Tai chi - cvičení pro tělo i duši

FiftyFifty, společenský magazín.
Tai chi - cvičení pro tělo i duši na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Tai chi - cvičení pro tělo i duši

FiftyFifty

Články seriálu Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Tai chi – jak přestat soutěžit

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Ve většině sportů jde o to, kdo vyhraje. Někdy jde o skupiny, někdy o jednotlivce. Někdo je k soutěži vlažný, někomu nedá spát a bojuje se soupeři do posledního dechu. Tai chi vás to odnaučí. V tai chi soutěžíte jen sami se sebou.

Tai chi ve 3.stadiu

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Jsem na třetím schůdku na cestě za tím - umět tai chi. Osměluju se a chystám na docházku do pokročilých kursů. Zatím jsem zjistila, že tai chi skvěle protáhne, notně otestuje sílu odhodlání a podle úrovně znalosti 108 pozic sestavy taoistického tai chi se s tělem začne cosi dít. Ne, že bych věděla co, ale říkám - lezu na třetí schůdek z deseti. Nebo z patnácti.

Tai chi – geniálně protáhnout!

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Nohy v jedničkovém kroku, tělo v ose, sílu v rukou vyvíjet stejnoměrně. Tělo i pohled v rovině, ruka za tělem je vždy dlaní vzhůru. Tohle a mnoho dalšího jsou pomalé pohyby tai chi, právě díky tai chi se skvěle protáhnete a proces stárnutí se zpomalí!

Tai chi v pokročilém stadiu

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Tai chi je čínské cvičení pro zdraví, které prospívá tělu i duchu. Není snadné se ho naučit, zabere to nějaký čas, respektive zabere to několik let. Po cvičení tai chi se člověk cítí osvěžen, a to i když byl před cvičením totálně znaven životem. A to je tak všechno co mohu s jistotou o tai chi v závěru kurzu pro začátečníky tvrdit.

Jak a proč na tai chi?

seriál :: Tai chi - cvičení pro tělo i duši

Jistě jste někdy tento výraz zaslechli, nejběžněji zřejmě ve spojení se jménem Zora Jandová. Budete-li se ale o toto zdravotní cvičení zajímat více, jméno známé zpěvačky už pravděpodobně neuslyšíte. Místo toho se před vámi objeví jiný pohled na váš svět.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz