Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Bojíte se kouřit trávu? Můžete ji sníst!

Kouření je jeden z mnoha pradávných rituálů lidstva. Dodnes se praktikuje v primitivní i civilizované společnosti. Podle některých názorů je kouření přirozená lidská nezbytnost uložená v genech. Nicméně každý kdo kouří pociťuje, že to nedělá zrovna v zájmu svých plic.

Účinná ochrana kůže při opalování

seriál :: Bylinky v akci

Máte rádi svou kůži v barvě medu? Nebo snad dokonce čokolády? Anebo patříte mezi ty, co se slunečních paprsků střeží a léto tráví ve stínu? Pro oba případy tu máme několik užitečných přírodních typů na horké letní dny.. pro smažky i bělásky!

Jak správně usušit a uskladnit bylinky

seriál :: Bylinky v akci

Zakládáte si svou vlastní zelenou lékárnu? Nasbírat kvalitní bylinky je polovina úspěchu. Ta druhá polovina je jejich správné usušení a uskladnění.

Jak a kdy vyrazit na bylinky

seriál :: Bylinky v akci

Patříte mezi ty, co věří v léčivou sílu bylin? Rozhodli jste se, že si založíte svoji vlastní voňavou lékárnu? S chutí do toho! Není to nic, co byste nezvládli! Stačí jen znát pár základních pravidel..

Bylinková ukolébavka na nespavost

seriál :: Bylinky v akci

Civíte do tmy a oka ne a ne zamhouřit? Tělo se sem tam mrskne a zavrtí a hlava si neúmorně jede na proudu vtíravých myšlenek? Co se tak nechat na dobrou noc pohladit rukou paní přírody.. ona ví, kudy vede cesta do říše snů..

Ranní řev ptactva a mongol v zrcadle

Když už se mi podaří přemluvit vlastní únavu a rozloučit se s příjemně vyhřátým pelechem, v koupelně na mě ze zrcadla civí neznámý obličej, evidentně mongolské národnosti...

Pivo budiž pochváleno!

seriál :: Bylinky v akci

Jistě není těžké potkat někoho, kdo nedá dopustit na svoji sklenici dobře vychlazeného pivka. Pokud se drží starého známého “všeho s mírou”, můžeme s klidem konstatovat, že tak prospívá svému zdraví.

Malý zázrak jménem Pampeliška

seriál :: Bylinky v akci

Křiklavě žluté hlavičky pampelišek už začínají konečně vykukovat z trávy. Někdo o ně asi ani okem nezavadí, někdo si možná vzpomene, jak jsme si z nich jako děti dělaly píšťalky a věnečky, a jsou i tací, co si myslí, že je dobrá tak maximálně pro králíky. Velký omyl. Tahle rostlinka dokáže léčit a napravovat neduhy v celém našem těle.

Přírodní péče o vaše vlasy, díl 2. - zvenku

seriál :: Bylinky v akci

Jeho ruka se pomalu přiblížila k její tváři. Na chvíli se zarazil. Slunce, které mu zářilo přímo do očí, ho donutilo schovat se do jejího stínu. Konečně jí viděl do tváře. 'Usmívá se, je to dobré.' Přiblížil svou dlaň ještě blíž a jemně ji pohladil na spánku. Pomalu zajel prsty do jejích vlasů. Přál si, aby ten moment trval navěky. Jako by kolem nebylo vůbec nic, jen ona, slunce a ten hebký dotyk. Kochal se tou chvílí a přimhouřenýma očima sledoval, jak si větřík pohrává s jejími kadeřemi. V tom slunci jí tolik zářily. Byly tak hebké a tak poddajné, jaké ještě nikdy nehladil... 'No ano! Jak to? Má tak krásné a hebké vlasy! Jak to dělá? Sakra co si na to dává??'

Přírodní péče o vaše vlasy, díl 1. - zevnitř

seriál :: Bylinky v akci

To jeden až někdy bledne závistí, když chvíli sleduje slečnu s dlouhými lesklými loknami, jak si jakoby bezděky pohazuje hlavou a husté prameny jí kloužou po ramenech jako živé.. či se nám snad naskytne pohled na nějakého lva salónů, kterak si ležérně rukou projede hustou kštici s výrazem sebejistého hřebce.. Ne každému byla dána do vínku hříva hustá jako žíně, bohatá a zářivá, ale to, jakou korunu si poneseme na hlavě, máme z velké míry ve vlastních rukou.

Jak na „duchy“

seriál :: Bylinky v akci

Co to vlastně jsou ty prdy, pšouky, větry a duchové? Člověk si dá jednou pořádně do nosu nebo schroustá moc čerstvých kedluben a tělo se mu odmění břichem jako míč. To má pak jeden strach se prudce pohnout či snad zvýšit trochu hlas, aby si náhodou nezničil kariéru při jednání s panem ředitelem či snad příliš brzy neomráčil slečnu, co právě zkouší sbalit na báru.

Bylinky vyhrávají i nad kocovinou

seriál :: Bylinky v akci

Ježiš to mě bolí šiška.. už v životě nebudu pít, tyhle stavy prostě nesnášim.. že já se nechal zas strhnout takle.. no já snad ani nevstanu, jak mně hučí v hlavě.. a celej den je v pytli. Měl bych něco sníst.. ani pomyšlení. Žaludek se mi klepe jako ratlik.

Největším zádrhelem jsou stravovací návyky

Ivana Králová je tu zas, tentokrát aby nám řekla, jak se máme stravovat. Špagety třeba můžeme, ale jen normální porci a ne večer. Pak tím vším prý projdeme bez následků...

Zažeňte jarní únavu bez apatykářů!

seriál :: Bylinky v akci

Letos si to jaro ale dává na čas! Všechno kolem zívá a ptá se po sluníčku. No bodejť. Vždyť koho by tahle zima neunavila!

Sem tam předcvičuju fotbalistům

Ivanu Královou znám léta. Je z těch lidí, co neumějí žít bez aktivního pohybu. V případě Ivany, zvané Králice, je ten pohyb většinou aerobní, ale nevyhýbá se ani kopání kolem sebe a ani jízdě na motorce. A k tomu všemu ví zcela přesně, jak na to, jelikož se sportu věnuje od malička...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz