Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Cílová rovinka

- je důležitý psychologický moment pro každého aktivního sportovce. V tomto případě má elektronickou podobu listu papíru, který je třeba pokrýt písmeny. Za cílovou rovinkou nás pochopitelně nečeká nic jiného než cíl.

Thajská masáž na vlastní kůži, ruce i duši (2.díl)

seriál :: Thajské masáže

Hned po svých prvních setkáních s thajskou masáží jsem se rozhodl, že si na tohle tajemství trochu posvítím. Vybral jsem si severní styl tradiční masáže, který je, zjednodušeně řečeno, ve svých manipulačních technikách ke klientovi trochu šetrnější.

Některé důležité aspekty cyklistiky

I v uplynulém týdnu se autor intenzivně věnoval sportu a došel k zajímavému a především důležitému závěru, že po plavcích jsou na tom nejlépe cyklisté.

Potkali se na tenise

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Když člověk potká ženu, které se daří nějaký čas předstírat, že je taková, jakou by si on přál, udělá pro udržení její přízně leccos. Dokonce i takové věci, které by za střízlivého stavu nikdy neudělal.

Nejzdravější tělesný pohyb

Co tělo nenacvičí, to autorova hlava nedomyslí. Proto pozor: Dnes se bude skutečně sportovat!

Kouzlo ženy číslo 1

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Pro tentokrát výjimečně rehabilitujme televizi. Nebýt jí, byli bychom ochuzeni o mimořádné chvíle.

Praktické rady k tělesné zdatnosti

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Aby autor ušil čtenářům vhodnou sestavu cviků přímo na míru, nelenil a provedl mezi vámi malý sociologický průzkum. To proto, aby nalezl vašeho nejnižšího společného jmenovatele, jímž je fiktivní osoba zvaná Průměrný Čtenář fiftyfifty.

Hráčky STEPPu nejsou pro kdejakého cápka!

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Autor už se bál, že ho tento týden mine jakýkoli sportovní zážitek a začínal si zoufat nad nedostatkem témat. Když tu náhle -

Thajská masáž na vlastní kůži, ruce i duši (1. díl)

seriál :: Thajské masáže

Po týdnech hektického putování čistou novozélandskou přírodou sedím v Airbusu hezkých pár kilometrů nad matičkou Zemí, psychicky očištěný od civilizačních i pracovních stresů, a letím vstříc své oblíbené Asii. O co odpočinutěji a lehčeji mám v hlavě, o to hůř je na tom moje zbědovaná tělesná schránka, která dostala v posledních měsících pěkně zabrat. A tak se nemohu dočkat, až přistaneme v Bangkoku a já zamířím na blahodárnou tradiční thajskou masáž.

Každá modřina stojí za to

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Dnes to bude krátké. Sportem zotavené tělo potlačuje autorovu mysl, takže čtenář promine a šéfredaktorka holt taky.

Mami, dám si jen dva knedlíky

Rodiče se musí ctít a jejich vážnosti neubývá přímo úměrně věku. Ba dalo by se říci, že naopak. Čím jsou ale rodiče starší, tím těžkopádnější je vztah s nimi.

Podzimova závažná reportáž z Pece pod Sněžkou

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Stánky s alkoholem a občerstvením, které najdeme u každé sebemenší sjezdovky, k horám neodmyslitelně patří a pro většinu z návštěvníků jsou mnohem větším lákadlem než čerstvě napadaný sníh. Pro některé z nich pak jedinou možností, jak se nechat přimět k nástupu na vlek.

Kvůli kuřákům se na zastávkách nedá vůbec dýchat

Od Nového roku mají kuřáci utrum. Čekání na autobus nebo tramvaj si lze ukrátit cigaretou pouze pod hrozbou pokuty. A ta je díky bedlivým strážcům pořádku skutečně reálná.

Podzim v Peci pod Sněžkou

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Exluzivní reportáž Petra Podzima z epicentra všeho sportovního dění.

Zkuste třeba spinning

Čeká vás třičtvrtě hodinky dlouhá projížďka v přítmí a s hudbou, pod vedením zkušeného instruktora, který vás dostane do varu.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz