Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 20 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty

Jalovec obecný - proti revma, dně i vodnatelnosti

seriál :: Bylinky v akci

Už Hippokrates znal léčivou sílu jalovčinek, silně aromatických plodů jalovce. Ač je používáme hlavně jako koření, které se náramně hodí k ochucení zvěřiny, můžeme jejich síly využí i k léčbě kloubních potíží, zánětu močových cest a infekčních chorob.

Bylinky proti paradentóze a pro zdravé dásně

seriál :: Bylinky v akci

Paradentóza trápí opravdu velké procento naší populace. Stěžejní je v jejím případě pravidelná péče, prevence zánětů a dalšího odhalování zubních krčků, protože se jedná o nevratný proces. Víte, které bylinky vám účinně pomohou?

Vakcína proti rakovině

Drahá vakcína, zacílená na prevenci karcinomu děložního čípku, má smysl především u mladých náctiletých. Prozkoumáme-li poctivě poměr cena/výkon, zjistíme, že u žen nad 20 let se „návratnost investice“ dramaticky zhoršuje.

Jírovec maďal léčí křečové žíly i hemoroidy

seriál :: Bylinky v akci

Ač jsou kaštany považovány za jedovaté, při jejich vnějším užití nám mohou pomoci s celou řadou zdravotních potíží. Léčí arteriosklerózu, křečové žíly a hemoroidy, zlepšují prokrvení, posilují cévní stěny a pomáhají dokonce i při otocích a celulitidě.

Léky na dně oceánů

Potírají rakovinu, léčí infekce, zacelují rány. Takové schopnosti mají látky produkované mořskými organizmy. Biotechnologický průmysl je začíná intenzivně využívat a výsledky jsou zajímavé.

Lískové oříšky - zdravá energie pro tělo i mozek

seriál :: Bylinky v akci

Výživnost lískových oříšků, pro kterou jsou oblíbené nejen u sportovců, je opravdu značná. Dodávají nám spoustu zdravé energie, posilují naše nervy, chrání nás proti stresu, zlepšují naši paměť, fyzickou kondici, imunitu i mozkovou činnost.

Svět beze spánku je zase o krůček blíž

Když zůstáváme vzhůru příliš dlouho, náš mozek postupně ochabuje a ve spánkové deprivaci děláme chyby, které bychom za normálních okolností neudělali.

Mochyně židovská třešeň - proti dně i revma

seriál :: Bylinky v akci

Štavnaté a lahodné plody, schované uvnitř sytě oranžových lampiónků mochyně, v sobě skrývají léčivou sílu.. Detoxikují naše tělo a pomáhají s léčbou dny, artrózy, revma i potíží s ledvinami a močovými cestami..

Středomořskou dietou na astma

Rozdílný výskyt astmatu v geograficky přilehlých zemích napovídá, že jeho výskyt a závažnost ovlivňují také jiné faktory než okolní prostředí. Jedním z nich jsou i stravovací návyky v některých zemích.

Máte pořád z něčeho strach?

Patříte k lidem, kteří ráno vstávají levou nohou? K lidem, kteří mají stále z něčeho strach, jsou podráždění, nespokojení sami se sebou, na minulost pohlížejí s lítostí, na přítomnost s podezřením a na budoucnost s obavami?

Ve vodě je rozdíl - vyfoťte ho!

Voda je jedním z nejvzácnějších a nejcenějších darů, který nám příroda mohla poskytnout. Pijeme ji, vaříme z ní, koupeme se a znečišťujeme ji. Šetřme s ní a vybírejme podle jejích kvalit.

Pálivé chilli papričky – léčivý kayenský pepř

seriál :: Bylinky v akci

Někdo je miluje, jiný se jich střeží.. respekt bychom k nim ale měli mít všichni. Chilli papričky jsou nenahraditelným kořením, přírodním afrodiziakem, stimulantem trávení i účinným lékem nejen při revma..

Když sex omrzí...

Když zjistíme, že nás začínají přitahovat jiní muži než ten náš, je třeba si uvědomit, že je to důsledek nějakého procesu, který v našem životě probíhá.

Broskve osvěží vás i vaši pleť

seriál :: Bylinky v akci

Šťavnaté a příjemně aromatické broskve jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce vrcholu léta. Občerství nás, dodají nám spoustu prospěšných látek a osvěží dokonce i naši pleť.

Spánkový dluh nedohoníte, ale uhradit ho můžete

Kdo spí delší dobu příliš krátce, často doufá, že někdy potom chybějící hodiny "naspí". Pokud například ve všední dny chodíte pozdě spát a brzy vstáváte do práce, a o víkendu si pořádně přispíte v domnění, že se spánkového dluhu zbavíte, můžete být zklamáni. Jak je to tedy se "spánkovým dluhem"? Je skutečně možné chybějící hodiny dospat později?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz