Recepty

FiftyFifty, společenský magazín.
Recepty na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Recepty

FiftyFifty

Články seriálu Recepty

Kuřecí recepty pro štíhlou linii i dobrou kondici

seriál :: Recepty

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější zejména díky své relativně nízké ceně. Dobře ho ale znají i dietáři a sportovci, protože má velmi málo tuku, je lehce stravitelné, ale zároveň obsahuje velké množství proteinů, jež podporují nárůst svalové hmoty a svalovou regeneraci.

Recept na Thajské kari - chutně a jednoduše

seriál :: Recepty

Asijská kuchyně je skvělá, a to hned z několika důvodů. Je velmi chutná, vynalézavá a navíc o hodně zdravější než kuchyně česká. Jestli to chcete zkusit, můžete začít s naším velmi jednoduchým receptem na klasické thajské jídlo - thajské kari. Uvidíte, že si pošmáknete.

Rozpálená chuť Tunisu aneb pár receptů navrch

seriál :: Recepty

Líbil se vám náš seriál o zemi písku a oliv na severu Afriky? Tunisko je zemí sladké a intenzivní chuti i vůně… Co se na závěr podívat do tamní kuchyně a třeba si i něco uvařit?

Recept na sváteční pirožky

seriál :: Recepty

Příjemné vánoční chvíle vám určitě pomohou přivodit i správně nasycené chuťové buňky. Zkuste si ukuchtit pirožky s různými náplněmi, které připravují v latinskoamerických zemích.

Recept na kuře se šampaňským!

seriál :: Recepty

Už je to tady! Tři, dva, jedna, startuje Nový rok. Špunty létají, skleničky cinkají a vychlazené šampáňo se lije a pokud se celé nerozlije, zůstane nám na příští dny, kdy z něho můžete udělat nějakou šampaňskou mňamku.

Vánoční recepty z tropických krajin

seriál :: Recepty

Obměňujete vánoční menu nebo zůstáváte u klasiky? Bramborový salát, kapr nebo řízek, rybí či knedlíčková polévka a po rozbalování dárků chlebíčky a cukroví. K pití víno nebo džus. Letos to může být úplně jinak, protože pro vás máme trochu exotiky z teplých krajin.

Vánoční cukroví

seriál :: Recepty

Recepty na vánoční cukroví mám napsané od maminky, vytahuju je ze skříňky nad sporákem jen jednou za rok. Rozvzpomínávám se pak, jak se to či ono hněte, patlá, aby to následně vonělo, drobilo a sladce a vánočně chutnalo. Nemáte vánoční recepty od maminky? Nebo chcete zkusit něco nového?

Recept na dort

seriál :: Recepty

Článek je určen jen těm, kteří s pečením mají malé anebo žádné zkušenosti. Je také určen těm, kteří potřebují rychle upéct dort a moc si přitom nezašpinit kuchyň. Jde prostě o dort rychlovku, která neurazí, příliš neunaví a zraku a chuti lahodí.

Recepty z kuřecího masa

seriál :: Recepty

Kuřecí maso je možné upravit mnoha způsoby. My vám nabízíme recepty z kuřecího masa jako inspiraci, drobnými úpravami získáte nové zajímavé recepty, jajich výsledkem bude jistě také chutně upravené kuřecí maso.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz