Články FiftyFifty.cz, strana 29

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 29 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 29

FiftyFifty

Dům na dálkové ovládání

Rodinný dům, v němž všechny přístroje komunikují a mohou být řízeny z kteréhokoli místa, už není fantazií. Nabízí velký komfort, bezpečí a dokáže šetřit energii.

Co přinese spojení Raiffeisen stavební spořitelny s Hypo stavební spořitelnou?

Spojením dosavadních konkurentů Raiffeisen stavební spořitelny s Hypo stavební spořitelnou vzniká 3. největší společnost na trhu stavebního spoření. Co Vám toto sloučení přinese? Především snazší a rychlejší dostupnost těchto služeb.

Praktikujte laskavost a nesmyslně krásné činy

Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.. je věta, jenž se ve Spojených státech šíří rychlostí blesku. Všichni hrají tuhle hru s jednoduchými pravidly. A kdo je vítěz? Přece každý účastník, co udělá něco pro druhé!

Manželky mocných

Nemají to jednoduché. Soustřeďuje se na ně zájem veřejnosti, lidé je kritizují, odsuzují a občas i obdivují. Někdy se tyto dámy dostanou do rozporu se zájmy, které hájí jejich vysoce postavení muži.

Can you choose your baby's sex?

seriál :: Language corner

Are you desperate for a daughter or dying for a son? Many parents long for a son or hanker after a daughter. The solution could lie in a mother's diet before she even conceives or according to one survay strong women are more likely to give birth to boys…

Jak vybrat pozemek

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Kde začít stavět

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Světla hrají velkou roli

Osvětlení ve městech dnes už neslouží jen k praktickým účelům. Má i zvláštní poezii, kterou je třeba umět vytvořit. Nikdy by nemělo být ostentativní či agresivní.

Ohlédnutí za Radovanem Lukavským

Hamletova slova je možno opakovat opravdu bez ironie, jde-li o muže, který svou řeč k „hercům“ skončil nakonec v jedinou radu: „Herec má přijít a říci pravdu!“ Výpověď Radovana Lukavského - člověka, jehož každé slovo bylo bytostným vyznáním...

Válka o vodu

Více než miliarda lidí v padesáti zemích světa trpí nedostatkem vody. Tři miliardy tři sta tisíc lidí ve 127 zemích světa se každoročně nakazí chorobami, jejichž příčinou je znečištěná voda.

Proč vlastně stavět

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Transvestita nebo transsexuál?

Lidé mají obecně zažito, že muž převlečený za ženu je k popukání. Čtěte rozhovor se zasvěceným/ou...

Oscar Niemeyer- legenda moderní architektury

seriál :: Kdo to vlastně byl

Architekt Kaplický o něm před dvěma lety řekl: „Oscar Niemeyer navrhuje v devadesáti osmi lepší stavby než třicetiletí hoši. Žije erotikou, ale ona může mít jemný profil, jistou dávku tajemství. To není playboy, to je Saint-Exupéry…“

Deprese a černé nálady

Podle Světové zdravotnické organizace bude v roce 2020 deprese druhou nejzávažnější chorobou na světě po AIDS, a její počty prudce vzrostou. Ve vyspělých zemích se deprese dokonce dostane na první místo jak počtem úmrtí, tak počtem nemocných. Udělejte si náš test...

Prezidentská sranda

Naše politická scéna pro nás bude mít ještě mnoho překvapení, ale svůj podíl viny na tom jistě nese také obecenstvo (tedy my voliči). Vždyť komik hopsá tím výše, čím více se mu tleská, jenže v našem malém divadle se netleská, a tak protagonisté zkouší, co vše si mohou dovolit, či co musí udělat proto, aby se z hlediště ozvala alespoň nějaká reakce.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.