Články FiftyFifty.cz, strana 84

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 84 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 84

FiftyFifty

dTest: Obálky-doma.cz nabízí práci, kterou si zaplatíte

dTest: Obálky-doma.cz nabízí práci, kterou si zaplatíteNa první pohled nenáročná a dobře placená práce z domova? Hledejte háček. Podnikatel provozující webové stránky www.obalky-doma.cz žádá po zájemcích téměř 1000 Kč, aby vůbec mohli začít pracovat. Až z písemného návrhu smlouvy lze vyčíst, že se nejedná o zaměstnání, ale o jinou formu spolupráce.

Noční Pražské věže

Noční Pražské věžeZnámá orientační hra se koná pravidelně, ale nyní bude poprvé pořádána i večer. Všechny účastníky čekají opět neobvyklé pohledy na Prahu, otázky z historie a spousta schodů, jako již tradičně - překvapení a netradičně pohled na Prahu při zapadajícím slunci.

Přechod od pediatra k praktikovi: o prevenci se už staráte sami

Přechod od pediatra k praktikovi: o prevenci se už staráte samiS osmnáctými narozeninami se v životě leccos mění. Začínáte si své věci řešit sami a jste zase o něco zodpovědnější. To se týká nejen různých formálních záležitostí, ale i Vašeho zdraví.

Věřte nevěřte aneb 7 mýtů o otěhotnění

Věřte nevěřte aneb 7 mýtů o otěhotněníExistuje spousta věcí, které pár může udělat, aby podpořil své šance na početí. Mezi lidmi však koluje i mnoho zavádějících a špatných informací a následující řádky prozradí některé z nich. Věřte nevěřte aneb 7 mýtů o otěhotnění

Počet černých skládek se během léta v Česku zvýšil, nejvíce na severu Čech a Moravy

Počet černých skládek se během léta v Česku zvýšil, nejvíce na severu Čech a MoravyMnožství odpadu, který končí jinde než na místech vymezených zákonem, každoročně přibývá. Počet černých skládek se zvyšuje zejména v letních měsících, a to i přesto, že za ně hrozí pokuty v řádech statisíců korun. Aktuálně se s problémem nelegálně uloženého odpadu nejvíce potýkají Severní Čechy a Morava. Nejrizikovější skupinu přitom představují vysloužilá elektrozařízení a baterie, kterých rok co rok na skládkách přibývá.

ZOO Liberec: Samička nově narozené žirafy Rothschildovy má jméno Anastasia

ZOO Liberec: Samička nově narozené žirafy Rothschildovy má jméno AnastasiaZOO Liberec má od středečních ranních hodin zbrusu nový přírůstek ve skupině žiraf Rothschildových. Krásná a silná samička, která dnes dostala jméno Anastasia je potomkem samice Twigy, narozená v ZOO Liberec v roce 2006, a devítiletému samci Mikeovi, který je v Liberci od roku 2008, kam přišel ze ZOO Arnhem/NL.

Smlouva o nájmu bytu - co byste o ní měli vědět?

Smlouva o nájmu bytu - co byste o ní měli vědět?Formu a obsahové náležitosti smlouvy o nájmu bytu upravuje občanský zákoník. Na co si ale při jejím sjednávání dát zvláště pozor? Věděli byste například, že smlouva nesmí obsahovat smluvní pokutu? A co když není ve smlouvě stanovena doba nájmu?

Zoo Praha: Orangutan Pagy se vrátil po pěti letech domů

Zoo Praha: Orangutan Pagy se vrátil po pěti letech domůV pátek kolem 13. hodiny byl do pavilonu Indonéská džungle v pražské zoo vypuštěn z transportní bedny samec orangutana sumaterského Pagy. Pagy je syn legendárního Kamy, historicky prvního odchovaného orangutana v českých zoo a samice Upity.

Sto a jeden důvod, proč lidé užívají drogy

Sto a jeden důvod, proč lidé užívají drogyPohnutek ke konzumaci více či méně legálních drog existuje nesčetně. Zdaleka přitom neplatí, že za užíváním omamných látek stojí pouze osobní problémy nebo nuda. Čím jsou tedy drogy pro své uživatele tak atraktivní?

Sexuolog: Lidé při početí příliš řeší volbu polohy. Často přitom neví, zda žena vůbec ovuluje

Sexuolog: Lidé při početí příliš řeší volbu polohy. Často přitom neví, zda žena vůbec ovulujePřibývá párů, které nemohou počít dítě přirozenou cestou. Příčin je celá řada, s některými se dá pracovat lépe, s jinými hůře. O čem je řeč? Podle gynekologa a sexuologa MUDr. Pavla Turčana je vedle věku partnerů, zdravé životosprávy a psychické pohody důležité třeba nepřeceňovat frekvenci pohlavního styku či sexuální polohu, naopak je však dobré zjistit, zda žena vůbec ovuluje.

Alergie na peníze či cvičení? I takové existují!

Alergie na peníze či cvičení? I takové existují!Všichni známe běžné alergeny, jako jsou třeba pyly nebo zvířecí srst. Spouštěčem potíží ale může být i slunce nebo voda a mnoho dalších věcí, do kterých byste to nikdy neřekli. Seznamte s osmi opravdu neobvyklými alergeny!

Meruňkové slavnosti Valtice: dobré jídlo, víno a folklorní veselí

Meruňkové slavnosti Valtice: dobré jídlo, víno a folklorní veselíČervenec se ve Valticích ponese v duchu oslav tradičních hodnot Lednicko-valtického areálu. Meruňky, folklor a dobré víno jsou jedněmi z výrazných atributů města a letos se poprvé spojí na jedinečné akci, která se odehraje 25. července.

Horkých dní přibývá, lidé využívají klimatizace, zapomínají na jiné alternativy

Horkých dní přibývá, lidé využívají klimatizace, zapomínají na jiné alternativyLoňský rok byl podle Národního úřadu pro oceán a atmosféru nejteplejším rokem v Evropě za posledních 500 let. I letos tomu nebude jinak. Období od ledna do dubna 2015 totiž bylo v globálním průměru rekordně teplé. V Česku se proto již vyplatí investovat do technologií, které byly dříve hojně využívány pouze v přímořských oblastech.

Pozor, podomní prodejci si stále více vymýšlejí. Jak se bránit?

Pozor, podomní prodejci si stále více vymýšlejí. Jak se bránit?Podomní prodejci přitvrzují. Dokazují to poslední zkušenosti zákazníků v jedné z oblastí, která je jejich častým cílem – prodej energií. Před čím se mít na pozoru? Jak se bránit, když u domovních dveří zazvoní sympatický muž s kufříkem?

Klíště není jen přenašečem, má i své vlastní zbraně!

Klíště není jen přenašečem, má i své vlastní zbraně!I když s klíšťaty nejčastěji spojujeme dvě onemocnění – encefalitidu a lymeskou borreliózu –, nejde o jediné choroby, které může tento parazit u člověka vyvolat. Klíšťová paralýza je vzácné onemocnění, jehož původcem je klíště samotné, přesněji jed obsažený v jeho slinách.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.