Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Jak to bylo na letošních United Islands of Prague?

seriál :: Letní fesťáky 2006

Oficiální zprávy hlásí, že třetí ročník pražského festivalu byl propadák. Přišlo pouze 15 tisíc ,a to ani zdaleka nestačí. Organizátoři hledají chybu. Byly vstupenky moc drahé? Dá se vůbec pořádat festival v takovém rozsahu bez velkého sponzora? A bude United Islands zase příští rok?

Fotky a video Rineke Dijkstra

Na výstavě jsem už delší dobu nebyla. K návštěvě té, kterou jsem viděla tento týden mě přiměly fotografie nahých žen, které drží v náruči své jeden den staré dítě...

Hořice, reggae nejvíce!

seriál :: Letní fesťáky 2006

Víkend 23.-24.6. patřil milovníkům reggae, kteří se sjeli na hudební festival Culture and Reggae Vibez 2006 do Hořic v Podkrkonoší. Úžasná atmosféra plná rytmu, tance, psů a dětí.

Plakát 10. mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava odhalen

Letošní jubilejní ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava má svůj nový plakát. Jeho hlavním motivem jsou přepravní kontejnery a zvolání Nikdy nebylo líp!

Divokej Bill natočí na Rock for People DVD

seriál :: Letní fesťáky 2006

Divokej Bill je v současnosti jednou z nejpopulárnějších kapel na české scéně.

UF, oddechl si Jiří Menzel. Dotočeno!

Po dlouhých 66 dnech natáčení zazněla ve středu 21. června na slapském zámečku poslední klapka filmu Obsluhoval jsem anglického krále. Celkem 3 400krát dal režisér pokyn „Kamera, klapka, jedem!“ a natočilo se 42 kilometrů filmového materiálu.

Francois Pignon zakončí v neděli United Islands

Hudební skupina Francois Pignon zahraje v neděli na Branické louce v rámci festivalu United Island of Prague 2006. Na koncertě, který začne v 17 hodin a uzavře celý festival, zazní písně z jejich nedávno vydaného prvního alba Spooning.

Michael Douglas zřeže všechny!

seriál :: Filmová žranice

Mysteriózní Zelená míle, drastický Michael Douglas i psychologická Dvojrole. Letní rozjímaní je tady!

Shakespearovské slavnosti zahájí žárlivec Othello

Desátý ročník Letních shakespearovských slavností zahajuje ve středu 21. června v nejvyšším purkrabství Pražského hradu Othello. Shakespearovu slavnou tragédii o žárlivém mouřenínovi uvidíme v historii festivalu poprvé, jen v Praze je plánováno až čtyřicet repríz.

Living Colour, Jungle Funk a Little Axe zazní v Praze !

seriál :: Letní fesťáky 2006

Legendární baskytarista Living Colour, Head Fake a Jungle Funk Doug Wimbish přislíbil, že se v rámci festivalu ujme organizace speciální afterparty, která vypukne již 19.6. v Mánesu.

Bárta bude přednášet o českých vážkách

Druhý ročník letního kulturního festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se bude odehrávat během čtyř víkendů, a to konkrétně ve dnech 14. – 15. 7. na Točníku ve Středočeském kraji, 21. – 22. 7. na Kunětické hoře v Pardubickém kraji, 28. – 29. 7. na vodním hradě Švihov v Plzeňském kraji a 4. – 5. 8. na Bezdězu na Liberecku.

Ufouni klepou na dveře!

seriál :: Filmová žranice

Muži v černém a Kontakt přináší téma mimozemské, Sluneční stát jde do hloubky ryze lidské.

Internet Expres Sázavafest 2006

seriál :: Letní fesťáky 2006

Přípravy na letošní festivaly jsou v plném proudu, tak se podíváme pod pokličku letního Sázavafestu. Tak copak pro nás tvůrci chystají? Mají další potvrzená jména. A ne tak ledajaká!

Boris Rösner - bouřlivák s citlivou duší

Poslední květnový večer uzavřel životní cestu Borise Rösnera - člověka, který se zapsal do širokého diváckého povědomí díky svým charismatickým hereckým kreacím. Celých pětapadesát let věnoval divadlu. Vystudoval DAMU, kde později zakotvil jako pedagog. Své umělecké začátky spojil s Libercem, ovšem vrcholné postavy vytvořil na pražské půdě. S Národním divadlem se rozloučil jedinečnou interpretací Molièrova Lakomce. Jeho osobitost dokázal zachytit rozhlas, film, televize i fotografie - a právě ta bude hrát hlavní roli v následujícím vzpomínání…

Frida jako živelná smršť!

seriál :: Filmová žranice

Bolestivá i vášnivá Frida, dva Blbí a blbější a děsivý Vymítač ďábla, koktejl na tento týden má zkrátka říz.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz