RIO 2016

FiftyFifty, společenský magazín.
RIO 2016 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > RIO 2016

FiftyFifty

Články seriálu RIO 2016

Olympijský park Rio-Lipno navštívili čeští olympionici včetně tří medailistů

seriál :: RIO 2016

Olympijský park Rio-Lipno byl v úterý odpoledne prvním místem, kde se čeští olympionici po návratu z dějiště her v brazilském Rio de Janeiru potkali s veřejností. Ve třicetičlenné skupině sportovců nechyběli ani tři medailisté Jiří Prskavec, Ondřej Synek a Lukáš Krpálek.

LOH 2016: Poznejte Rio de Janeiro i další lákadla hostitelské země

seriál :: RIO 2016

Brazilské Rio de Janeiro letos hostí největší sportovní svátek roku, letní olympijské hry. Město tak ovládnou sportovní nadšenci, kteří zde mohou obdivovat zbrusu nový olympijský park i řadu dalších atrakcí. Nejvlivnější země Jižní Ameriky Brazílie ale není zajímavá pouze pro sportovní fanoušky. Nabízí totiž unikátní památky, nejslavnější pláž světa, karneval i původní Amazonské pralesy.

LOH Rio 2016: vlajkonošem české výpravy bude judista Lukáš Krpálek

seriál :: RIO 2016

Nepřehlédnutelného vlajkonoše bude mít Český olympijský tým na hrách v Riu de Janeiru. Sportovci – účastníci olympijských her v Riu – vybrali judistu Lukáše Krpálka.

Do Ria pojede nejméně 105 českých sportovců, nominace schválena

seriál :: RIO 2016

V Rudolfově galerii na Pražském hradě zazněla jména 105 sportovců, kteří budou reprezentovat Českou republiku na olympijských hrách v Riu de Janeiru. Jmennou nominaci včetně 99 osob doprovodu a také zdravotnického týmu a štábu výpravy pro Hry XXXI. olympiády schválilo plénum Českého olympijského výboru.

Olympijský park Rio - Lipno odtajňuje program

seriál :: RIO 2016

V okolí celé Lipenské přehrady bude v srpnu pořádně živo. Olympijský park Rio – Lipno 2016 chystá pro návštěvníky spoustu překvapení včetně premiérových Dětských olympijských táborů.

Rio olympijská kolekce 2016: Zátopkova postavička a kloboučky

seriál :: RIO 2016

Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, ji připravili čeští návrháři Alpine Pro. Zopakují úspěch psychedelických kruhů, holínek, beranic a zlaté podšívky bund? Letošním poznávacím hitem budou pestrobarevné kloboučky!


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz