Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 34 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 34

FiftyFifty

Je test otcovství opravdu spolehlivý?

Když se řekne test paternity neboli test otcovství, vybaví se mnohým z nás tolik očekávané sdělení pravdy, kdo je otcem našeho dítěte. Je to Karel, nebo Jan? Díky dnešním moderním laboratorním metodám je možné tuto skrytou skutečnost poměrně jednoduše zjistit a vynést na světlo.

Zdravotní klaun v lednu - s písničkou

Na velkém pokoji v přízemí jsme se dostali do mírné šlamastiky kvůli mému snubnímu prstenu. Babičky jsou velmi vnímavé ke vztahům a rády si z nás utahují. Proto nás jedna babička upozornila, že náš vztah mezi mnou a Vojtěškou, musí zůstat ve vší počestnosti.

Proč ženy předstírají orgasmus a muži si nepřejí znát pravdu

Trochu provokativní název, který samozřejmě odpovídá realitě jen v některých případech. Jsou ženy, které orgasmus předstírají vždy, některé někdy a jiné nikdy. Stejně tak jsou muži, kteří si nepřejí znát pravdu, jiní si ji přejí znát někdy a jiní by zase nesnesli, kdyby jim v tomto ohledu partnerka zalhala.

Hitem mezi mladými je černá, světlejší je bezpečnější

Nejpreferovanější barvou auta je mezi mladými lidmi jednoznačně černá. Přednost jí dává hned 21 % Čechů ve věku 18 až 29 let. Obecně přitom čeští řidiči preferují auta červená, která zároveň považují za nejbezpečnější vzhledem k silničnímu provozu.

Češi si na dopravu ve městech stěžují více než Němci

Devět z deseti českých řidičů má ve městě problémy s parkováním. Sedm z deseti českých řidičů považuje dopravu ve městech za vážný problém. Nejvíce si přitom stěžují na možnosti parkování.

Slzy zabíjejí bolest

Pláč je přirozenou součástí lidského života. K pláči nás doženou různé události, ať už smutné, či radostné. Devět z deseti lidí uvádí, že pomocí slz redukují stres a krotí emoce. A také zlepšují své zdraví.

Vysoké ženy jsou častěji osamělé

Na první pohled máme všichni jasno. Výška člověka a další nezasloužené tělesné charakteristiky by v moderní společnosti neměly ovlivňovat kvalitu života. Avšak pokud by někdo provedl statistiku, zjistil by, že vysoké ženy zůstávají častěji osamělé.

Okna do domu, světla do srdce

seriál :: Postavte si dům na bedně od whiskey

Když chlapa vyhodí ženská, má jen několik možností. Opít se. Vystřízlivět. A najít si koníček, aby na ní přestal myslet, aby se zabavil.

Nejvíce škod na vozidlech v pondělí a pátek

Řidiči, kteří si chtějí snížit riziko vzniku dopravní nehody na minimum, by se měli vyvarovat jízd v pondělí a v pátek. Na tyto dny totiž podle statistik ČSOB Pojišťovny připadá nejvíce nehod. Oproti tomu o víkendech je na silnicích zdánlivě bezpečněji.

Co prozradí tvář

Úsměv, úšklebek a další výrazy tváře jsou důležitější, než se na první pohled zdá. Proč jim člověk rozumí? Je možné tuto schopnost ztratit?

Dejte ČEZu najevo nespokojenost! Zhasněte.

Lidé, nenechávejme s sebou neustále vláčet! Nepřidávejme bez řečí ze svých kapes peníze na nestydaté platy několika manažérů, kteří se na tak vysoké výdělky nikterak nenadřou. Mají jen více štěstí, než my, protože sedí v čele obrovského monopolu, který si s námi, prostými občany, dělá naprosto, co chce. Řeč je o ČEZ...

Roční jízdné v Praze s opencard a s nedostatky

Roční kupon pro pražskou hromadnou dopravu pro rok 2009 je možné pořídit pouze v elektronické formě. Pro tento případ je nutné vlastnit tzv. opencard. Ostatní kupony v papírové podobě přetrvávají. Úplný přechod na elektronické jízdné je plánováno do poloviny roku 2010.

Na rande jen s očkováním!

Aneb - musí zjistit hned na prvním rande, že nemám vzteklinu. Ať hned ví, do čeho jde!

Tajemství čínské dlouhověkosti

Číňané jsou dobře známí svou vitalitou a dlouhověkostí. Čínská medicína se zase proslavila svou filosofií, pohledem na lidské tělo a záhadným způsobem léčení...

Proč se homosexuálové rozvádějí?

Homosexuálních svazků v České republice přibývá, během dvou let platnosti zákona o registrovaném partnerství už jejich počet překročil 500. Přesto se ale objevil i první případ, kdy se nechali rozvést dva muži.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.