Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 15 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty

Spíme o dvě hodiny méně

V devatenáctém století prospali lidé průměrně více než devět hodin. Podle nejnovějších průzkumů dnes spí zhruba sedm hodin. To znamená, že měsíc co měsíc bdí asi o šedesát hodin déle než jejich prarodiče a získávají tak léta života navíc.

Banány - potřebujete být zdraví a rychlí?

seriál :: Bylinky v akci

Patříte mezi ty, co hodně solí? Trpíte vysokým tlakem? Trápí váš žaludeční vředy?.. A chcete lék, který vám budě zároveň chutnat?.. Pak se tedy rychle skamaraďte s banány..

Čočka - zdraví nejen na váš novoroční stůl

seriál :: Bylinky v akci

Podle naší staré lidové tradice by na žádné novoroční tabuli neměla chybět pořádná porce čočky, to abychom měli v nastávajícím roce dostatek peněz.. po přečtení tohoto článku si ji ale možná uvaříte mnohem častěji - to abyste byli zdraví!

Recept na sváteční pirožky

seriál :: Recepty

Příjemné vánoční chvíle vám určitě pomohou přivodit i správně nasycené chuťové buňky. Zkuste si ukuchtit pirožky s různými náplněmi, které připravují v latinskoamerických zemích.

Borovice léčí naše tělo i mysl

seriál :: Bylinky v akci

Stačí jen trochu nasát její pronikavé a uklidňující vůně, která v mysli mnohých z nás vyvolá obraz vánoc.. Borovice je symbolem keltského zimního slunovratu, křesťanských vánoc a lékem pro každého, bez rozdílu víry či nevíry, jak dobře věděli už staří mastičkáři..

Recept na kuře se šampaňským!

seriál :: Recepty

Už je to tady! Tři, dva, jedna, startuje Nový rok. Špunty létají, skleničky cinkají a vychlazené šampáňo se lije a pokud se celé nerozlije, zůstane nám na příští dny, kdy z něho můžete udělat nějakou šampaňskou mňamku.

Vánoce - čas na zhubnutí

Pro většinu lidí jsou vánoce časem obžerství a důvodem k novoročním dietním předsevzetím. Dá se tomu vyhnout?

Purpura - voňavé kouzlo českých vánoc

seriál :: Bylinky v akci

Ač se neustále všude opakuje, že vánoce jsou svátky klidu a míru, s postupem zrychlování naší již tak rychlé doby každý střízlivý jedinec jistě uzná, že tomu tak v reálu není.. a tak si dnes trochu odlehčíme a popovídáme si o něčem příjemném..

Termální lázně na bolesti zad zabírají

Mám dobré kamarádky, a když už jsem po třetí při posezení u kávy začínala rozhovor slovy "bolí mě záda, jdu dnes brzy domů" a jedna z nich mi řekla "zajeď si do Bůku, tam tě nic bolet nebude", vzbudila tato věta ve mně tu pravou ženskou zvědavost.

Dámská jízda? Jedině s vánočním cukrovím!

Znáte to – vánoce, na kamarádky není čas, zato je třeba všechno připravit. A napéct cukroví. Ale nešlo by to spojit?

Hřebíček - léčivé koření s vůní dálek a vánoc

seriál :: Bylinky v akci

Hřebíček je jistě jedním z koření, které pro nás neodmyslitelně dokresluje kouzlo vánoc. Má ale i generacemi ověřené léčivé účinky, dokáže nás zahřát, ba dokonce uvést do sladkého roztoužení..

Také kosmetika může být BIO

Je příjemné, že o biopotravinách se v poslední době hovoří čím dál tím častěji. Snad se nám, konzumentům, přece jen blýská na lepší časy. I proto, že ty „obyčejné“ potraviny stojí čím dál tím víc peněz.

Za život sníme šest slonů

Člověk prý sní za život asi sedmadvacet tun potravy. Odpovídá to zhruba váze šesti slonů. Co ale jíst? Mělo by nám to chutnat, protože podle nejnovějších teorií je potěšení z jídla stejně důležité jako složení toho, co máme na talíři.

Tea

seriál :: Language corner

Tea is a beverage made by steeping processed leaves, buds, or twigs of the tea bush, Camellia sinensis, in hot water for a few minutes. The processing can include oxidation, heating, drying, and the addition of other herbs, flowers, spices, and fruits.

Lapacho - opravdový dar ze země dávných Inků

seriál :: Bylinky v akci

Při výčtu účinků lapacha na naše tělo se nelze divit tomu, že se mu také říká "Zázračný čaj Inků". Jestli vám doma chybí, mám pro vás jen jedno doporučení.. skočte do první apatyky a kupte si tohoto úžasného a lahodného léku plný sáček.. nebo raději hned dva!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz