Články FiftyFifty.cz, strana 70

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 70 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 70

FiftyFifty

Plánujete kuchyni? Poradíme s ergonomií

Plánujete kuchyni? Poradíme s ergonomiíV jaké místnosti trávíte s rodinou nebo partnerem nejvíce času? V kuchyni. Proto by tato místnost měla být nejen útulná, ale zároveň praktická. Dodržování určitých ergonomických zásad vám v mnohém usnadní živobytí. Na co byste tedy během zařizování kuchyně měli myslet?

Zdrcující pravda o doutnících: jsou stejně nebezpečné jako cigarety!

Zdrcující pravda o doutnících: jsou stejně nebezpečné jako cigarety!Doutník, symbol požitku a luxusu. Mnoha lidem se jeví jejich kouření jako sofistikovanější a méně nebezpečné než konzumace cigaret. Opak je však pravdou – doutníky směle konkurují jiným formám tabáku v poškozování zdraví kuřáků i lidí v jejich okolí.

Rytíř, voják, pilot, nebo snad mladý vědec? V Milovicích možné vše!

Rytíř, voják, pilot, nebo snad mladý vědec? V Milovicích možné vše!Celodenní zábavu nejen pro děti, ale i jejich rodiče a třeba i prarodiče nabídne v sobotu 19. října milovické Mirakulum, které pro tento den opět spojí síly se sousedním tankodromem.

Smog, spoluviník vzniku alergií

Smog, spoluviník vzniku alergiíPro alergiky či astmatiky může někdy i jen samotné dýchání představovat zdravotní riziko. Jak je to možné? Příčinou jsou znečišťující částice v ovzduší obecně označované jako smog. A právě smog může leckdy zhoršit základní onemocnění, ať jde o alergii, či o astma.

Nebezpečné boxy na dětské hračky stále v prodeji!

Nebezpečné boxy na dětské hračky stále v prodeji!Časopis dTest zjistil, že i přes opakovaný zákaz prodeje vydaný ČOI, jsou stále na trhu plastové boxy na hračky, které pro děti představují vážné riziko udušení.

DPD podporuje Světlušku již jedenáctý rok

DPD podporuje Světlušku již jedenáctý rokVe dnech 9. až 11. září jste se mohli stát Světluškami ve více než 300 českých a moravských městech. Uskutečnil se již 11. ročník celonárodní charitativní sbírky s názvem „V ZÁŘÍ SVĚTLUŠKY ZÁŘÍ“, který pořádá Nadační fond Českého rozhlasu. Společnost DPD i letos sbírku podpořila a její kurýři distribuovali dárkové předměty do škol po celé České republice.

Obezita u dětí: jde jim doslova o život

Obezita u dětí: jde jim doslova o životZatímco v Česku má nadváhu každé sedmé dítě, v Americe je to už každé páté. Doženeme časem Američany v jejich nelichotivém ukazateli, nebo včas pochopíme, že obezita, a tím více obezita u dětí, přispívá ke vzniku mnoha velmi vážných onemocnění?

Odstraňovače skvrn proti skvrnám nepomohou

seriál :: Zajíc v pytli

Odstraňovače skvrn proti skvrnám nepomohouČasopis dTest otestoval osm odstraňovačů skvrn a došel k závěru, že žádný z testovaných produktů nesplňuje ani zdaleka to, co slibuje. Skvrny ve většině případů lépe odstraní samotný prací prášek. Jediný odstraňovač si odnesl uspokojivé hodnocení, jeden známku „dostatečně, všechny ostatní zcela propadly.

Chcete kvalitnější erekci? Skoncujte s tabákem

Chcete kvalitnější erekci? Skoncujte s tabákemPokud hledáte důvod, proč skončit s kouřením, máme tip. Motivací by vám mohla být třeba studie, která dospěla k závěru, že pokud se vzdáte svého zlozvyku, dosáhnete kvalitnější, pevnější a rychlejší erekce.

Cena Michala Velíška 2013

Cena Michala Velíška 2013Nominujte do 11. října své známé, sousedy či příbuzné na Cenu Michala Velíška. Vždyť denně se odehrávají příběhy s velkým „P“, které jsou důkazem, že mezi námi jsou takoví, kterým není jedno, co se kolem nich děje. Neváhají okamžitě pomoci, když jsou nečekanými svědky nějaké nespravedlnosti. Bez ohledu na následky pro ně samé zasáhnou, když jde někomu o zdraví či dokonce o život. A právě takovým lidem touto cenou vyjadřuje již osmým rokem Nadace ADRA a televize NOVA uznání.

Japonský mistr Reiki Hyakuten Inamoto v Praze

Japonský mistr Reiki Hyakuten Inamoto v PrazeZáří je měsíc nabitý zajímavými akcemi, po příjezdu 14tého Dalajlámy navštíví po 9 – letech Českou republiku i Mistr Reiki rev. Hyakuten Inamoto, zakladatel Komyo Reiki Kai.

Početí jednoho dítěte není automatickou zárukou zplození dalšího potomka

Početí jednoho dítěte není automatickou zárukou zplození dalšího potomkaJedna ratolest už vám běhá po bytě, ale druhé miminko ne a ne přijít. Když to šlo jednou, kde je ta potíž nyní? Problém se nazývá sekundární neplodnost a jejích důvodů může být více.

Kouříte? Možná za to může trauma z dětství

Kouříte? Možná za to může trauma z dětstvíPokud jste jako děti prožili nějaké stresující zážitky, může to mít vliv na to, jak se budete chovat v dospělosti. Tyto nepříjemné vzpomínky mohou stát i za vznikem různých závislostí.

Třetina českých prvňáčků má zdeformovaná chodidla

Třetina českých prvňáčků má zdeformovaná chodidlaV posledních letech se zvyšuje počet dětí, které nastupují do prvních tříd základní školy se získanými vadami nohou, ačkoliv se jich naprostá většina rodí zcela zdravých. Podle nejnovějších údajů České obuvnické a kožedělné asociace činí toto množství bezmála 30 % prvňáčků. Vliv na deformaci chodidla má přitom podle odborníků zejména nedostatečná kvalita obuvi, kterou dítě v prvních letech svého života nosí.

Rodinné babí léto v Olomouci

Rodinné babí léto v OlomouciVýjimečné památky, rozlehlé parky a spoustu příležitostí k zábavě i relaxaci nabízí turistům moravská metropole Olomouc. Přicházející babí léto je ideálním obdobím, kdy mohou návštěvníci zjistit, proč slavný průvodce Lonely Planet zařadil toto místo k nejkrásnějším městům v Evropě. V tomto článku vám přinášíme sportovní i kulturní tipy, jak můžete v Olomouci strávit nezapomenutelné chvilky se svou rodinou.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.