Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 71 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty

Alkohol zažívání zlepšuje – ovšem jen v malých dávkách!

Alkohol zažívání zlepšuje – ovšem jen v malých dávkách!Pití může činit život příjemnějším, ale také nám pěkně zavařit. A stejně paradoxní to je i s jeho vlivem na zdraví organismu. Jak se alkohol podepisuje na našem trávení?

Předsevzetí na rok 2016: zvolte ta nejzdravější!

Předsevzetí na rok 2016: zvolte ta nejzdravější!Kdo z nás alespoň jednou za život nevstupoval do nového roku s nějakým tím ušlechtilým předsevzetím? Jenže dostát slibům a dotáhnout věc do konce zvládne pouze člověk opravdu odhodlaný. Budete to napřesrok i vy?

Pět tipů, jak se na Nový rok vyhnout kocovině

Pět tipů, jak se na Nový rok vyhnout kocoviněK silvestru neodmyslitelně patří popíjení alkoholických nápojů. I když často máme ty nejlepší úmysly, ráno se stejně probouzíme s bolestí hlavy. Držte se našich rad a první den roku 2016 si užijete v plné síle.

Věnujte v zimě vaší pleti speciální péči

Věnujte v zimě vaší pleti speciální péčiBěhem zimy je pokožka vystavována jak chladnému počasí venku, tak i suchému vzduchu v prostorách vytápěných topením. Čelí mrazu, větru, vlhku i suchému vzduchu, je tedy daleko citlivější a rychleji se podráždí. Proto bychom měli péči o pleť v zimě věnovat větší pozornost.

Sauna: chrání srdce a prodlužuje život

Sauna: chrání srdce a prodlužuje životKdyž je venku zataženo, chladno a šedivo, už samotná představa roztopené sauny je milá. Tento finský dar světu navíc podle odborníků prospívá srdci, a je vhodný dokonce i pro kardiaky.

Vánoce bez chřipky: Jak se chránit v rizikových prostředích

Vánoce bez chřipky: Jak se chránit v rizikových prostředíchAdvent je obdobím vánočních večírků, besídek a koncertů. Po něm přicházejí rodinné návštěvy a v závěru roku pak silvestrovské oslavy. Při každé takové příležitosti se dostáváme do styku s velkým množstvím lidí, což s sebou přináší zvýšené riziko virové nákazy a onemocnění. V následujícím článku vás proto seznámíme s tipy, které pomohou připravit organismus na tuto zatěžkávací zkoušku.

Růst zoubků? Čtyři tipy, jak dítěti ulevit

Růst zoubků? Čtyři tipy, jak dítěti ulevitSlinící mrzuté miminko a proplakané noci. Období prořezávání prvního chrupu není nic příjemného ani pro dítě samotné, ani pro jeho okolí. Napovíme, co všechno můžete vyzkoušet, aby byla tato životní etapa pro všechny alespoň o trochu snesitelnější.

Deset tipů pro diabetiky, jak zvládnout Vánoce

Deset tipů pro diabetiky, jak zvládnout VánoceNadcházející svátky znamenají krásné chvíle strávené s našimi blízkými. Ale pro někoho, například pro lidi s cukrovkou, jsou také zkouškou pevné vůle. Je totiž obzvláště důležité, aby tito jedinci volili svoji stravu opravdu správně. Poradíme, jak na to.

Jak prožít Vánoce v pohodě

Jak prožít Vánoce v pohoděAčkoli by měly být Vánoce svátky klidu, paradoxně jsou pro mnohé spíše významným zdrojem stresu. Řeší se finance, nedostatek času i správný výběr dárků. Všichni máme velká očekávání a bojíme se selhání. Třeba vám následujících pár chytrých nápadů v této hektické době pomůže.

Vánoční zobání? S ořechy nic nezkazíte!

Vánoční zobání? S ořechy nic nezkazíte!Nejzářivější svátky roku jsou obdobím mlsání a většina z nás si ho hodlá v plné míře dopřát. Pokud si ale chcete užívat, pokud možno, zdravě a bez větších „šrámů“ na zažívání, musíte si vybírat. Zkuste tentokrát sáhnout po ořechách – existuje spousta lahodných i tělu prospěšných odrůd.

8 + 1 tip navíc na originální „zdravé“ dárky

8 + 1 tip navíc na originální „zdravé“ dárkyCo by chtěl asi každý z nás darovat svým blízkým, to je zdraví. Ačkoli to na první poslech zní nesplnitelně, je to vlastně snadné. Stačí dobrý nápad, trocha času a příjemné překvapení je na světě.

Máte nadváhu? Představujeme 5 aktivit, které zvládnete i vy

Máte nadváhu? Představujeme 5 aktivit, které zvládnete i vyChcete začít pravidelně cvičit, ovšem kvůli svému nadměrnému objemu a nestandardní vizáži se stydíte. Prostředí fitness klubů a tělocvičen vás neláká, jenže nárazový a nekontrolovaný pohyb škodí. Poradíme, jak nezaujmout vůči sportu zbytečně negativní postoj a hlavně jak začít.

Astmatický záchvat není žádná banalita!

Astmatický záchvat není žádná banalita!Astma je nevyzpytatelné. Záchvat může přijít zcela nečekaně a pak záleží na každé minutě. Připravenost pacienta a informovanost okolí jsou proto v tomto případě zcela zásadní.

Leze vám správná životospráva do peněz? Pomůže pojišťovna!

Leze vám správná životospráva do peněz? Pomůže pojišťovna!Snažíte se dělat pro své zdraví maximum, ale ono to něco stojí. A ne zrovna málo. Zjistěte, jaké příspěvky na zdravý životní styl nabízejí čtyři největší české pojišťovny. Třeba máte finanční pomoc na dosah ruky a ani to netušíte!

Psoriáza: pravda o nemoci v pěti bodech

Psoriáza: pravda o nemoci v pěti bodechPřestože bylo již tolikrát řečeno, že lupénka nepatří mezi přenosná onemocnění, stále si to ještě mnoho lidí myslí. Tato a mnohé další dezinformace, kterými je tato choroba opředena, přitom komplikují život všem – zdravým i nemocným. Pravdu nabízí následující řádky.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.