Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Jahody nejsou jen sladké afrodiziakum

seriál :: Bylinky v akci

Lahodné, voňavé, sladké, šťavnaté.. a navíc zdravé! Také patříte mezi ty, kteří každé léto netrpělivě vyhlížejí, kdy už se konečně začnou červenat? Nastal jejich čas.. Jezte je, krmte jimi vaše blízké, a to nejen pro požitek..

Růžové víno pro letní osvěžení

seriál :: Australská vína na váš stůl

Růžové víno značky Jacob´s Creek je čerstvá novinka pro české milovníky vína, která skvěle ozdobí váš stůl při zahradních večírcích nebo lehké večeři po dni stráveném na slunci. Shiraz Rose je skutečně lahodný a navíc jej lze podávat také s ledem!

Vitamin D aneb Proč je opalování zdravé?

seriál :: Bylinky v akci

V posledních letech stále slyšíme, že bychom se neměli opalovat, protože nám hrozí rakovina kůže. Ovšem ani ti, kteří se před slunečním zářením neustále jen schovávají, nedělají zrovna dobře.. je totiž nejlepším zdrojem životně důležitého vitaminu D..

Kam se poděla rýže?

Rýže je životně důležitou a základní potravinou pro více než 100 miliónů lidí. Její cena ovšem prudce roste a hrozí tak potravinová krize v mnoha oblastech světa.

Bažiny - základ systému

Příroda přesně ví, co má dělat. Vždyť není dokonalejšího mechanismu, který by fungoval a živil něco tak ohromného jako je náš svět.

Hrách setý - luštěnina jako přírodní anabolikum

seriál :: Bylinky v akci

Zelené kuličky hrášku jsou překvapivě bohatou zásobárnou látek, které podporují tvorbu svaloviny, posilují nervy a jsou skvělým zdrojem energie a vitality, a to nejen pro děti ve vývinu a sportovce..

Zdravou imunitou proti rakovině

Při nádorovém zvratu buňky dochází k celé řadě změn, které ovlivňují nejen vzhled (tvar a vybavení buňky, její růst a vývoj) a funkci buněk (pohyblivost, růst, přilnavost k podkladu), ale i způsob, jakým na sebe navzájem nádorové buňky a imunitní systém působí.

Muškátový oříšek je léčivé koření i nebezpečná droga

seriál :: Bylinky v akci

Dobrý sluha, špatný pán.. pokud se jím léčíme, nebo s ním čarujeme v kuchyni, měli bychom o něm vědět, že méně je někdy více. Je to koření s kouzelným aroma, před jeho silou bychom se však měli mít na pozoru..

Hloh obecný léčí srdeční potíže a vysoký krevní tlak

seriál :: Bylinky v akci

Hloh je efektivním lékem při srdeční slabosti, arytmii a poruchách prokrvování. Navíc snižuje krevní tlak a je dokonce prevencí infarktu či angíny pectoris.. Seznamte se s léčivou silou jeho ladných květů..

Pýr plazivý léčí dnu, revma a snižuje cholesterol

seriál :: Bylinky v akci

Plevel, řekli bychom snad... pýr, který je mnohými z nás považován za obtížnou rostlinu, je úžasným přírodním lékem. Nejen že "čistí krev" a pomáhá léčit kloubní onemocnění, dokonce snižuje cholesterol, detoxikuje játra a ledviny...

Holčičku nebo chlapečka?

Párům, kterým se dlouhodobě nedaří otěhotnět, pomáhá s oplozením metoda in vitro fertilization (IVF). Embrya vznikají až v laboratoři po spojení odebraných vajíček a spermií. Jak je to s pohlavím takového embrya? Mohou si budoucí rodiče vybrat?

Maliník a ostružiník - připravte si lahodný a léčivý čaj

seriál :: Bylinky v akci

Listy maliníku a ostružiníku jsou přírodním lékem proti neduhům jako jsou střevní kolíky, problémy s trávením, potíže s močovými cestami nebo paradentóza. O to více nás pak potěší, jak dobře takový čistící bylinný čaj chutná a osvěží..

Tmavé brýle automaticky oči nechrání

Nejen zelený zákal může způsobit vysokou citlivost očí. Sluneční brýle mohou tyto nepříjemné pocity zmírnit a nemusí jít o žádné superdrahé modely, při jejich výběru je ovšem třeba dodržet několik zásad.

Jsem „normální“...?

Připadá vám normální, když někdo ve vašem okolí řekne: „Chodím do posilovny“, „Přihlásila jsem se na spinning“, nebo „Jdu na relaxační masáž“…? Pozastavíte se, když slyšíte: „Nechala jsem si udělat nové nehty“, „Mám skvělou kosmetičku“, nebo „Byla jsem na moc příjemné pedikúře“? Ale jak byste se tvářili, kdyby..

Smrk ztepilý - lék proti kašli i kloubním bolestem

seriál :: Bylinky v akci

Pokud často trpíte kašlem, rýmou a nachlazením, je ten nejvyšší čas vyrazit do lesa na smrkové výhonky. Trápí-li vás bolesti kloubů a revma, vězte, že i vám se smrk může stát opravdovým přítelem v nouzi. Je to totiž strom nejen ztepilý, ale i léčivý.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz