Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Betlémy na Hradě

Od 27. listopadu až do 14. ledna příštího roku ožije Nejvyšší purkrabství Pražského hradu výstavou nejkrásnějších českých a moravských betlémů.

Nadsamec Jarry

Dne 24. listopadu proběhne na velké scéně Studia Ypsilon premiéra inscenace NADSAMEC JARRY, kterou jako první premiéru sezony připravil režisér Jiří Havelka společně s kmenovými herci Ypsilonky.

Borat zahajuje útok na česká kina

Právě v těchto dnech přichází do kin nejdiskutovanější a bezpochyby nejkontroverznější film tohoto roku. Kazašský reportér Borat je připravený zdiskreditovat US a A.

Absolut paparazzi - to je šoubyznys

Vy, kteří máte rádi osobnosti českého šoubyznysu, byste měli v dohledné době zavítat do Café baru Platýz. Na Národní třídě odstartovala dne 16. listopadu 2006 výstava fotografa Romana Sluky a jeho produkční Gabriely Kleinové nazvaná "Absolut paparazzi"…

Stará almara ve Mlejně

Tradiční večer s americkými lidovými písničkami, vypravováním a tancem.

MagicBox v listopadu

Koho by ještě před necelým rokem napadlo, že tehdy nenápadná společnost MagicBox s cca čtyřmi vydanými novinkami měsíčně se promění v druhého největšího tuzemského distributora?

Žena v černém

Módní návrhářka Hana Havelková představí Ženu v černém. Po Haagu, New Yorku a Paříži uvidí kolekci konečně i Praha.

Cena CID putuje ...

Cenu Ogilvy CID 2006 za tvůrčí počin v oblasti corporate designu si rozdělili posluchači pražské AVU a VŠUP.

CUTE je cute

V pátek 17. listopadu se v pražském Studiu Ypsilon bude konat již třetí ročník divadelní přehlídky Festival cute dramatiky, jehož pořadatelem je mladá generace Ypsilonky v čele s režisérem Jiřím Havelkou.

Nic není nastálo

Lucie nám zemřela, a tak se duše kapely, David Koller, rozhodl natočit po 13 letech opět sólové album. Nutno podotknout, že album podstatně zdařilejší. Nic není nastálo je dospělá a vyzrálá deska zpěváka, skladatele a bubeníka, jehož osobitý rukopis lze snadno rozpoznat.

Jsem spokojenej

V pátek 10. listopadu ve 20 hodin se uskuteční jubilejní retrospektivní 25. festiválek pantomimy, pohybu, improvizace a mluvy s podtitulem „Jsem spokojenej“.

Sázavavafest podzimní

Sázavavafest podzimní alias Klubobraní 2006 11.11. v Abatonu, Praha 8, Na Košince 8 od 15.00 do 05.00 hod

The Wailers

The Wailers, jamajská kapela, se kterou kdysi vystupoval Bob Marley, přijede poprvé do Prahy.

THE FEELING - šedesátky jako vyšité

Britská kapela THE FEELING poskládaná původně ze studiových muzikantů připravila velice příjemné a invenčí album s názvem TWELVE STOPS AND HOME, které nás okamžitě hodí do doby, kdy se lidé snažili být dobří a nosili šaty plné květů – tedy do let šedesátých.

Petrolejové lampy

Petrolejové lampy Jaroslava Havlíčka, z prostředí jeho rodné Jilemnice na přelomu 19. a 20. století patří mezi nejlepší české psychologické romány.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz