Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 16 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty

Králíkárna jako králíkárna

Konečně kolem nás přestaly růst nevkusné šedé králíkárny (jak se jim s oblibou říká) jako houby po dešti. Budovy, ve kterých najdeme jeden kotec vedle druhého, naprosto identické, s pověstným umakartovým jádrem a papírovými zdmi, skrz které slyšíte každé sousedovo spláchnutí nebo jednotlivá slova manželské hádky. Nemluvě o tom, že každý víkend cítíte, co nad vámi chystají k obědu. Hrůza. A tak se řeklo: „Ne!“

Ťuky, ťuky, politiku!

Nový rok je tady! Který politik dostane prázdnou flaškou od šampusu přes papuli?

Sbírejte losy!

seriál :: Editorialy

Je tu rok 2007, musíme si na to číslo zvyknout. Sedmička je ale moje šťastné číslo, tak se snad vše zadaří - včetně zvelebování magazínu. Prozatím tu máme nový typ soutěže, losy jsou rozdány a výhry budou v průběhu měsíce vždy přibývat.

V roce 2006 se svět nadále oteploval

Desetiletí trvající trend globálního oteplování, z něhož mnozí vědci viní rostoucí koncentrace skleníkových plynů v atmosféře, loni nadále pokračoval rychlým tempem.

O kousek lepší nový rok

Dotrpíme si tu zimu, snad si sjedeme nějaké ty kopce s kulichama na hlavách a už budeme vítat jaro. Tu jeho zvláštní vůni, co nás jednoho rána praští do nosu.

Ohrožená Unie

Je pomazánkové máslo ještě máslo? Smí se prodávat, kupovat a nakonec uprostřed Evropy i sníst? Gentleman si myslí, že jsou ti od Bruselu prostě magoři...

Král je mrtev, ať žije král!

24.12. 2006 byl s těžkým zápalem plic hospitalizován jeden z nejvýznamnějších hudebníků dvacátého století James Brown. Před druhou hodinou ranní 25.12.2006, v nemocnici v Atlantě vydechl naposledy.

Chce Slezsko Slezsko?

Milouškův cestovní deník 9.XII. 2006 Uvítají v polském Slezsku, že velká městská aglomerace kolem Katovic, takřka 20 měst, by měla mít společné jméno Silesia (česky „Slezsko“)? Jak se vyjádří patrioti v jednotlivých městech a co to vzbudí u ostatních obyvatel?

Věřím na Vánoce: viděl jsem Ježíška!

Sedím v taxíku a slunce stojí vysoko na obloze. Je únor, ale tady v Bari, jižní Itálii, je docela hezky. Není to na koupání, ale sníh tady neuvidíte. Jedu z letiště do hotelu Riva del Sole, odkud se z náročného workshopu dostanu až večer. V šest hodin mě a mé kolegy převeze další šílený řidič z hotelu do centra města a mě čeká návštěva místa, o kterém jsem ani netušil, že existuje. Na vlastní oči uvidím Ježíška!

Vědí to vůbec lidé?

Původ zvyku dávat o Vánocích dárky vychází z tradice koledy. Koledovalo se zejména na Štěpána a na Tři krále a každý si považoval, když jeho stavení navštívili koledníci (když nepřiši, znamenalo to smůlu).

Přejeme Vám

Milí čtenáři, čtenářky, milé děti....

No tak teda Vánoce no..

Letos budu za barbara. Utrhnu jako správnej měšťák někde kus chlupatý větve, dárky, co jsem už dostala a nechci, dám jiným pod stromek a místo kapra se salátem si dám biftek s červeným vínem.

O Vánocích, tradicích a zvycích..

Do křesťanského kalendáře byly tyto svátky zařazeny roku 336. Jsou prvním velkým svátkem církevního roku. České slovo "Vánoce" souvisí s německým "Weihnachten" ("svaté noci").

Vizovické pečivo ze sklepa

Vizovické pečivo se nejí, ale obdivuje. Ve vánočním čase si jím můžeme ozdobit stromek, mísu s ovocem nebo si ho jen tak vzít do dlaně a usmívat se nad krásou, kterou umí stvořit lidské ruce. Přesně tak, žádné stroje, ale lidé jako Světlana Tioková nám dlouhé hodiny připravují potěšení

Feng Shui a perfektní ložnice

seriál :: bydlení Feng Shui

Ložnice patří k našim nejzákladnějším místům v životě. Je to místo, kde spíme, sníme, relaxujeme a kde se milujeme. Jde o intimní teritotium, které sdílíme s naším partnerem, partnerkou či kde utíkáme do své samoty.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.