Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Vánoční recepty z tropických krajin

seriál :: Recepty

Obměňujete vánoční menu nebo zůstáváte u klasiky? Bramborový salát, kapr nebo řízek, rybí či knedlíčková polévka a po rozbalování dárků chlebíčky a cukroví. K pití víno nebo džus. Letos to může být úplně jinak, protože pro vás máme trochu exotiky z teplých krajin.

Snowboard na horách a ledovcích

Rychlé zatáčky, skákání společně s ostatními závodníky a boj o každý centimetr na trati patří ke vzrušujícím momentům snowboardcrossaře Michala Novotného. Dnes se s ním můžete seznámit v našem rozhovoru.

Křen léčí infekce, kašel i rýmu

seriál :: Bylinky v akci

Výrazná štiplavá chuť a vůně na něj prozradí, že je to rostlina s neobyčejně velkou silou.. dříve se přidával do kadidel na vymítání ďábla.. za to my s ním dnes umíme vyhánět mnohé nepříjemné nemoci..

Jsou biopotraviny dražší?

Jak vyplývá z některých reakcí na článek o biopotravinách, hodně lidí, kteří by je jinak rádi kupovali, mají dojem, že je to nad jejich finanční možnosti. Ale uveďme jen pár faktů:

Rogalo a létání s orlem

Už od nepaměti člověk závidí ptákům křídla a možnost se vlastními silami podívat na různá místa. A tak vymyslel balóny, letadla a třeba rogalo, které si oblíbil i zkušený rogalista Petr Čejka.

Znáte byliny pro posílení imunity?

seriál :: Bylinky v akci

V nastávající zimě budeme potřebovat dostatečně silný ochranný štít proti všem těm neviditelným útočícím vetřelcům, co poletují vzduchem.. proto se obrňme, dokud je čas!

Dle výzkumu jsou biopotraviny zdravější a bezpečnější

Evropskou unií podpořený výzkum rozdílů mezi konvenčními potravinami a biopotravinami ukázal, že ty s předponou bio mají mnohem vyšší nutriční hodnotu, napsal britský deník Independent.

Kopretina řimbaba - přírodní lék na migrénu, bolest páteře a kloubů

seriál :: Bylinky v akci

Když jsem tuto sličnou bylinu poprvé objevila planě růst na zahradě, netušila jsem, jaký poklad se v ní skrývá.. až při pohledu do herbáře jsem zjistila, že jsem majitelkou jednoho z nejúčinnějších přírodních analgetik..

Potraviny BIO lze nakoupit přes internet

Zajímá vás zdravá strava a hlídáte si co jíte? Nákup výjimečně kvalitního zboží je velice jednoduchý. Společnost Biosféra má na svém webu velmi širokou a kvalitní nabídku biopotravin a doplňků stravy.

Veliký mozek

V šesti letech má člověk mozek tak velký, že už nikdy větší mít nebude. Zdá se to nepravděpodobné, ale je to tak. Rozhodující pro kvalitu myšlení není totiž jen velikost, ale systémy sítí a propojení.

Vášeň zvaná lukostřelba

Ladislav Kácha se amatérsky zabývá výrobou kuší. Zajímá se ale i o luky, šípy a hlavně o praktické vyzkoušení všeho co si vyrobil či pořídil.

Mandle pro krásu a zdraví v každém věku

seriál :: Bylinky v akci

Není sporu o tom, že mandle jsou velmi oblíbenou a lahodnou pochutinou a ingrediencí už po několik tisíciletí. Jsou ale také lékem, bohatým přírodním zdrojem látek, nezbytných jak pro krásu, tak pro zdraví..

Otužování pomáhá chránit před chřipkou

Chcete udělat něco pro své zdraví a ještě zvýšit odolnost proti chřipce? Začněte se otužovat. Kromě toho, že otužování zvyšuje odolnost proti nákaze chřipkou a ostatními nemocemi z nachlazení, zvyšuje celkovou odolnost organismu, a dokonce zlepšuje psychický stav.

Správný muž

Pod pojmem správný muž si každá epocha představuje něco jiného. Jak se měnil v historii ideál muže? Co je v módě dnes? Jaký vliv má už téměř legendární testosteron na výkony v tělocvičně i v posteli?

Čekanka proti infarktu, arterioskleróze i rakovině

seriál :: Bylinky v akci

Čekanka je u nás, bohužel, ještě nedoceněnou zeleninou, ale pomalu si získává místo i na českém talíři.. což je dobře, protože je jednou z nejlepších potravin s preventivním a léčivým účinkem nejzávažnějších onemocnění naší moderní doby..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz