Články FiftyFifty.cz, strana 56

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 56 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 56

FiftyFifty

Crashtest Škody Citigo: příští rok by pět hvězdiček nezískala

Crashtest Škody Citigo: příští rok by pět hvězdiček nezískalaNové crashtesty Euro NCAP, na nichž se časopis dTest podílí, přináší výsledky 14 vozů, mezi nimi i nového městského vozu Škoda Citigo. Letošní novinka obdržela plný počet pěti hvězdiček a byla navíc oceněna za systém City Safe Drive snižující riziko nehody v městském provozu. Její slabiny spočívají v horší ochraně posádky při bočním nárazu a slabé ochraně chodců.

Pár rad, jak vánoční dárky zabalit hezky i ekologicky

Pár rad, jak vánoční dárky zabalit hezky i ekologickyUž máte všechny vánoční dárky doma pod střechou? Pak už vám zbývá je jen zabalit. Mohlo by se vám hodit pár rad a tipů, jak to provést s ohledem k přírodě, ale stále hezky.

Havárie na letních pneumatikách se prodraží

Havárie na letních pneumatikách se prodražíNepřezutí letních pneumatik na zimní může řidičům způsobit finanční komplikace při případné havárii.

Diamant - srdce šperku

Diamant - srdce šperkuDiamant je pokládán za krále drahých kamenů, čemuž nasvědčuje i jeho řecké jméno "adamas", tj. nepřemožitelný.

Vánoce mohou pomoci k početí dítěte

Vánoce mohou pomoci k početí dítěteVánoční období má být časem klidu, pohody a odpočinku. Jako takové se i zdá přímo stvořené pro chvíle, kdy by mohla nastat větší šance počít miminko. Určitě nejste jediní, kdo si na Vánoce přejí splnění svého největšího přání. A někteří tento dáreček jistě dostanou.

Jaký vybrat vánoční stromek a jak o něj pečovat, aby vydržel?

Jaký vybrat vánoční stromek a jak o něj pečovat, aby vydržel?Vánoční stromek je neodmyslitelnou součástí vánočních svátků. Letos jsou opět k mání živé jedličky v květináči, které lze na jaře vysadit, a řezané vánoční stromky z Národního parku Krkonoše, které mají certifikát šetrného lesního hospodářství. Pořídit si můžete i stromek z některé české plantáže vánočních stromků. Kromě tipů na výběr stromků přinášíme i informace, jak se o stromek starat, aby dlouho vydržel.

Vědci varují: Laptop s bezdrátovou sítí wi-fi škodí spermiím

Vědci varují: Laptop s bezdrátovou sítí wi-fi škodí spermiímLaptopy s bezdrátovým připojením k internetu mají na svědomí poškozování mužských spermií. Jsou o tom přesvědčeni argentinští vědci z institutu Nascentis Medicina Reproductiva v Cordobě. Závěry svého výzkumu prezentovali v lékařském časopise Fertility and Sterility a informovala o nich agentura Reuters.

Jsou biopotraviny z Číny opravdu bio?

Jsou biopotraviny z Číny opravdu bio?Pokud vyrazíte na nákup biopotravin, rychle zjistíte, že řada nabízených potravin pochází ze zahraničí. A nemusí jít ani o „zboží koloniální“, které zkrátka v naší kotlině český rolník nevypěstuje.

Zima je za dveřmi. Jaký posypový materiál použít u vašeho domku?

Zima je za dveřmi. Jaký posypový materiál použít u vašeho domku?Blíží se zima a s ní i sníh a led na chodnících. Majitelé domů sice již nemusí na přilehlých chodnících uklízet, je ale dobré se podívat na možnosti, čím lze posypat třeba cestu od domu k brance. Nebo jak vybavit své boty, aby neklouzaly.

Prolaktin může ruinovat váš milostný život!

Prolaktin může ruinovat váš milostný život!Hormon prolaktin hraje velmi důležitou úlohu v těhotenství a následném období kojení. Jeho zvýšená hladina ale ovlivňuje funkci daleko více orgánů, než jsou prsní žlázy. Může způsobovat poruchy menstruačního cyklu, ale i problémy v sexuálním životě.

Roztoči – nezvaní spolubydlící

Roztoči – nezvaní spolubydlícíŽijí s námi, spí s námi a vůbec jim nevadí, že je doma nechceme. Pokud na ně nejsme alergičtí, lze je ignorovat.

Domácí péče pomáhá nemocnému zůstat ve známém prostředí

Domácí péče pomáhá nemocnému zůstat ve známém prostředíKdyby si pacienti mohli vybrat, většina by asi volila pobyt během nemoci doma, v důvěrně známém prostředí.

Krize zvýšila počet mladých bez práce

Krize zvýšila počet mladých bez práceCelá Evropská unie včetně České republiky trpí velkou nezaměstnaností lidí ve věku do 24 let. Ve všech členských státech se jich marně snaží najít práci až pět milionů. Situaci výrazně zhoršila krize v roce 2009, o rok později přišlo ve většině zemí mírně zlepšení, ale je možné, že současné problémy v Řecku a Itálii problémy způsobí, že počet mladých bez práce se bude příští rok opět zvyšovat.

Kouříte v těhotenství? Ničíte dítěti psychiku

Kouříte v těhotenství? Ničíte dítěti psychikuPřesně na to přišli finští vědci, když zkoumali vliv matkou vykouřených cigaret na vyvíjející se mozek dítěte. Znamená to, že ke všem negativům spojeným s kouřením v těhotenství můžeme přidat i fakt, že děti kuřaček v dětství a dospívání častěji užívají psychiatrické léky.

Střídavá péče a dívčí válka

Střídavá péče a dívčí válkaKdyž Senát v létě vrátil Poslanecké sněmovně novelu zákona o rodině (mírně posilující využití střídavé péče), byli jsme svědky zajímavého jevu: názory senátorů a senátorek střídajících se u řečnického pultu nebylo těžké předem odhadnout. Ne podle politické příslušnosti, ale podle pohlaví řečníka.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.