Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 21 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty

Nudí vás obyčejné vycházky? Zkuste nordic walking!

Stále se udržovat ve fyzické kondici. To je krédem většího a většího počtu lidí středního věku. Výbornou pomůckou pro aktivní pohyb mohou být hole nordic walking.

STEVIANA - cukr bez jediné kalorie

Rostlinka, jež je až 300x sladší než běžný řepný cukr, je naprosto bez kalorií a k tomu všemu dokáže ještě léčit, hojit a regulovat bakterie. Jmenuje se Stévie, seznamte se....

Colostrum - pořiďte si dar života

Že vám Colostrum nic neříká a nikdy jste o něm neslyšeli? Chyba - slyšeli a znáte ho velice dobře. Je to právě Colostrum, co vás jako novorozeně udržovalo při životě. Dostávali jste ho z matčina prsu.

Zdravotní klaun léčil i v říjnu

„Bílé tváře se blíží! Musíme se na ně pořádně připravit!“, upozorňuje pan doktor Mášto alias Smaragdová noha všechny přítomné. Sestra Bažantová alias Létající bažant mu dává vehementně za pravdu..

Jak a proč na tai chi?

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Jistě jste někdy tento výraz zaslechli, nejběžněji zřejmě ve spojení se jménem Zora Jandová. Budete-li se ale o toto zdravotní cvičení zajímat více, jméno známé zpěvačky už pravděpodobně neuslyšíte. Místo toho se před vámi objeví jiný pohled na váš svět.

Mořské řasy - elixír dlouhého života

Mořské řasy jsou jedním z nejdůležitějších přírodních léků dnešní doby. Jsou mnohem výživnější než ryby a na rozdíl od nich se vyskytují pouze v čistých vodách. Pohlcují z těla toxiny, tuky, mají omlazující účinek, zabraňují padání vlasů a dokáží si poradit i s plodností žen a mužů.

Těhotenství a porod očima mladších i starších matek

Prožívání těhotenství a porodu se liší nejen mezi jednotlivými ženami, ale podle studie lékařů ze švédského Stockholmu je rozdíl také mezi ženami různého věku. Cílem výzkumu švédských odborníků bylo porovnat, jaké zkušenosti s těhotenstvím a mateřstvím mají ženy ve věku od patnácti do pětačtyřiceti let.

Bylinky na kašel a průdušky

seriál :: Bylinky v akci

Většina z nás dobře ví, že generacemi ověřené recepty přírodní medicíny efektivně léčí celou řadu nemocí. Zkraťte si s jejich pomocí boj s úporným kašlem či bronchitidou..

Jak a proč kupovat BIO produkty

Nejlépe přes internet! V internetovém obchodě společnosti Biosféra najdete pohromadě tisíce produktů těch nejlepších značek a vaše zboží vám bude doručeno do dvou pracovních dnů. V tomto prvním českém BIO eshopu najdete kvalitu a skvělý servis.

Recept na Thajské kari - chutně a jednoduše

seriál :: Recepty

Asijská kuchyně je skvělá, a to hned z několika důvodů. Je velmi chutná, vynalézavá a navíc o hodně zdravější než kuchyně česká. Jestli to chcete zkusit, můžete začít s naším velmi jednoduchým receptem na klasické thajské jídlo - thajské kari. Uvidíte, že si pošmáknete.

Kdoule obecná prospívá nejen našemu trávení

seriál :: Bylinky v akci

O “Venušině jablku“, jak se také říká voňavým plodům kdouloně, říkala abatyše Hildegarda, že “je ku prospěchu nemocným i zdravým..”

Bylinné koupelové soli pro zahřátí a osvěžení

seriál :: Bylinky v akci

Mořská sůl je populární přísadou do koupele už od nepaměti. Jejím kombinováním s aromatickými bylinami si můžeme vykouzlit voňavé směsi, které zahřejí naše tělo, povzbudí unavenou mysl a příjemně nás zrelaxují..

Kurkuma léčí - to není jen kari a Worcester

seriál :: Bylinky v akci

Rostlina po generace uznávaná Ajurvédou, příjemně štiplavé a aromatické koření Asie.. nejen to je kurkuma, přírodní lék, který nás možná ještě překvapí..

Očkování proti rakovině prsu není pouhou utopií

Očkování proti rakovině se dnes stává stále populárnější záležitostí. Zájem u laické veřejnosti vzbuzuje především vakcína proti rakovině děložního čípku, která pravděpodobně zcela osvobodí budoucí generace od tohoto typu zhoubného onemocnění. Ostatní „protinádorová“ očkování sice nejsou zatím tak mocná, přesto je jich čím dál více.

Jedlé a léčivé houby lze najít i v našich lesích

Teplejší dny babího léta přímo vybízejí k návštěvě lesa a sbírání hub. Kromě pochoutek typu smaženice nebo obalené bedly si můžete v košíku přinést i jakousi houbovou "lékárničku".
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz