Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

Avokádo - ideální zdroj živin nejen pro vegetariány

seriál :: Bylinky v akci

.. jste vegetariánem? ..těhotnou či kojící matkou? ..trpíte únavou? ..snažíte se zdravě hubnout? ..trpíte cukrovkou? ..máte vysoký cholesterol? ..potřebujete posílit? ..a přitom si ještě pochutnat?

S Auto*Matem město jinak

Sérii akcí nazvanou "Zažít město jinak" pořádá projekt Auto*mat. Celotýdenní program ukazuje teoreticky i čistě zážitkovou formou, jak je možné Prahu proměnit v přívětivější místo k životu.

Jezdím formuli

Již v osmi letech přičichl Josef Král k závodění a dá se říci, že úspěchy na příčkách nejvyšších sbírá jako houby po dešti. Před odletem do Skotska nám poskytl rozhovor a vy si můžete něco přečíst o jeho slavných dnech.

Kukuřice - pro pevné nervy, vitalitu a krásu

seriál :: Bylinky v akci

Kukuřice je nutričně velmi bohatou potravinou, i když na první pohled by se nám mohla zdát příliš obyčejná.. naopak, je to neobyčejně zdravý zdroj důležitých látek a energie pro naše tělo a mozek..

Stát kouří s námi

Evropské státy v posledních letech ještě zvýšily tažení proti tabáku. Z důvodů daňových i kulturně-sociálních se cigarety řadí mezi povolené návykové látky.

Dubová kůra léčí nejen kožní záněty a hemoroidy

seriál :: Bylinky v akci

Dub je strom už na první pohled plný síly a energie. Naši předkové se mu hluboce klaněli, zasvěcovali ho bohům a uctívali ho.. nejen jeho majestátnost, ale i jeho úžasnou léčivou sílu.. dobře věděli, že si to zaslouží..

Beton trochu jinak!

Znáte chuť Betonu v tradiční podobě, tedy koktejl míchaný z Becherovky a toniku? Chcete s Betonem zažít novou skvělou chuť, která vás v horkém létě dokonale osvěží?

Letící kameny z Čech

Hráči curlingu alias curleři se rozhodně po celý rok nenudí a poctivě trénují. A právě díky vynaloženému úsilí slaví světové úspěchy. O českém curlingu nám něco poví Karel Kubeška.

Rozmarýn proti stresu, revma, i pro lepší trávení

seriál :: Bylinky v akci

Rozmarýn není jen kořením, rozmarýn je i účinným lékem. Záznamy o jeho užívání sahají do hluboké historie, věřilo se v jeho očistnou magickou sílu a neméně si lidé vážili i jeho síly léčivé..

Zkratka k lékům na rakovinu

Objevit další účinky známých léků a využít je. Tak by se dal nazvat současný trend ve farmacii. Vývoj nového léku bývá velmi složitý, a ne vždy je úspěšný. Nejsnadnější cestou k novým lékům je začít u existujících, schválených léků. Tak se například přišlo na nový lék k léčení rakoviny prostaty.

Krásně lenošivá budoucnost

Pravidelně jsem se sportu vyhýbala - zničené tělo a kárání spoluhráčů, že jsem jim zkazila hru. Od té doby, co jsem mu zkoušela přijít na chuť, dělám pravidelně reparát z tělocviku. A já se tak snažila...

Již zítra další Beton Relaxační Den na Střeleckém ostrově

Chystáte se na dovolenou až v září, ale vaše tělo si hlasitě říká o relaxaci už teď? Pak vám vřele doporučujeme jediné: přijměte naše pozvání..

Lichořeřišnice - zázračný zabiják bakterií

seriál :: Bylinky v akci

Lichořeřišnice větší je rostlinou, jejíž léčivé účinky jsou nanejvýš pozoruhodné.. Je to přírodní antibiotikum, které nás mnohdy může ušetřit užívání syntetických preparátů.. V některých případech ničí dokonce i zlatého stafylokoka!

Ostružiny pro naše cévy, imunitu a potenci

seriál :: Bylinky v akci

Mathioli ve svém herbáři říká o ostružinách: "Pití odvaru celého květu i ovoce ve víně jest vznešený lék při uštknutí, ranění jedovatými žížalami, hady a štíry.".. Těžko posoudit, ale jisté je, že léčivé účinky ostružin vážně stojí za povšimnutí..

O čem je vlastně jóga

Naše mysl, stejně jako tělo, za celý život přijímá naše nálady, zvyky, pocity. Často náš mozek jen opakuje to, co jsme mu denně servírovali my, naši rodiče, přátelé. Jak tedy z tohoto začarovaného kruhu ven? Jógou, například.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz