabáku. Pokud člověk dokáže odolat, bývá naděje na zdravější život reálná.

Nový luxusní hudební klub v Brně: Sono Centrum

Nový luxusní hudební klub v Brně: Sono CentrumBrno se brzy dočká nového hudebního klubu, který se stane nejmodernějším klubovým prostorem v ČR. Nová budova nabízí neotřelý a moderní design, uvnitř navíc nadstandardní komfort a vybavení. Ozvučení klubu, který bude sázet na zajímavou multižánrovou dramaturgii, zajišťuje studio Sono, jedno z nejlepších nahrávacích studií v ČR. Celý komplex doplňuje moderní hotel a výborná restaurace. Sono Centrum přivítá první návštěvníky 25.4.2014.

Sedm nejčastějších omylů při třídění odpadu

Sedm nejčastějších omylů při třídění odpaduDvě třetiny Čechů odpad třídí. Nepovažují to za nijak složitou věc - do zelených kontejnerů patří sklo, do modrých papír a do žlutých plast. Jenže není papír jako papír a není plast jako plast. Navíc se mohou občas v domácnosti objevit neobvyklé odpady, se kterými si nemusí správě poradit ani zkušený tříditel. Vy například víte, kam vyhodit rozbité zrcadlo, plata od vajíček nebo obaly od rostlinných olejů?

Největší cestovatelský svátek opět v Praze

Největší cestovatelský svátek opět v PrazeZemě všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst, cestovatelská setkání. To vše i mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v Čechách – festival Kolem světa.

Cítíte se být na droze nezávislí? Možná se mýlíte!

Cítíte se být na droze nezávislí? Možná se mýlíte!Závislého člověka si mnozí představují jako vyhublou „trosku“, u které je užívání drog ihned zřejmé. Ve skutečnosti mohou být tito lidé nenápadní a zdánlivě bezproblémoví. Nezřídka si ani oni sami svůj problém nepřipouštějí. Co užívání drog přináší a které znaky jsou pro závislost typické?

Dokonalá simulace života seniora na veletrhu sociálních služeb

Dokonalá simulace života seniora na veletrhu sociálních služebV pardubickém AFI Paláci se již tuto středu 5. března 2014 od 10 do 17 hodin uskuteční veletrh sociálních služeb, který je určen široké veřejnosti. Návštěvníci veletrhu se mohou seznámit s činností poskytovatelů sociálních služeb Pardubického kraje a dozvědět se, jaké služby vlastně mohou využít pro sebe či své blízké v případě potřeby.

Zoo Praha se raduje z trojčat levhartů

Zoo Praha se raduje z trojčat levhartůPo třinácti letech se podařilo pražské zoo odchovat koťata levharta mandžuského. Trojčata této kriticky ohrožené šelmy se zde narodila vůbec poprvé!

Nešťastné víkendy

Nešťastné víkendyPostihne-li vás srdeční infarkt, nejdůležitější pro vaše přežití je co nejrychlejší přesun do nemocnice. To ale ještě neznamená, že máte vyhráno.

Rakovina plic se týká i nekuřáků: jak je to možné?

Rakovina plic se týká i nekuřáků: jak je to možné?Rakovina plic je neodmyslitelně spojena s kouřením. Málokdo si ale uvědomuje, že každoročně přibude i velké množství nekuřáků, u kterých je tato nemoc diagnostikována. Proč jsou i tito lidé v ohrožení, to napoví následující řádky.

Asistovaná reprodukce s božím požehnáním

Asistovaná reprodukce s božím požehnánímMetody asistované reprodukce jsou často diskutovaným etickým problémem. Ačkoli se etika s mimotělním oplodněním již vypořádala, stále existují dílčí otázky, které nemají jasné odpovědi. Léčba neplodnosti je ale také kontroverzní náboženskou otázkou.

Pražské břehy čeká proměna

Pražské břehy čeká proměnaRada hlavního města Prahy schválila před týdnem dokument, který městu umožní změnit vltavské břehy v celoměstský významný veřejný prostor. Končí tak stav, kdy jdou dílčí investice města a jednotlivých soukromníků často proti sobě. Koncepce vznikla na Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha).

Zdravotní důsledky kouření: když se tkáně dusí

Zdravotní důsledky kouření: když se tkáně dusíS kouřením bývá snad nejčastěji spojována rakovina plic. Není však jediným onemocněním dýchací soustavy, jež může být cigaretovým kouřem způsobeno.

Vadné plynové spotřebiče a ucpaný komín nesou smrtelné nebezpečí!

Vadné plynové spotřebiče a ucpaný komín nesou smrtelné nebezpečí!Vytápění a ohřev teplé vody pomocí plynového kotle či ohřívače je velmi úsporné a pohodlné, je však nutné dbát na technický stav zařízení a nepodcenit přísun vzduchu do místa instalace.

Srdce v zimě ohrožují nejen svátky

Srdce v zimě ohrožují nejen svátkyVánoční a povánoční dny nejsou spojeny jen s klidem a přívětivým úsměvem. Nákupy v přeplněném supermarketu, shánění dárků na poslední chvíli – nic z toho našemu srdci příliš neprospívá. Kromě těchto stresových situací srdce ohrožují i další faktory. A některé z nich přímo souvisí se zimními měsíci.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.