Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

How to Lose Weight and Breastfeed

seriál :: Language corner

After you give birth, you probably want to lose your pregnancy weight as fast as possible. But in order to produce healthy breastmilk, you actually need to increase your caloric intake to about 2,500 calories a day and not worry too much about dieting.

Vřes obecný léčí dnu, revma a detoxikuje

seriál :: Bylinky v akci

Vřes je bylinou vhodnou nejen pro jarní detoxikační kúru, ale i pro léčbu poměrně závažných zdravotních potíží, jako jsou záněty ledvin, močového měchýře, dna a revmatismus.

Kolena trpí nejvíc

Přichází jaro a řada lidí se snaží něco se sebou udělat. Zhubnout a dostat se do formy. Nese to s sebou i poměrně značná rizika, která si jen málokdo uvědomuje.

Které bylinky léčí kašel, rýmu a chřipku?

seriál :: Bylinky v akci

S pomocí bylin si můžeme značně zkrátit a zmírnit trápení s úporným kašlem a rýmou a vyhnout se komplikacím jako jsou např. zánět dutin nebo průdušek. Dnes máme pro vás několik účinných a jednoduchých receptů, které vás postaví zpátky na nohy..

Umělé oplodnění je zkouškou trpělivosti

Umělé oplodnění je zkouškou trpělivosti. Při zcela optimálních vlastnostech embrya a věku ženy do 35 let dosahuje metoda umělého oplodnění IVF úspěšnosti až kolem 50 %. Kolik cyklů je ale třeba k úspěšnému otěhotnění?

Morning Meals Matter!

seriál :: Language corner

You’ve heard it before – breakfast is the most important meal of the day. How many days out of the week do you eat breakfast? Hopefully your answer is everyday! However, if you skip breakfast frequently, try asking yourself why.

Moje tělo, můj hrad

Následující úvahy mě doslova pronásledují od chvíle, kdy jsem s trochu otupělým výrazem opustila pražskou Lucernu, která letos propůjčila své prostory unikátní výstavě Bodies.

Problémy s větrnými elektrárnami

Větrné elektrárny se stávají novými dominantami krajiny. Jak je to s energií, kterou dodávají? Na první pohled je snadno dostupná a ekologická. Její výroba však není bez problémů.

Ředkvičky nás ochraňují před bakteriemi a plísněmi

seriál :: Bylinky v akci

Ředkvičky na chlebu s máslem jsou rychlou a zdravou přesnídávkou jak pro děti, tak pro dospělé.. zároveň ale i lékem proti neviditelným vetřelcům, kteří se snaží škodit v našich útrobách..

Vrba bílá - pomlázka, kočičky nebo aspirin?

seriál :: Bylinky v akci

Vrbová pomlázka je u nás neodmyslitelným symbolem velikonoc, svátků příchodu jara. Jen škoda, že se trochu zapomnělo na tolik léčivé účinky vrbové kůry - aspirin našich předků.. léčí totiž bolesti, teplotu, záněty, akné, lupy, plísně, revma..

Zbrusu nová poradna na startovní čáře

aneb Zdravý životní styl, zdravé hubnutí, poruchy příjmu potravy.

Pohanka léčí nejen křečové žíly a cévní choroby

seriál :: Bylinky v akci

Nenápadná, drobná semena pohanky v sobě ukrývají opravdový poklad. Neprávem byla dlouho považována za potravinu pro chudé.. přitom dokáží léčit a ochraňovat celý náš cévní systém a krevní oběh a léčit řadu potíží, dokonce i impotenci.

Přírodní péče o suché ruce - regenerace kůže

seriál :: Bylinky v akci

Jediný pohled na naše ruce nám prozradí, jestli se jim dostává dostatečné péče. Hlavně ženy, kterým často připadá větší část péče o domácnost, často trpí onou "nemocí z povolání" - neustále vysušenou kůží na rukou. Dnes máme pro vás několik jednoduchých, přírodních receptů, jak jí navrátit hebkost a jemnost.

Mýty o hubnutí

Taky na vás čas od času zabliká červené světýlko s nápisem „měl/a bys zhubnout“? Taky se vám stává, že ať děláte co děláte, nemůžete za boha dopnout své oblíbené džíny (že by se srazily v pračce)? Taky máte někdy chuť prohodit svou nevinnou váhu oknem na ulici?

Slunečnicové semeno a olej pro hubnutí a snížení cholesterolu

seriál :: Bylinky v akci

Někomu se snad může zdát paradoxní, že by olej mohl pomáhat s hubnutím či snižováním cholesterolu v krvi, ale je to tak. Dokonce nás chrání před řadou potíží a posiluje naše nervy a mozek.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz