Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 25 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty

Koupím kimono. A co Vy?

Nuck Chorris Gang hrají 100% karate music a jsou skvělá "mystifikační" bluesrapová parta. Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a postupně sklízí zasloužené ohlasy.

Z Valašska až do Los Angeles pro Oscara

Jak si asi před rokem představovala své dnešní dvacáté narozeniny? A ještě dřív, když se jako potulná kočka toulala ulicemi irského Dublinu. Trochu bezprizorná, bez pocitu bezpečí vlastní rodiny, kamarádů a občanství.

Kašpárek v rohlíku - divadlo pro děti

Možná si vzpomenete, jak jste se jako malí báli, jak jste chtěli být popelářem stejně jako strejda a jak jste si mysleli, že pro každou princeznu jednou přijede krasavec na bílém koni. Naše děti jsou stejné a tvůrci divadelního představení Kašpárek v rohlíku mluví jejich řečí.

Mighty Sounds - Summer Ska Punk Explosion!

seriál :: Festivaly 2008

Přípravy na v pořadí již čtvrtý ročník Mighty Sounds jsou v plném proudu a potvrzené kapely se valí jedna za druhou. Festival proběhne na tradičních loukách v Olší u Tábora ve dnech 18.-20. července.

František Vláčil: Zápasy

Výstava věnovaná Františku Vláčilovi, režisérovi nadčasových a výtvarně dokonalých filmů, navozuje tajemnou a dramatickou atmosféru, inspirovanou náladou Vláčilových filmů Marketa Lazarová a Údolí včel. Představuje život a dílo jedné z nejvýraznějších postav české kinematografie.

Aida na břehu Nilu a Vltavy

Poslední dobou nám operní domy stále častěji předkládají spoustu rádoby moderně pojatých kusů, přesto si troufám tvrdit, že Aida ve znamení tradice dokáže zaujmout, a to nejen starší generaci diváků...

Electronic Beats s headlinery Underworld

Festival Electronic Beats, jehož hlavní hvězdou se stane britská skupina Underworld, se uskuteční již tuto sobotu 9. února. Festival, který měl proběhnout už v říjnu roku 2007, byl pro nemoc jednoho ze členů Underworld přesunut právě na toto datum.

Květy - Střela zastavená v jantaru

Nezaměnitelná kapela Květy natočila album „Střela zastavená v jantaru“, které je plné barev a emocí. Divoké bušení do kytary, ověšené kolíčky na prádlo se střídá s chrámovými sbory, ponořenými do pulsující hudby. Pro svoje hledačství i neobvyklý instrumentář, zní skupina i na této desce nezařaditelně.

Leica Gallery Prague zahajuje novou éru aukcí

Novou galerii ve Školské ulici č. 28 se letos na jaře chystá otevřít Leica Gallery Prague: renomovaná fotografická galerie, která se v posledních třech letech potýkala s hledáním vhodného výstavního prostoru, tak zahajuje další kapitolu svého trvání.

Wotienke & Band

Wotienke & Band je mezinárodní kapela fungující na trase Amsterdam – Valašské Meziříčí. Jak tento vztah na dálku vznikl?

Boban Markovič za otevřenými děvčaty do Prahy

Navzdory ročnímu období slibuje dnešní večer v Divadle Archa pořádné horko. Vystoupí zde totiž stálice našich koncertních podií – Boban i Marko Marković Orkestar, nejlepší srbská dechovka vedená Bobanem a jeho synem.

Jazz je jiný, ale Die Ärzte jsou skvělí

Die Ärzte jsou na německé rockové scéně fenomén, možná větší než Rammstein, leč u nás je zná povýtce jen hrstka fajnšmekrů, ačkoli jejich muzika je stravitelnější pro daleko širší spektrum posluchačů než styl, s nímž na hudební kolbiště vtrhli před lety právě výše zmiňovaní Rammstein.

Navigators ve stylu Sade

Na českém hudebním trhu se konečně objevilo album srovnatelné se světovou produkcí - „Sky Travellin“ pražské skupiny Navigators. Hudebně jsou Navigators někde v mantinelech vymezených jmény jako Stereo Mc´s, Jamiroquai, Roots nebo Sade...

Zlomatka v Rokoku jako jam session

Provokativní tragikomedii Zlomatka, od Maria Gelardiho, bez nazkoušení, přímo před diváky, dvakrát společně odehrají herci z Divadla v Řeznické a z bratislavské Astorky.

Nebeské umění Shen Yun v Praze

V předjaří doputuje do Kongresového centra v Praze velkolepá čínská taneční show Shen Yun Chinese Spectacular, která sklízí již tři roky celosvětové úspěchy jak u publika, tak i u odborné kritiky.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz