Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 19 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty

Bukvice lékařská je přírodní “všelék”

seriál :: Bylinky v akci

Staří římští lékaři používali bukvici na léčení téměř všech nemocí, podávali ji dokonce i samému císaři.. Tato ztepilá bylinka působí proti nemocem respiračního systému, ledvin, trávícím potížím i nervovým poruchám.

Mražení bylinek a koření pro voňavé vaření

seriál :: Bylinky v akci

Konzervace zelených bylinek formou mražení získává na popularitě nejen pro svojí jednoduchost, ale i proto, že si tak koření mnohem lépe zachovává své aroma a barvu. Už jste to zkusili?

Způsobují deodoranty opravdu rakovinu prsu?

Možná už jste to také slyšeli. Váš oblíbený deodorant, součást každé toaletní skříňky, a přítel, bez kterého se sotva odvážíte na ulici, je ve skutečnosti zákeřný zabiják. Antiperspiranty a deodoranty mohou způsobit rozvoj rakoviny prsu. Je to pravda?

Foťte vodu Evian a vyhrajte!

Stejně jako v loňském létě pořádáme fotosoutěž o ceny. Pravidla zůstávají stejná, ceny jsou lákavější a fotky budete hodnotit také vy?

Medvědice lékařská léčí ledviny i zánět močových cest

seriál :: Bylinky v akci

Mocný účinek při onemocnění ledvin a močových cest zajistil v přírodním léčitelství této bylině značnou popularitu. Působí detoxikačně, dezinfekčně, léčí dnu a efektivně potlačuje infekce.

Spadněte do hladiny Alfa

Psychowalkman - vynález, rozvíjející mysl, paměť a pomocník při odbourávání stresu. A to díky hladině Alfa, do které nás zavede. Je ale i levnější způsob, jak ovládat vlastní mysl. Třeba známá Silvova metoda...

Černucha setá - znáte léčivý černý kmín?

seriál :: Bylinky v akci

Semena černuchy mají až překvapivě široké spektrum blahodárných účinků. Působí proti virům, bakteriím, plísním, zlepšují trávení.. a navíc jsou příjemným aromatickým kořením.

Růže - něžná péče o citlivou a suchou pleť

seriál :: Bylinky v akci

Vznešenost a elegance růží si získala srdce nejedné ženy.. tato květina, zasvěcená bohyni Afrodité, krásou nejen oplývá, krásu dokonce i rozdává a léčí..

Studené růžové víno

seriál :: Australská vína na váš stůl

O růžových vínech se v Čechách nese pomluva, že jsou mixovaná z bílých a červených. Dávno to není pravda a navíc má lahodné víno Shiraz Rose svá voňavá a lahodná specifika přímo ze slunečných australských svahů!

Jíte wellness nebo radši knedlík?

Mění se nejen móda, umělecké styly a ideály krásy. Mění se také naše chutě. Ale jak?

Rakovinu nedostanete přes noc

Vznik nádorového onemocnění si lze představit jako dlouhodobý proces. Přestože některé nádory mohou vznikat extrémně rychle, žádný člověk „nedostane“ rakovinu přes noc.

Vizážistka a správný make-up vám zvedne sebevědomí!

Nejsme na to příliš zvyklí. Ale služba vizážistky, kosmetičky a profesionální kadeřnice, ideálně "v jednom", se může hodit na velké množství příležitostí. Jste nervozní z nějaké důležité schůzky? Chystáte oslavu nebo karneval? Zkuste to pojmout trochu jinak a výsledek je zaručen.

Jetel luční léčí průjem, ekzémy a bronchitidu

seriál :: Bylinky v akci

Neváhejte si nasušit ony ladné a sytě růžové květy jetele lučního. Léčí i takové nemoci, jako jsou katary zažívacího traktu, ekzémy, kašel a bronchitida.. mnohé ženy si dokonce pochvalují jeho účinky pro zmírnění nepříjemných potíží spojených s menopauzou.

Utopit se v extázi

Oblíbená taneční droga. Může způsobit smrt různými způsoby. Třeba tím, že v těle zadrží příliš velké množství vody. Nejde o teorii. Takové případy se stávají.

Kam za koupáním - bazén nebo rybník?

S příchodem léta nastávají dětem i dospělým vodní radovánky v přírodě. Je ale koupání v rybníce nebo na koupališti zdraví prospěšné?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz