Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Netřesk - skvělý lék na kožní nemoci a poranění

seriál :: Bylinky v akci

Dříve se věřilo, že netřesk pěstovaný na střeše domu dokáže ochránit před hromem, bleskem a ohněm.. dnes ale víme, že je ochráncem a účinným přírodním lékem především pro naši kůži, podobně jako aloe..

Husky filmovými hvězdami

Jana Henychová se již přes deset let věnuje mushingu, čili sportu psích spřežení, a v jejím domově si kromě několika lidí lebedí dvacetjedna psů husky.

Bříza léčí nejen kloubní onemocnění

seriál :: Bylinky v akci

Bříza je posvátným a léčivým stromem už od nepaměti. Jestliže máte problémy s klouby, trpíte kožními nemocemi a vaše ledviny nejsou v nejlepší kondici, právě ona by se mohla stát jedním z vašich nejlepších přátel..

Zdravotní klaun dostal injekci

Zdravotní klauni - doktor Motyka, doktor Huba, doktorka Výborná a sestra Svíčková - všem zúčastněným ometli dobrou náladu speciální prachovkou, rozdali červené klaunské nosy a zazpívali a zahráli na ukulele.

Víte, jak zdravé jsou brambory?

seriál :: Bylinky v akci

Bramborám se někdy říká "potrava chudých".. což ovšem neznamená, že by ony samotné byly chudé, právě naopak.. brambory jsou levným a zároveň bohatým zdrojem životně důležitých a nepostradatelných látek pro naše zdraví..

Létající talíř na hřišti

Při Frisbee Ultimate se dost naběháte, ale kolem vás to bude pěkně lítat... O této sportovní hře nám něco pověděl David Novák, z týmu 3SB.

TO HAGGLE OR NOT TO HAGGLE?

seriál :: Language corner

Have you ever considered how passive we are about the business of buying?

Chřest je přírodním elixírem mládí

seriál :: Bylinky v akci

Asparagus, neboli chřest, je rostlinou, jejíž úžasné léčivé a regenerační účinky znali již ve starém Orientu před mnoha tisíci let. Znáte je i vy?

Podběl lékařský je účinný lék na kašel

seriál :: Bylinky v akci

Kdo by neznal podběl.. jeho žluté květy jsou jedni z prvních poslů jara, kteří zdobí naše stráně a louky. Od pradávna se užívá pro léčbu kašle, je však důležité se ho naučit používat..

Korfbal - míčová hra pro každý věk

Korfbal se narodil v Holandsku a jde o smíšený sport. Ano, přesně tak, spolu s míčem si zahrají muži a ženy.

Pěstování bylinek - je nejvyšší čas zasít

seriál :: Bylinky v akci

Ať máme zahrádku, balkón, terasu či jen okenní parapet, můžeme si sami vytvořit svou vlastní malou bylinkovou zahrádku. Není nad čerstvé bylinky na dosah ruky, navíc jsou pastvou pro oko a jejich vůně pohlazením na duši..

Mandragora - magická rostlina opředená tajemstvím

seriál :: Bylinky v akci

Jedná stará pověst říká, že když vytáhnete kořen mandragory ze země, vydá tak strašný skřek, že ti, co ho zaslechnou, přijdou na místě o rozum nebo dokonce zemřou. Snad není jiné rostliny, která by byla tolik opředena záhadnými příběhy a pověrami..

Boxerská jednička Hakim

Pavel Hakim Majer patří k držitelům několika mistrovských titulů v thajském boxu. Rád si poslechne Dana Landu, český rock a jeho životní dvě kréda znějí, „Štěstí přeje připraveným“ a „Život je otázkou priorit“.

Fíkovník a jeho sladké a léčivé fíky

seriál :: Bylinky v akci

Budhovi se prý pod fíkovníkem dostalo jeho duchovního osvícení.. biblická vlčice, která odkojila Romula a Réma, také často odpočívala ve stínu koruny fíkovníku. Plody tohoto v mnohých krajích posvátného stromu mají ovšem léčivé účinky především pro naše tělo..

VITAMINS

seriál :: Language corner

Vitamins are either fat-soluble (A, D, E, K) or water-soluble (e.g. B vitamins or vitamin C). They consist mainly of the elements nitrogen, oxygen, carbon, and hydrogen. Fat-soluble vitamins are stored in body fat, while water-soluble vitamins are used or quickly excreted in the urine.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz