Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Orientujte se na FiftyFifty.cz

Hodně našich čtenářů se na nás obrací s otázkami, co a jak zde u nás lze dělat. A kde u nás najdou tohle, kde jsou akty, kde a jak se registrovat a že se jim to nedaří. Nám, kteří známe FiftyFifty.cz jako své boty, připadají odpovědi na tyto otázky jasné. Máme ale čím dál tím víc nových čtenářů a je třeba hodně věcí vysvětlit.

Skutečně je ideálem ženy kostlivec se čtyrkama?

Vážení čtenáři, na adresu naší redakce dorazil skutečný, historicky první e-mail reagující na jeden z uveřejněných textů. A jelikož je to text, který pojednává o koexistenci ženského a mužského světa, což by časem mělo být tak trochu hlavním námětem celého našeho magazínu (FiftyFifty jako ženský svět vs. mužský svět), rádi tento dopis zveřejňujeme a přikládáme i reakci postiženého autora. Nejdříve však, co nám napsala čtenářka:

Editorial

Na redakční mail sem tam přijdou veselé zprávy. Někteří nevydrží a obsah našich článků touto víceméně anonymní cestou komentují. A servítky se příliš neberou…

Jsme jen trubci

Jsem 45/180/75, VŠ a dovoluju si přiznat, že dost zachovalý po všech stránkách, schopný slušných výkonů v mnoha ohledech. Znám zpaměti několik interesantních citátů, mohu nenuceně diskutovat o náboženství a vydržím pod vodou skoro dvě minuty. Čekám na rohu ulice na jednu, která by mohla být zajímavým příslibem do mých osamělých dnů...

Kutná Hora a Mělník aneb jak přelstít vyhledávače

Na magazínu pracuje pár lidí, kteří si navzájem dávají úkoly. Píšící vymýšlejí úkoly programátorům a grafikům, to aby články měly vše co potřebují ke své finální podobě. Grafici sem tam potřebují část textu od píšících a programátoři jim zase připravují co nejsnadnější cestu zobrazení výsledného dojmu grafiky, a to jak samotných obrázků, tak celého webu. Když ale zadá úkol programátor píšícímu, je to někdy trochu mazec. Poslední úkol zněl: "Napiš článek o Kutné Hoře, nejlépe tak, aby Kutná Hora byla jak v názvu, tak v textu."

Editorial

Tak to vidíte. Člověk se jen na chvilku jede rekreovat a v redakci to rázem vypadá jako v holubníku. Všichni trávili na obědech dvě až čtyři hodiny a jak jsem se dozvěděla, telefony tu vyzváněly dlouze a zbytečně. V minulém editorialu mě na záchranu nazvali "naší oblíbenou šéfredaktorkou", což mi teda pěkně zaskřípalo a vám jistě také.

Sexuální vědomí jako esence života

Bzum bzum… slyšíte? To potichu kmitám tykadýlkama, bzum bzum… neslyšně třepotám křídly: Život je krásný. Sestává ze sladkého spánku, dobrého jídla, pohlavní touhy, neřestí a tvůrčího ducha.

Editorial

Jindřiška (10:13 PM) : Šmarjá, já tě zapomněla prudit!

Pistolníci po česku

Enten týky, dva špalíky... bude to ten nebo ten? Vyhoďme ho z kola ven! Poslanec ČSSD Oldřich Němec kritizoval svého spolustraníka Michala Krause za jeho „kakaovou“ cestu do Ghany. Krausovo potřeštěné vysvětlování označil za pohádku, které nevěří.

Cestičky na těle

Byl jsem tam na brigádě. Docela nuda. Samý kluci a pár holek, který mě vůbec nezajímaly. Takový ty, co se pořád hihňají a nevědí čemu. Vždycky mi lezly na nervy a přitom byly všude, kamkoliv jsme s klukama šli. Ale ta ženská, co nás přijímala, to byl kus.

Redakce hledá výpomoc

Redakci stále chybí světoběžníci, i rozhodli jsme se vás vyzvat ke spolupráci. Hlavně ty z vás, kteří pobývají za hranicemi České republiky. Pro magazín FiftyFifty.cz mohou psát všichni, pro které je cestování tím, čím pro nás psaní.

Rákosníček je pořád hrdina

Chtěla jsem synovi udělat radost a vzít ho na něco ,,lepšího“. Vybrala jsem animovaný film Strašpytlík v paláci Flóra. Už jen ten začátek byl nad očekávání. U pokladny jsem nechala téměř 300,- Kč, pak jsme jen tak mimochodem prošli kolem popcornu, k tomu cola a bylo z toho téměř 500,-.

Redakce okouní u gročků

seriál :: Editorialy

Redakce se rozprchla do hor na lyže a sáňky. Někteří z nich tam jen okounějí u gročků a přes závoj tmavých skel slunečních brýlí očumují lyžařky v upnutých šponovkách. Byla jsem poučena, že ani jejich přiléhavé svetříky nezůstávají bez povšimnutí, ale to nic nemění na tom, že je redakce v těchto dnech o zmíněné čumily ochuzena.

Tvar pusy na to má vliv

Probírali jsme savce. Zemánková zapojila projektor do sítě a na tabuli promítla fotografii spícího netopýra. Hnusný zvíře, který navíc, když spí, tak visí. A přitom vypadá jako vagína. Něco neuvěřitelnýho!

Volební jitrnice

Červnové volby se nezadržitelně blíží a není se tedy čemu divit, že každý politický předák shání svého maskota. Jiří Paroubek s velkou pompou odhaluje toho pro ČSSD – šéfem volebního týmu se má stát bývalý ministr obrany Jaroslav Tvrdík. Kdopak že to je ?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz