Články FiftyFifty.cz, strana 92

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 92 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 92

FiftyFifty

Předpověď aktivity klíšťat aneb Kdy se raději lesu vyhnout

Předpověď aktivity klíšťat aneb Kdy se raději lesu vyhnoutJasno, oblačno, mírný vítr, aktivita klíšťat na stupni číslo tři. Bojíte se těchto miniaturních tvorů? Sledujte předpověď jejich chování. Budete tak vědět, kdy můžete do lesa vstoupit bez obav z jejich kousnutí a kdy se podrostům naopak vyhnout obloukem.

Nápoje pro děti jsou příliš sladké

Nápoje pro děti jsou příliš sladkéNejen v letních měsících je třeba dbát na pravidelný příjem tekutin nás i našich děti. Nápoje pro děti často lákají malé zákazníky svými barevnými obaly a pohádkovými postavičkami, ale i sladkou chutí, které děti snadno přivyknou. Kolik cukru se v nápojích pro malé ukrývá, zjišťoval dTest srovnáním obalů 27 výrobků. Není důvod pro oslavy, třetina lahviček přesahuje doporučené denní maximum nebo balancuje na jeho hranici.

6 nejčastějších chyb při výběru toalety

6 nejčastějších chyb při výběru toaletyAčkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Nejen z pohledu komfortu, ale i kvůli nepraktickému řešení či úsporám peněz. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Mateřské naděje často udusí cigaretový kouř

Mateřské naděje často udusí cigaretový kouřV dnešní době dramaticky stoupá počet párů, které mají problémy s pořízením vytouženého miminka. Současná medicína kromě jiných faktorů, které ovlivňují plodnost žen, označuje za hlavního viníka tabák.

Rychloúklid: 10 tipů, jak si doma uklidit za hodinu

Rychloúklid: 10 tipů, jak si doma uklidit za hodinuJak rychle uklidit, když je nečekaná návštěva za rohem nebo jste se někde zdrželi? Odborníci z úklidového startupu radí: nezabývejte se detaily a hlavně se nepouštějte do hloubky a uklízejte pouze povrchy.

Sendvičové panely i hybridní střechy sníží energetickou náročnost budov

Sendvičové panely i hybridní střechy sníží energetickou náročnost budovSnižování energetické náročnosti obytných budov patří k prioritám a často diskutovaným tématům současnosti. A to nejen z hlediska strategie a legislativy Evropské unie, ale také osobního zájmu samotných domácností.

Olympijský park Rio - Lipno odtajňuje program

seriál :: RIO 2016

Olympijský park Rio - Lipno odtajňuje programV okolí celé Lipenské přehrady bude v srpnu pořádně živo. Olympijský park Rio – Lipno 2016 chystá pro návštěvníky spoustu překvapení včetně premiérových Dětských olympijských táborů.

S Národním parkem Podyjí se seznámíte i na Šumavě

S Národním parkem Podyjí se seznámíte i na ŠumavěDvacítku velkoformátových fotografií zajímavých rostlin a živočichů Národního parku Podyjí mohou zájemci zhlédnout až do konce září v Návštěvnickém centru Kvilda.

Pražské ulice ožijí Sochařským festivalem SCULPTURE LINE

Pražské ulice ožijí Sochařským festivalem SCULPTURE LINE Již zítra začíná druhý ročník sochařského festivalu SCULPTURE LINE a v průběhu června postupně ozdobí bezmála dvě desítky veřejných prostranství po celé Praze originálními sochami a instalacemi.

Lační po krvi a ohrožují zdraví. Sezóna klíšťat a komárů začíná!

Lační po krvi a ohrožují zdraví. Sezóna klíšťat a komárů začíná!Na jaře a v létě roste riziko kousnutí nebo štípnutí různým hmyzem. Nejvíce nás sužují klíšťata a komáři. Zatímco u prvně jmenovaných parazitů zůstává spektrum přenášených nemocí stejné, komáři k nám začínají zavlékat dosud neznámé choroby. Máme se bát?

Nepodléhejte mýtům péče o zahradu

Nepodléhejte mýtům péče o zahraduMáte konečně zahradu, po které jste tak dlouho toužili? Radost z vlastního kousku přírody mohou zkazit pasti při péči o trávník. Abyste se jim elegantně vyhnuli, přinášíme několik dobrých tipů Radovana Bureše ze společnosti, která je výrobcem sekaček a dalších produktů pro péči o trávník i zahradu.

Bezpečí pro děti: volný prostor, kvalitní materiály i ergonomie nábytku

Bezpečí pro děti: volný prostor, kvalitní materiály i ergonomie nábytkuPočet dětí zraněných padajícím nábytkem od roku 1990 vzrostl o více než 40 procent. Bezpečné zařízení dětského pokoje by přitom mělo být pro každého rodiče prioritou. Při zařizování bychom proto měli přemýšlet nejen o posledních trendech, ale hlavně o bezpečnosti, použitých materiálech i ergonomii nábytku. Jedině tak dětem vytvoříme domov bez nástrah.

„Plíživý“ projekt plavební komory na Vltavě v památkové rezervaci UNESCO

„Plíživý“ projekt plavební komory na Vltavě v památkové rezervaci UNESCO Komu bude sloužit Dětský ostrov v Praze a jeho okolí? Komerčním zájmům různých firem, nebo veřejnosti? Dětský ostrov na Praze 5 je po ničivých povodních již tři roky uzavřen a jeho otevření je stále v nedohlednu..

Vypořádejte se s klíšťaty na zahradě jednou pro vždy

Vypořádejte se s klíšťaty na zahradě jednou pro vždyKlíště představuje vysoké riziko přenosu klíšťové encefalitidy. Radovan Bureš, zástupce výrobce sekaček a dalších produktů pro péči o trávník i zahradu, poradí několik jednoduchých kroků, kterými omezíte či zcela eliminujete výskyt klíšťat na vaší zahradě.

Kloubní výživy – polovina neobsahuje slibované množství účinné látky

Kloubní výživy – polovina neobsahuje slibované množství účinné látkyAť už za to může věk nebo namáhavá činnost, pokud člověka začnou trápit bolesti či ztuhlost kloubů, často sáhne po doplňku stravy v podobě kloubní výživy. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit 20 vzorků volně prodávaných kloubních výživ, aby zjistil, zda skutečně obsahují tolik účinných látek, kolik je uvedeno na obalu. Více než polovina výrobků v testu neobstála.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.