Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Stydlivý Uličník

Pro Davida Uličníka je důležité dělat práci naplno, dobře, a posunovat svůj limit stále výš. Hlavně se ale u toho všeho bavit a cítit, že to má smysl...

Changes in the Czech history

seriál :: Language corner

Do you still remember the “Velvet revolution” in 1989? And the changes during last 90 years?

Evropané nekupují ekologičtější auta

Evropští výrobci aut vystupňovali své protesty proti přísným normám, které zavádí Evropská unie ve snaze snížit emise oxidu uhličitého. Automobilky se brání tím, že spotřebitelé o ekologičtější auta nestojí, napsal deník Guardian.

KÖPENICK 1906 - 2006

"Milouškův cestovní deník" Dne 16.X.1966

Gogol Bordello Ori Kaplan

Člen kapely Gogol Bordello Ori Kaplan přiváží 7. listopadu do Prahy vlastní šílenou kapelu – Balkan Beat Box.

Vítejte ve druhém roce

seriál :: Editorialy

"Vítejte u nás. Právě jste narazili na unikátní magazín českého internetu. Proč je unikátní a proč byste měli trávit čas právě u nás, to vám hned vysvětlím. Tvůrčí partu magazínu tvoří především mladí a velice normální lidé." Právě takto začínal můj první článek pro Fifty. Dnes je tomu přesně rok, co jsme s tím vším začali...

Krajta pila ze záchodu

Krajta zelená a hroznýš královský – tak to jsou dva druhy hadů, kterými se již několik let pyšní pan Vladimír Küper.

Ozonová díra je kvůli chladu větší

Letos došlo nad Antarktidou k rekordnímu úbytku ozonu, oznámili vědci z Evropské kosmické agentury. Překročen byl dokonce i dosud nejvyšší zaznamenaný úbytek z roku 2000, napsal britský deník Guardian.

Medaile pro svérázného Štraita

Včera, 28. října 2006, předal prezident republiky Medaili za zásluhy Jindřichu Štreitovi. Za zásluhy o stát v oblasti kultury a umění. V Centru publicistiky a dokumentu Televizního studia Ostrava natočil režisér Aleš Koudela o tomto světově proslulém fotografovi dokument nazvaný Jindra ze Sovince.

Oslavy 28. října na Vítkově

V sobotu 28. října se na pražském Vítkově budou konat oslavy vzniku ČSR, spojené s řadou zajímavých akcí.

Charitativní odpoledne „Malování na Palmovce“

Nadační fond Veselý senior pořádá v sobotu 28. října v pražském Divadle pod Palmovkou od 14:00 do 17:00 hodin charitativní akci „Malování na Palmovce“.

Nádherný rána

Rána jsou tady teď nádherný. Slunce svítí světležlutě a zrcadlí se v tisíci kapkách rosy. Svěží vzduch mi připomíná, že ještě žiju. Občas mě zastudí okolo srdce.

Nedbalost šéfů dětských sborů

Mistr sportu Arnošt Boehm při školení trenérům začínajících zápasníků zdůrazňoval, že po rodičích bývají další novou autoritou – vzorem - a podle toho by měli vystupovat.

Lidé ničí celý mořský ekosystém

PRAHA/DILLÍ (EcoMonitor) - Odpadní vody představují obrovský problém pro znečištění moří a oceánů, ohrožují rostliny a živočichy, a také ničí místa, kde by mohli žít. Navíc se problémy se splašky stále zvětšují, říká zpráva Programu OSN pro životní prostředí (UNEP).

4 roky nad vodou

V srpnu roku 2002 se Prahou prohnala ničivá pětisetletá povodeň, která zapříčinila okamžitou evakuaci občanů, sanace budov a řadu protipovodňových opatření.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz