Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Nebojme se, masturbujme

Je spousta věcí, které ženy odrazují od přirozených sexuálních projevů a vlastního sebepoznání. Vše začíná hláškami z dětství...

Ježíšek má pro vás kazety

a rozdává je už teď. Kdopak asi vyhrál v naší další soutěži?

Dýky už letí k vám a je jich celý klan!

Skončila soutěž o DVD s filmem Klan létajících dýk, jejíž ceny nám poskytla milá společnost Hollywood Classic Entertainment. Kdo vyhrál se dovíte právě tady...

Na prkně na vlnách nebo sněhu

„Napiš si Martin Zelí“, řekl mi můj známý, když mi diktoval číslo na adrenalinového sportovce. Zelí, ála Martin Zelenka je sportovcem každým coulem a jeho světem jsou prkna.

Kašpárci odhaleni!

Tak už ho konečně známe! Hlasitá fanfára a vavřín na krk! Pohár pro nejoblíbenějšího politika měsíce listopadu zdvihl nad hlavu Vítězslav Jandák. Jupí!

Máme fůru stálých čtenářů!

seriál :: Editorialy

Dvoubarevný koláč, který ukazuje, zda k nám chodí stálí čtenáři, nebo noví, mě dnes obzvlášť potěšil. Byl přesně na dvě půlky, znamená to, že k nám denně chodí padesát procent návštěvníků zcela nových.

Knihu vyhrává...

ten kdo je hravý a soutěží na stránkách Fiftyfifty.cz...

Čtenáře magazínu FiftyFifty.cz zajímá angličtina a pohádky

seriál :: Editorialy

To víte, že bedlivě sledujeme čtenost našich článků. I zjistili jsme, že jsou naši čtenáři takoví, jaké jsme si je představovali. Třikrát hurá!

Sváteční moralita

Státní svátky mají i jiný smysl než ten, že nemusíme jít do práce. Je proto dobré se trochu zamyslet nad tím, co si máme dnes slaveným svátkem připomenout.

Rozdáváme DVD!

Kdo se stal výhercem DVD filmu Million Dollar Baby…

Pořiď si klisničku

Nyní však konečně zažívá český politický prales nálet opravdového šampióna. David Rath nepřicválal na ministerstvo na jedné kobyle, ale hned na dvou.

Jenom díky podprsence

„V jejim věku maj všechny ženský dobrý kozy. Ještě neni tak stará. Sedmadvacet.“

Vítejte i v druhém týdnu!

seriál :: Editorialy

Co je u nás nového a co jsme pro vás připravili?

Buldozerová reality show

Do klání se s vervou pustil hlavně Jiří Paroubek. Sám sebe favorizoval na hráče číslo jedna. Proráží v mnoha rozmanitých disciplínách – vrh hradním pánem vzad; Pěst-Tek pro každého...

Redaktor po stopách prostituce

Náš redaktor samozřejmě věnoval výběru dámy nejvyšší možnou péči, v čemž mu nebylo bráněno, neboť platil z vlastní kapsy.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.