Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

Mateřídouška a tymián - léčivá vůně léta

seriál :: Bylinky v akci

Říká se, že o půlnoci letního slunovratu král nadpřirozených bytostí tancuje v záhonech mateřídoušky a slaví příchod léta. Mateřídouška a tymián nejen voní sluncem a létem.. zároveň dokáží léčit naše tělo a povzbudit naši mysl..

Levandule - léčivý dotek pro neklidnou duši i tělo

seriál :: Bylinky v akci

Podle její výrazné a nezaměnitelné vůně ji poznáte i se zavřenýma očima.. a už je možná ani nebudete chtít otevřít.. levandule je pohlazení pro neklidnou duši, levandule cesta do snů.. je to úžasná bylina, která vás léčí už jen tím, že voní..

Raftové závody a pěkné řeky

K létu neodmyslitelně patří voda a k řekám například vodáci. Zkoušeli jste si někdy osedlat nějaké plavidlo? Na otázky nám odpověděl nefalšovaný Méďa Béďa, ten jich vyzkoušel hned několik.

Kuřáci ve Francii

Patnáct milionů francouzských kuřáků má velký problém. Od 1. února platí v celé Francii striktní zákaz kouřit v kancelářích. Zároveň se tam velmi přísně dodržuje pracovní doba, která je jedna z nejkratších na světě – pětatřicet hodin za týden. Lidé si zatím chodí zakouřit na ulici. Otázka, kterou se zabývají i odbory, zní: lze přestávky na kouření započítat do pracovní doby?

Expedice po bílých místech pivozemě

Pivo patří stále mezi nejoblíbenější nápoje Čechů. Možná ale nevíte, že existuje v Jihlavě i Svaz pivních turistů, který mapuje nemalou historii a současnost našich a světových piv!

Wellness centra dobývají svět

Psal se rok 1979. Poněkud obézní Mel Zuckerman a jeho žena Enid otevřeli v arizonském Tucsonu Canyon Ranch. První americké středisko takového druhu zaměřené na zlepšování fyzické i psychické kondice během netypické dovolené.

Dakarské kamiony z lehkého materiálu

Roman Hruška unese hned několik kamionů v rukou najednou. Žádné zvláštní silácké schopnosti k tomu ale nepotřebuje, protože si je vyrobil z papíru podle vlastních plánků.

Radost z pohybu! Užívám RheumaBasan®

O revmatu snad slyšel již každý. Termínem revma se rozumí mnoho rozdílných onemocnění vaziva, která postihují především klouby a měkké části klouby obklopující.

Bez černý - keř, který léčí a čistí

seriál :: Bylinky v akci

Právě kvete jedna úžasná a generacemi ověřená bylina.. černý bez. Znáte jeho mnohostranné léčivé účinky? Víte, jak ho používat? Umíte si připravit sirup z jeho květů?

Hluchavka na kašel i pro klidný spánek

seriál :: Bylinky v akci

Ač je hluchavka rostlinou skromnou, nenápadnou a často přehlíženou, má mnoho příznivých účinků na naše tělo. Trpíte na kašel? .. nespavost? .. kožní problémy? .. zkuste hluchavku..

Město plné překážek

Potkáváme je kolem nás. Lezou, skáčou, běhají a většina lidí ani netuší, že nejde jen o frajerství se co nejrychleji přemisťovat, ale o nesoutěžní sport – parkour. Na otázky odpovídal Martin Szolár alias Toshiro.

Libeček - léčivé rostlinné maggi

seriál :: Bylinky v akci

Libeček je silným aromatickým kořením, ale i velice prospěšnou bylinou.. všechny jeho části mají výrazné léčivé účinky, a to jak pro ženy, tak pro muže..

Shaolin Czech Tour 2007

Po úspěšných turné z předcházejících dvou let se k nám vrací legenda: patnáct mnichů přímo ze Shaolinu s novým představením „Mystické síly Shaolin Kung Fu“ s podtitulem „To nejlepší z klášterů v Číně.“

Jak začít s golfem?

seriál :: Golf od základů

Klid, krásná krajina se stromy a upraveným trávníkem. Pak jen švihnout holí a vychutnat si to „mlasknutí“, které se ozve poté, co míček trefíte přesně podle vašich představ. A on letí a letí a letí... Rozhodl jsem se hrát golf.

Kokoška pastuší tobolka - přírodní lék proti krvácení

seriál :: Bylinky v akci

Kokoška je křehce působící rostlina s velice poetickým jménem.. avšak až nečekaně výrazným účinkem na lidský organismus.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz