Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 34 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty

Polibek - co o něm možná nevíte

Mezi nejznámější světové polibky patří tři, ale erotický je jen ten, jímž princ probudil Šípkovou Růženku..

Proč o zneužívání dětí mlčíme?

Podle zprávy britské organizace Save the Children, kterou nyní projednává OSN, dochází v zemích třetího světa k častému zneužívání dětí. Dopouštějí se ho ale lidé, od kterých bychom to nejméně očekávali; humanitární pracovníci a členové mírových sil OSN.

Rychlý jako blesk, aneb k problému předčasné ejakulace

Před časem jsem viděl seriál Ordinace v růžové zahradě, což mne potká tak jednou za čtvrt roku a pak mi to na tři měsíce stačí. Když tam laskavá paní doktorka předepisovala nějaké, tuším, profesionální sexuální pracovnici pro jejího panického milence mastičku, aby dlouho vydržel, polekal jsem se.

Výchovné metody

Má se dítěti dovolit všechno, co chce? Může rodič dítě tělesně trestat a dávat mu příkazy? Jaké následky má neomezená svoboda ve výchově?

Spánek vypovídá o našem vztahu

Víme, že chování a návyky v posteli odrážejí kvalitu partnerského vztahu. Překvapivě ale spíše než sex vypovídá o hloubce našeho vztahu společný spánek. Při spánku s partnerem trávíme více času než kdykoliv jindy.

Je test otcovství opravdu spolehlivý?

Když se řekne test paternity neboli test otcovství, vybaví se mnohým z nás tolik očekávané sdělení pravdy, kdo je otcem našeho dítěte. Je to Karel, nebo Jan? Díky dnešním moderním laboratorním metodám je možné tuto skrytou skutečnost poměrně jednoduše zjistit a vynést na světlo.

Zdravotní klaun v lednu - s písničkou

Na velkém pokoji v přízemí jsme se dostali do mírné šlamastiky kvůli mému snubnímu prstenu. Babičky jsou velmi vnímavé ke vztahům a rády si z nás utahují. Proto nás jedna babička upozornila, že náš vztah mezi mnou a Vojtěškou, musí zůstat ve vší počestnosti.

Proč ženy předstírají orgasmus a muži si nepřejí znát pravdu

Trochu provokativní název, který samozřejmě odpovídá realitě jen v některých případech. Jsou ženy, které orgasmus předstírají vždy, některé někdy a jiné nikdy. Stejně tak jsou muži, kteří si nepřejí znát pravdu, jiní si ji přejí znát někdy a jiní by zase nesnesli, kdyby jim v tomto ohledu partnerka zalhala.

Hitem mezi mladými je černá, světlejší je bezpečnější

Nejpreferovanější barvou auta je mezi mladými lidmi jednoznačně černá. Přednost jí dává hned 21 % Čechů ve věku 18 až 29 let. Obecně přitom čeští řidiči preferují auta červená, která zároveň považují za nejbezpečnější vzhledem k silničnímu provozu.

Češi si na dopravu ve městech stěžují více než Němci

Devět z deseti českých řidičů má ve městě problémy s parkováním. Sedm z deseti českých řidičů považuje dopravu ve městech za vážný problém. Nejvíce si přitom stěžují na možnosti parkování.

Slzy zabíjejí bolest

Pláč je přirozenou součástí lidského života. K pláči nás doženou různé události, ať už smutné, či radostné. Devět z deseti lidí uvádí, že pomocí slz redukují stres a krotí emoce. A také zlepšují své zdraví.

Vysoké ženy jsou častěji osamělé

Na první pohled máme všichni jasno. Výška člověka a další nezasloužené tělesné charakteristiky by v moderní společnosti neměly ovlivňovat kvalitu života. Avšak pokud by někdo provedl statistiku, zjistil by, že vysoké ženy zůstávají častěji osamělé.

Okna do domu, světla do srdce

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Nejvíce škod na vozidlech v pondělí a pátek

Řidiči, kteří si chtějí snížit riziko vzniku dopravní nehody na minimum, by se měli vyvarovat jízd v pondělí a v pátek. Na tyto dny totiž podle statistik ČSOB Pojišťovny připadá nejvíce nehod. Oproti tomu o víkendech je na silnicích zdánlivě bezpečněji.

Co prozradí tvář

Úsměv, úšklebek a další výrazy tváře jsou důležitější, než se na první pohled zdá. Proč jim člověk rozumí? Je možné tuto schopnost ztratit?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz