Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 16 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty

Nekonečný příběh cisteren Čestmíra Sušky

Náramkům obryň se podle sochaře Čestmíra Sušky podobají jeho skulptury vytvořené ze starých cisteren. Vystaví je od 21. března do 25. dubna v továrním prostoru Thámovy haly v pražském Karlíně pod názvem Rezavé květy.

Americké jidiš v Akropoli

Proč poslouchat pořád to samé, že. Zkuste The Klezmatics.

Mozart zatančí v kubánských rytmech již příští týden

Jediný tuzemský koncert Mozart Meets Cuba se rychle blíží. Již příští úterý 20. března se v pražském Paláci Akropolis roztančí W. A. Mozart v rytmu žhavých kubánských tanců – salsy, cha cha či merengue.

Jarní Sázavafest bude v Abatonu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Hudební pestrost a aktuálnost - to jsou hlavní znaky letos již IV. ročníku O2 Jarního Sázavafestu, který proběhne 31.3.2007 v pražském prostoru Abaton.

Sunshine vychází na jaře

Nové album „Dreamer“ představí Sunshine na jarním turné „Who Will Raise The Rabbits?“ Ani nestačili zmizet a už se vracejí. Po úspěšné sérii intenzivních koncertů na loňských festivalech vydávají Sunshine 26. března nové album Dreamer.

Letem domácím operním světem

V průběhu března se vystřídají na území našeho hlavního města všechny profesionální operní soubory - pražské i tzv. oblastní. Přijďte sami posoudit na Festival hudebního divadla OPERA 2007, jak vysoká je úroveň současných uváděných inscenací v České republice…

Balada pro banditu v Praze

Ve čtvrtek 8. března ovládne pražský Činoherní klub zbojník Nikola Šuhaj a jeho vyvolená milá Eržika. Hálkovo městské divadlo Nymburk zde bude hostovat s jedním z nejoblíbenějších českých muzikálů Balada pro banditu.

Madame Butterfly

Na sklonku roku 2005 Kláru uslyšel Patrik Hlavenka poprvé. Bylo to na koncertě Vyšší odborné školy Konzervatoře Jaroslava Ježka, v klubu U Staré Paní. Pro Patrika to byl ten pravý impulz.

Magické bazény Jiřího Votruby

Obrazy inspirované last minute dovolenou u moře představí od 7. března v galerii Bayer&Bayer malíř Jiří Votruba.

Traband vjíždí do studia

Datum vydání nového CD skupiny Traband se kvapem blíží, a tak jsme se zeptali trabandího leadra Jardy Svobody na pár upřesňujících otázek.

Hvězdy hudebního nebe se sjíždějí do Čech

V nejbližší době navštíví naše hlavní město nespočet světových hvězd hudebního nebe. Měli byste vědět o koho půjde, určitě si pak vyberete tu svou.

Soutěžte s ředitelem

Článek nemá nic společného s Nováckou televizí a vůbec ne s ředitelem, který nás věčně unavoval svým nandáváním brýli a koláči. Jde tu o nový film Lars von Triera a soutěž, kterou pořádá její český distributor. Jako její vítěz se můžete stát na jeden den ředitelem společnosti Artcam!

Hosana, do Staváku Hašana!?

Na scénu pražského Stavovského divadla se vrací hokejové hvězdy. Místo tradičního Mozarta se nyní můžete dočkat populárního Hniličky, Haška či Jágra… Skloubit divadelní a sportovní svět se pokouší opera Nagano. Posuďte sami, do jaké míry se jí to daří…

Exotika bez plyšových lvů

Dynamika, rytmus, temperament, pestrost, život! Tohle by vás mohlo napadnout na živém vystoupení taneční a hudební skupiny TiDiTaDe.

Oscarová sláva na HBO

Udělování cen Americké filmové a televizní akademie, bez jakýchkoli pochyb nejočekávanější a nejprestižnější světová filmová událost, je opět tady. O Oscarech se mluví už několik měsíců před samotným udělováním, v tisku se probírají šance toho kterého filmu, hodnotí se róby, které měly osobnosti nejen hollywoodského filmu při ceremoniálu na sobě…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz