Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Meloun vám pomůže zhubnout a omládnout

seriál :: Bylinky v akci

Meloun je to pravé osvěžení pro letní dny.. zažene žízeň, potěší chuťové papily a zároveň našemu tělu dodá látky, které jsou více než prospěšné naší kondici, zdraví a kráse..

Divizna - zlato, které léčí

seriál :: Bylinky v akci

Říká se jí také královská svíce, její dlouhé lodyhy se kdysi opravdu používaly jako pochodně.. byla i rostlinou magickou, chránila prý před zlými duchy a ďáblem.. nás dnes účinně chrání hlavně před kašlem, je to zlato, které léčí..

Horské dráhy

Strach, hrůza, vzrušení. Tlak stoupá, tep letí, kortizolu je v krvi dvojnásobek. Horské dráhy se vyrovnají adrenalinovým sportům. Uvolňuje se dopamin, jako když si dáte kokain nebo amfetaminy.

Kam se jet koupat

Nejhorší oblastí co do kvality vod ke koupání jsou podle zprávy Evropské komise severovýchodní Čechy, kde je šest koupacích míst nevhodných a tři lokality, kde je koupání dokonce zakázané. Za nejčistší lze považovat sever Moravy, kde je díky minulé těžbě i mnoho rybníků, ve kterých se lze koupat.

Cuketa je ideální pro hubnutí a detoxikaci

seriál :: Bylinky v akci

Máte rádi cukety? Pokud ano, vězte, že pravidelnou konzumací této chutné zeleniny velice prospíváte svému tělu..

Plážový volejbal s klaunem

Chcete si po dovolené pěkně protáhnout tělo, pobavit se a ještě přispět na dobrou věc?

Australská vína Jacob´s Creek

seriál :: Australská vína na váš stůl

Mají pro nás cizokrajný nádech a do nedávné doby byla našim milovníkům vín jen málo známá. Pozornost na sebe upoutala výrazným aroma a svěžím charakterem, kvalitními atributy danými vhodným podnebím a složením půdy..

Rybíz výrazně posiluje naši imunitu a cévy

seriál :: Bylinky v akci

Rybíz, ač by se nám mohl zdát ovocem obyčejným, má na naše zdraví účinek neobyčejný.. Trpíte na častá nachlazení, chřipku, angínu, rýmu, křečové žíly či celkově oslabenou imunitu? Pak si rozhodně dejte rybíz..

Nevychovanost nebo lenost?

Počet amerických dětí s diagnózou bipolární afektivní poruchy prudce vzrůstá. Trend je jasný, příčiny jsou neznámé. Řada pedagogů a psychologů tvrdí, že nejde o nemoc, ale o špatnou výchovu.

Víno vás ochrání nejen před infarktem

seriál :: Bylinky v akci

O víně toho bylo napsáno a řečeno již mnoho, jako snad o žádném jiném nápoji. O jeho účincích na lidské zdraví byl proveden nespočet odborných studií.. a výsledek? Pijte ho!

Poptávka po biopotravinách roste

Prodej biopotravin v Británii prudce roste, ačkoli spotřebitelé celkově utrácejí méně, napsala agentura Reuters. Místní výrobci bojují, aby zvládli držet krok s poptávkou.

Vyfoťte se a vyhrajte!

Umíte fotit? Nebo to zatím jen tak zkoušíte? Použijte svůj digitální fotoaparát a svou fantazii a vyhrajte třeba pěkný župánek! Všechny fotografie, které budou splňovat podmínky soutěže, uvidíte na stránkách FiftyFifty.cz. Fotit i sledovat všechny soutěžní snímky můžete po celé léto.

Borůvky jsou neobyčejně zdravá biopotravina

seriál :: Bylinky v akci

.. nejen diabetici mohou těžit z léčivých účinků tohoto výtečného a zdravého ovoce.. borůvky jsou lékem na celý dlouhý seznam zdravotních potíží, regenerují a omlazují naše tělo, jsou opravdovým pokladem z našich lesů ..

Nejdříve přišel oheň

Možná je znáte...za zvuku bubnů přenášejí energii ohně do vašich srdcí. Část skupiny Pa-li-Tchi se nedávno vrátila z Mexika a ostatní vůbec nezaháleli. Točili se kolem ohně, předváděli jeho sílu a své umění.

Dejte si sklenici vína!

seriál :: Australská vína na váš stůl

Oranžově zbarvené světlo září ze strany, slunce zachází. Z grilu se line vůně, je čas otevřít láhev dobrého vína. Letošní léto je třeba něčím oslavit.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz