Články FiftyFifty.cz, strana 59

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 59 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 59

FiftyFifty

Jak správně odstranit klíště v pěti krocích

Jak správně odstranit klíště v pěti krocíchZnáme to asi všichni. V okamžiku, kdy nalezneme na své kůži nezvaného společníka, totiž klíště, začneme usilovně přemýšlet, jak se ho co nejlépe zbavit. A právě v tom okamžiku vyvstává tolikrát pokládaná otázka: Po, anebo proti směru hodinových ručiček?

Černý čaj se solí a Coca-cola na předpis aneb co o známých nápojích možná nevíte

Černý čaj se solí a Coca-cola na předpis aneb co o známých nápojích možná nevíteOkolo pitného režimu se v poslední době točí stále více debat. Jedny názory kážou pít nejméně 2,5 litru čisté vody denně, jiné radí pít pouze tehdy, když si tělo samo řekne. Podobně je na tom i černobílé hodnocení vhodných a nevhodných tekutin..

Ostropestřec mariánský ozdraví játra

Ostropestřec mariánský ozdraví játraNenápadná rostlinka s purpurově červeným květenstvím se nápadně podobá bodláku. Na rozdíl od něj však ostropestřec není jen pouhý plevel, ale jeho výtažky pomáhají například při otravách houbami. Z blahodárných účinků této bylinky však mohou těžit i lidé trpící chronickou hepatitidou typu C.

Pět kroků k odolnější imunitě

Pět kroků k odolnější imunitěPokud vás trápí opakovaná nachlazení, možná známe řešení. Od silnější imunity vás dělí jen pět kroků, které fungují.

Šlápněte do pedálů. V Praze. Zítra.

Šlápněte do pedálů. V Praze. Zítra.Předpověď počasí na sobotu avizuje příjemných 21 stupňů. Proto popadněte svá kola a dorazte si užít největší pražský závod horských kol Genesis Bike Prague, který účastníkům nabízí perfektní servis, trasu vedoucí lesy i loukami a v neposlední řadě také jedinečný zážitek z jízdy po boku českých cyklistických špiček.

MilkParade - pochutnejte si na specialitách

seriál :: Festivaly 2014

MilkParade - pochutnejte si na specialitách Bez mléka to v kuchyni nejde. O tom vás přesvědčí špičkoví kuchaři během foodfestivalu MilkParade pořádaného v rámci projektu Bílé plus, který je zaměřen na propagaci mléka a mléčných výrobků. Festival navazuje na tradici již dvou uskutečněných ročníků. Letošní termín: od 9. 6. do 30. 6.

Inkontinence po porodu není ojedinělá

Inkontinence po porodu není ojediněláPotíže se samovolným únikem moči si většina z nás spojuje s vysokým věkem, ve skutečnosti však tento problém dočasně postihuje i ženy těhotné a po porodu. Odhaduje se, že touto formou dočasné inkontinence trpí dokonce až 50% žen. Přesto se tomuto jevu nevěnuje téměř žádná příručka pro těhotné.

Za každý den bez tabáku vám tělo poděkuje

Za každý den bez tabáku vám tělo poděkujeMinisterstvo zdravotnictví varuje: kouření ucpává tepny a způsobuje infarkt a mrtvici. Nápis na krabičkách cigaret není výmyslem, ale krutou pravdou.

Opalování je pro děti zdravé. Nepodceňujte však ochranu

Opalování je pro děti zdravé. Nepodceňujte však ochranuPobyt na slunci je velmi důležitá součást zdravého životního stylu. Sluneční záření blahodárně působí na lidský organismus a je důležité jak pro dospělé, tak pro děti. Je však zapotřebí dodržovat pár pravidel, díky nimž se vyvarujete možnému spálení. Zeptali jsme se proto odborníků na rady, které umožní vašemu dítěti užívat si přímého slunce, aniž byste se museli bát spálenin.

5 praktických tipů, jak v létě předejít mykóze

5 praktických tipů, jak v létě předejít mykózeLéto máme již za rohem. Kromě opálené pokožky s sebou přináší i mnoho zdravotních rizik a jedním z nich je i nehtová mykóza. Přinášíme vám 5 praktických rad, jak se nehezké a nepříjemné nehtové plísni vyvarovat.

Deset způsobů úlevy od bolesti: i sex se počítá

Deset způsobů úlevy od bolesti: i sex se počítáMyslíte si, že pokud trpíte bolestmi, může vám cvičení spíše uškodit? Mýlíte se. Ztuhlost a bolesti je třeba především rozhýbat. Nabízíme vám deset tipů, jak můžete své potíže překonat právě díky správně zvolenému druhu sportu.

3 nejčastější hubnoucí omyly teenagerů a mladých lidí

3 nejčastější hubnoucí omyly teenagerů a mladých lidíV dnešní době se velká většina mladých lidí řídí mediálně šířenými názory a požadavky na ženskou i mužskou krásu a snaží se těmto požadavkům vyhovět. Dospívající mladé tělo má však odlišné požadavky na příjem vitaminů, minerálů a dalších potřebných živin než dospělý člověk..

Trendy v kosmetice se ubírají přírodním směrem, nad chemií vítězí byliny

Trendy v kosmetice se ubírají přírodním směrem, nad chemií vítězí bylinyTrendem poslední dekády v kosmetice je návrat k přírodě a bylinným složkám. Stále více kosmetických firem využívá výtažky z bylin, například z konopí, které jsou oproti uměle syntetizovaným látkám hypoalergenní a bez možných vedlejších účinků.

Příčiny zánětu středního ucha u dětí

Příčiny zánětu středního ucha u dětíBolesti ouška, neklid, naléhavý pláč, horečka a zhoršené pití u kojenců patří mezi projevy jedné z častých a velmi nepříjemných nemocí dětského věku – zánětu středního ucha, lékařsky zvané „otitis media“ nebo také „mezotitida“.

Čtyři potraviny, které pomůžou zvládnout deprese

Čtyři potraviny, které pomůžou zvládnout depreseLidé trpící chronickou hepatitidou C jsou oproti zbytku populace obzvláště náchylní ke vzniku depresí. S jejich zvládnutím často musí pomoci lékař. K životu bez deprese však můžeme přispět i my sami. Pomohou určité složky potravy, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.