Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

K mužným výkonům

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Chtěl jsem chodit na košíkovou. Viděl jsem v televizi ty čahouny s osmačtyřicítkama a doufal jsem, že pravidelným házenim míče na koš se mi na nohou udělají taky takové pěkné najky.

Užívejte si svých hříchů dál...

Vzpomínáte, jak jste byli směšní, když jste hledali v koši cigarety, které jste tam s odbitím půlnoci hrdinsky vyhodili? Jak jste do sebe v posledních minutách roku nacpali všechny chlebíčky, abyste nemuseli celý den hypnotizovat misku vašeho kocoura?

Nepravidelník vědmy Emmy - Sbohem okoralé chlebíčky

Honíte se, aby oslavy konce roku byly co nejvydařenější. Ve všech směrech. Samozřejmě i co se sváteční tabule týče. Jednohubky a chlebíčky se všemi možnými a někdy i zdánlivě nemožnými lahůdkami. Stojí vás to spoustu času, ať už ve frontě s lahůdkami, když kupujete suroviny (ale i hotové výrobky), stejně tak při domácí přípravě. V neposlední řadě vás to stojí i spoustu peněz. Z pochopitelných důvodů nakoupíme a připravíme větší množství, protože co kdyby...

Zoufale nestíhám

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Naštěstí je všude kolem zima a na horách fungujou vleky a lanovky. Dolu už mě nějak dostrkaj. Počitám, že to díky zemský přitažlivosti nebude těžký.

Rozležte se zvolna

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

A proto se v dnešním i v následujícím pokračování našeho seriálu budeme věnovat bohulibé činnosti, která naštěstí nemá se sportem nic společného. Přesto však paradoxně ke sportu jaksi neodmyslitelně patří. Což je naše velká klika, poněvadž jinak bychom dostali od šéfredaktorky vynadáno, že zas další týden v háji a my jsme ještě nevzali do ruky činku.

Nepravidelník vědmy Emmy

Pár kouzel s cukrovím aneb jak si pomlaskat a (z cukroví) nepřibrat. O kačeně se zelím nebude řeč.

Věste se po částech

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Nejlépe zádům pomůžete, když se pověsíte. Doporučuje se z počátku viset úhrnem pět minut denně, po částech. Pozor! Věšíme vždy celé tělo! A to za paže, které jsme od minule chytře posílili.

Přejeme vám klidný Advent a ostré lokty v hypermarketech...

Nevím, kde se vzala synonyma adventu a Vánoc jako jsou pohoda, pokoj, klid. Asi to bude dědictví našich předků po prapředcích, jak vidno tu a tam ve filmech pro pamětníky. Podvečerní sezení s přáteli a blízkými, vyprávění historek při draní peří, pečení... A my zase přebrali po našich předcích nátury frontových bojovníků.

Chytré předloktí Pepka námořníka

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Jak dosáhnout předloktí Pepka námořníka a zůstat při tom stále naším vychytralým čtenářem...

Podzim chodící

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Jelikož máme v redakci pocit, že ne všichni čtenáři pochopili, že nám jde především o jejich zdraví, a druhou i třetí lekci dost odflákli s tím, že se k nám přidají, až začne jít skutečně do tuhého, budeme se i dnes věnovat...

Prkenná trilogie aneb snowboarding za třetí - jak padat a nic si nezlámat

Nemá určitě smysl zatajovat, že snowboard je silný soupeř. Než pochopíte "pravidla hry" a přizpůsobíte se, budete velmi často na zemi vy. Snowboard vás bude držet za nohy a nepustí.

Plavání je dobré na hubnutí

Je plavání vhodné pro udržování kondice? Jakým stylem plavat a udržet tak do jara své tělo alespoň v současném stavu se dočtete právě tady!

Cigára jsou požitek, ale berou svobodu

Cigareta je požitek, který vás už nikdy zcela nepustí a navždy si vezme něco z vaší svobody!

Prkenná trilogie aneb snowboarding za druhé - koupě za pár šupů

Předem je dobré rozhodnout se, co od snowboardingu vlastně čekáte. Důležité je, jestli jste na snowboardu už někdy stáli, a tudíž jste si jistí, že to po pár krkolomných, a než se naučíte padat, také trochu bolestivých pádech nevzdáte.

Namakaná lýtka ženy vzrušují!

seriál :: Z deníku zoufalého sportovce

Autor zažil tolik se sportem bezprostředně souvisejících pocitů, že má, upřímně řečeno, sportu plné zuby.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz