Normálně virtuálně

FiftyFifty, společenský magazín.
Normálně virtuálně na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Normálně virtuálně

FiftyFifty

Články seriálu Normálně virtuálně

TV online - úlet do světa počítačové animace

seriál :: Normálně virtuálně

Popusťte uzdu vaší fantazii.. podlehněte světu optických klamů, živých snů, nočních můr a tajemné psychedelie.. stačí jen zmáčknout "play"..

TV on-line - magický svět pod hladinou

seriál :: Normálně virtuálně

Dovolená u moře nemusí být jen válení na pláži s termotaškou naloženou vysočinou.. zkusili jste si někdy vzít bombu na záda a sestoupit do modrého prostoru pod vaším nafukovacím lehátkem?.. pojďte.. vezmeme vás na malý výlet do čarovných hlubin..

Fun on-line - natočte si vašeho chlupáče

seriál :: Normálně virtuálně

Máte doma kočku, psa, křečka, nebo jiného ptáka? Tak to už jste se zcela jistě někdy prohýbali v pase v záchvatu smíchu při pozorování jejich alotrií.. kam se hrabe televize..

Fun on-line aneb dejte si Cyber-Cocktail

seriál :: Normálně virtuálně

Brouzdáte někdy zbůhdarma po netu? Věříte, že někdy i blbost potěší? Tak právě pro vás tu něco máme.. doslova na dosah jednoho kliknutí..

Malý byznysový slovníček

seriál :: Normálně virtuálně

Dostali jste se do kolektivu, kde se mluví jen částečně česky? Máte problém při jednáních a postřehnout o čem se mluví? Právě pro vás je zde následující slovníček.

Dejme na prdel realitě (než se vrátí skřítci)

seriál :: Normálně virtuálně

Milí moji.. svět se zbláznil. Počasí šílí, války kam se podíváš.. o naší politické scéně se mi nechce dodávat už vůbec nic. A protože se blíží neúprosný konec prázdnin a zlí skřítkové :) se vrátí do našich klidných domácností, přicházím k vám s návrhem, jak to všechno přežít..

(Ne)přežijte dovolenou

seriál :: Normálně virtuálně

Jóóóó dovolenáááá, práázdniny... už se nám blíží. Všichni se někam chystaj... někdo na chalupu, někdo k moři, někteří šílenci dokonce pod stan do Mongolska.

Brutalita je na místě, namažte schody

seriál :: Normálně virtuálně

Letěla jsem plechovkou, otevřela si coffeeshop, zatrsala na pódiu a nakladla pár pastí. To za jeden krátkej den.

Pojďte si hrát

seriál :: Normálně virtuálně

Každý máme nějakou úchylku. Jeden žere žížaly, druhý sbírá puzzle, třetí jezdí na kole. Já mám jednu velkou a nevyléčitelnou. Online hry, pc hry, animace, můvíčka a vůbec sledování všelijakých blbin po síti. Znáte třeba tyhle?


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz