Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Vítejte ve druhém roce

seriál :: Editorialy

"Vítejte u nás. Právě jste narazili na unikátní magazín českého internetu. Proč je unikátní a proč byste měli trávit čas právě u nás, to vám hned vysvětlím. Tvůrčí partu magazínu tvoří především mladí a velice normální lidé." Právě takto začínal můj první článek pro Fifty. Dnes je tomu přesně rok, co jsme s tím vším začali...

Krajta pila ze záchodu

Krajta zelená a hroznýš královský – tak to jsou dva druhy hadů, kterými se již několik let pyšní pan Vladimír Küper.

Ozonová díra je kvůli chladu větší

Letos došlo nad Antarktidou k rekordnímu úbytku ozonu, oznámili vědci z Evropské kosmické agentury. Překročen byl dokonce i dosud nejvyšší zaznamenaný úbytek z roku 2000, napsal britský deník Guardian.

Medaile pro svérázného Štraita

Včera, 28. října 2006, předal prezident republiky Medaili za zásluhy Jindřichu Štreitovi. Za zásluhy o stát v oblasti kultury a umění. V Centru publicistiky a dokumentu Televizního studia Ostrava natočil režisér Aleš Koudela o tomto světově proslulém fotografovi dokument nazvaný Jindra ze Sovince.

Oslavy 28. října na Vítkově

V sobotu 28. října se na pražském Vítkově budou konat oslavy vzniku ČSR, spojené s řadou zajímavých akcí.

Charitativní odpoledne „Malování na Palmovce“

Nadační fond Veselý senior pořádá v sobotu 28. října v pražském Divadle pod Palmovkou od 14:00 do 17:00 hodin charitativní akci „Malování na Palmovce“.

Nádherný rána

Rána jsou tady teď nádherný. Slunce svítí světležlutě a zrcadlí se v tisíci kapkách rosy. Svěží vzduch mi připomíná, že ještě žiju. Občas mě zastudí okolo srdce.

Nedbalost šéfů dětských sborů

Mistr sportu Arnošt Boehm při školení trenérům začínajících zápasníků zdůrazňoval, že po rodičích bývají další novou autoritou – vzorem - a podle toho by měli vystupovat.

Lidé ničí celý mořský ekosystém

PRAHA/DILLÍ (EcoMonitor) - Odpadní vody představují obrovský problém pro znečištění moří a oceánů, ohrožují rostliny a živočichy, a také ničí místa, kde by mohli žít. Navíc se problémy se splašky stále zvětšují, říká zpráva Programu OSN pro životní prostředí (UNEP).

4 roky nad vodou

V srpnu roku 2002 se Prahou prohnala ničivá pětisetletá povodeň, která zapříčinila okamžitou evakuaci občanů, sanace budov a řadu protipovodňových opatření.

Čím ošoupanější, tím lepší

Také si občas zastepujete? Na autobusové zastávce, v kuchyni či ve frontě? Alžběta Weisová alias Betty tomu doslova propadla. A kam že se nám to až dostepovala? Nebudete věřit, ale do světa!

Krajina sedmi ponožek

Není nad to, čas od času si "přetvořit" (či znetvořit) některé okřídlené rčení, a v souvislosti s Terrym Gilliamem mě vždy napadne ono mozartovské "jeho Pražané mu rozumějí"

Ježíškovo řádění na FF

Tak, stabilní vládu pořád nemáme a Paroubek se znovu začal objevovat na titulních stranách časopisů. Rozšířil se počet jaderných velmocí a ve školách se nedávno střílelo. No to je tedy, s prominutím, fujtajbl... Pojďme se raději zabývat tím, co vám na FiftyFifty.cz nadělí Ježíšek, jaké nastaly změny v naší velké předvánoční soutěži a nakonec co třeba poslouchat za hudbu. Něčím se potěšit a uklidnit mysl je třeba…

Pojďte se Techtle Mechtle

K velké radosti všech vyznavačů osvěžujících koktejlů, příjemného prostředí a odborné mixologie na světové úrovni byl v Praze, na adrese Vinohradská 47, otevřen nový bar.

Tma

Bloudíme bytem jako tygři v kleci a nikdo nic neříká. Obcházíme se velkými oblouky, oči uhýbají pohledům. Ve vzduchu stále visí dusivá pavučina naší poslední hádky. Ozvěna vrací poslední slova, která jsi v pláči hodila proti zdi s naší společnou fotografií. “Už nemůžu takhle dál! Žít s tebou mě tolik bolí.”
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.