Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Pomelo, kumkvat, bergamot, cedrát

Pod názvy se skrývá exotické ovoce. Pomelo patří k největším citrusovým plodům, kumkvat k nejmenším a bergamot všechny citrusové plody předčí svou vůní.

Pozor na zmrzlé ovoce a zeleninu

Na SOS se v těchto mrazivých dnech obracejí spotřebitelé s dotazy, jak reklamovat ovoce a zeleninu, kterou přinesou domů a zjistí, že je namrzlá. SOS upozorňuje, že nyní ne všichni prodejci mají zajištěn dovoz, uskladnění i prodej zeleniny tak, aby byla zaručena její kvalita.

Potěšení, které poskytuje chuť

Ze všech smyslů je to zřejmě chuť, která člověku poskytuje největší potěšení. Možná i proto, že ji podporují další smysly – čich, většinou i zrak a někdy i hmat a sluch.

Tai chi v pokročilém stadiu

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Tai chi je čínské cvičení pro zdraví, které prospívá tělu i duchu. Není snadné se ho naučit, zabere to nějaký čas, respektive zabere to několik let. Po cvičení tai chi se člověk cítí osvěžen, a to i když byl před cvičením totálně znaven životem. A to je tak všechno co mohu s jistotou o tai chi v závěru kurzu pro začátečníky tvrdit.

Spočítejte si budoucí výšku svého dítěte

Rodiče mají často obavu, zda bude jejich dítě dost velké, až vyroste. Sami si můžete zkusit spočítat, jakou po vás vaše dítě zdědilo predispozici pro svou budoucí dospělou tělesnou výšku.

Řešení všech problémů života? Jmenuje se Psychowalkman!

Podle odborníků umí Psychowalkman navodit dobrou náladu, odbourávat stres a deprese, zajistit vnitřní stabilitu, zlepšit usínání i kvalitu spánku a předně transformovat osobnost! Musela jsem to tedy vyzkoušet na vlastní kůži (vědomí)...

Ve vodě se dá nejen plavat, ale i cvičit aerobik

Můžete být zarytí odpůrci cvičení všeho druhu, ale určitě jste někdy zaslechli slovo akvaaerobik. Jde o cvičení ve vodě, které může prospět nejen vašim křečovým žilám.

Vánoční recepty na cukroví - trochu jinak

Péct cukroví, když máte doma alergika, není zrovna nejlehčí. Receptů, kde není alergizující potravina, je jako šafránu.

Rooibos - zdravý a výtečný čaj bez kofeinu

seriál :: Bylinky v akci

Rooibos je oblíbený nejen pro svou lahodnou chuť.. populární je i jako přírodní zdroj mnoha minerálů a jako účinný antioxidant. Prospívá našemu trávení, posiluje imunitu, léčí kožní potíže, a navíc se vám po něm bude příjemně usínat..

Mluvíte ze spaní? Nejezte v noci

Mluvíte ze spaní nebo ve spánku hovoří vaše ratolest? Nemusíte mít obavy, nejedná se o žádnou chorobu.

Virus snižuje šanci počít

O lidském papilomaviru se dnes hodně mluví. Hlavně kvůli očkování, které má chránit před nádorovými změnami děložního čípku. Jak zjistili američtí vědci, tento virus také výrazně snižuje šance na početí dítěte ze zkumavky.

Čaj Yerba Maté pro povzbuzení, detoxikaci a hubnutí

seriál :: Bylinky v akci

Čaj z listů cesmíny paraguayské, známý jako maté, je oblíbeným nápojem nejen ve své domovině - Jižní Americe. Působí jako stimulant, zároveň také pomáhá při detoxikaci organismu a při hubnutí.

Co se děje, když spíme?

Habr ve snu slézati: toužiti po vědomostech. Maják viděti jasně svítící: přijde pomoc. Takové a samozřejmě stovky dalších snů a jejich výkladů lze najít ve snářích. Co všechno se ale kromě snění v těle během spánku odehrává?

Chceme dítě oba?

Jednou z vymožeností současné doby je možnost plánování rodičovství. S vytvořením mnoha různých kvalitních způsobů antikoncepce má dnešní moderní a zodpovědný člověk schopnost se o tom, kdy počne dítě, do určité míry rozhodnout sám.

Brýle z drogerie – pomocník, nebo riziko pro oči?

Ušetřit. To bývá hlavním důvodem pro nákup brýlí v supermarketu, drogerii nebo u čerpací stanice za pár korun. Oční lékaři z tohoto trendu radost nemají.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz