Články FiftyFifty.cz, strana 61

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 61 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 61

FiftyFifty

Hudební událost letošního podzimu! Spirituál kvintet s Peckovou, Nohavicou a Hradišťanem.

Lucerna v říjnu ožije trojkoncertem k výročí 55. narozenin skupiny Spirituál kvintet s hvězdnými hosty Dagmar Peckovou, Jaromírem Nohavicou, Hradišťanem i bratry Nedvědovými..

Dětský festival Piccoli Letních slavností staré hudby láká již tuto neděli na hudbu i tanec

seriál :: Festivaly 2015

Dětský festival Piccoli láká již příští neděli 24. května na zábavné představení pro celou rodinu i originální dílny pro malé muzikanty a tanečníky.

Heydrich se vrací do Prahy

Již 4. června se uskuteční premiérové představení Heydrich, o svědomí a o člověku, který naprosto zneužil svých špičkových schopností. Inscenace bude mít premiéru na výročí smrti vrchního kata Třetí říše a proběhne v holešovickém Studiu ALTA.

Nová jména v programu Balaton Sound 2015

Šestice umělců taneční scény přibyla do programu festivalu elektronické hudby MasterCard Balaton Sound. Leftfield, Rae Sremmurd, A-TRAK a další doplnili našlapaný line-up tohoto prestižního festivalu a vystoupí zde spolu s hvězdami jako Tiesto, Hardwell, Faithless, Axwell Λ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike nebo Nicky Romero.

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa

Máte rádi Sklep? A chtěli byste ho vidět? A ve filmu? Potom i vy můžete podpořit vznik nového dokumentu

Cesta z války - výstava fotografií v paláci YMCA

Odvaha, čest i pomoc druhým. Takové ideály byly vlastní statečným československým legionářům. Jejich návrat do vlasti z ruských bojišť v roce 1919 nyní připomene výstava fotografií v pasáži pražského paláce YMCA.

Divadelní Colours: Dejvické divadlo, Polívková a Issová, DaeMen i VOSTO5

Divadelní program letošního ročníku mezinárodního festivalu Colours of Ostrava nabídne několik představení z oblasti činohry, nového cirkusu, neverbálního divadla i volné improvizace.

Molièrův Misantrop ve Švandově divadle

Ve Švandově divadle chystají v květnu klasiku: v závěru sezóny bude hlavní smíchovská scéna patřit modernímu nastudování Molièrova Misantropa, veršované komedii o lásce, pohrdání a přizpůsobivosti.

Sympaťák s houslemi Daniel Hope míří na Pražský hrad

Brilantní britský houslista Daniel Hope je hvězdou letošního Jarního GALA pro Struny podzimu, které se uskuteční již 29. dubna na Pražském hradě.

Finále Plzeň zahájí restaurované Staré pověsti české Jiřího Trnky

28. ročník filmového festivalu Finále Plzeň zahájí v neděli 26. dubna projekce restaurované verze Starých pověstí českých Jiřího Trnky. Trnkovo mezinárodně oceňované dílo je prvním českým celovečerním animovaným filmem, který prošel náročným digitálním restaurováním.

Držitelé Anděla TiNG vydávají nové album

TiNG (USA/CZ/MEX) mezinárodní parta z Prahy vydává 24.4.2015 své nové album s názvem „Born for a Storm“. Album ve stejný den rovnou pokřtí na koncertě v pražském Paláci Akropolis. Nové CD opět obsahuje autorskou tvorbu charismatického MC Turnera /USA/ plné výbušné směsi stylů ska, rock, reggae, balkan a hip-hopu, čímž kluci dále rozvíjejí svůj osobitý styl, kterému sami říkají "Praggamuffin".

Jaroslav Svěcený (nejen) o Vivaldianu

Spokojené, nadšené a po všech stránkách báječné publikum v zaplněném sále, se kterým máte možnost navázat bezprostřední kontakt - to je podle Jaroslava Svěceného nejlepší okamžik koncertu..

LUNO křtí novou desku – za podpory Lenky Dusilové

Ve čtvrtek 23. dubna se na Flédě odehraje křest nové desky psychopopové kapely LUNO. Album s názvem Close To Silence kapela představí spolu s hostující Lenkou Dusilovou, která jeho vznik osobně podpořila na crowdfundingovém portálu Hithit. Na akustickém večeru věnovaném české alternativní scéně zahrají i kapely Vees, Calm Season a Tichonov.

Cirk La Putyka otevírá Jatka78

Soubor nového cirkusu Cirk La Putyka otevírá 14. dubna pro veřejnost po zimní přestávce multifunkční prostory Jatka78 v pražské Holešovické tržnici. Čas od skončení zkušebního provozu v prosinci 2014 byl vyplněn rekonstrukcí a zlepšováním zázemí pro diváky i účinkující v obou halách 7 a 8. Výtěžek crowdfundingové kampaně na portálu HITHIT.com již deset dní před koncem překročil rekordní cílovou částku 2.000.000 Kč..

Ángel Muñoz na křídlech vášnivého flamenca v Praze

Fascinující výbuch nevídaného temperamentu. Tak bývá popisována taneční produkce Ángela Muñoze, jednoho z nevýznamnějších tanečníku současného flamenca. Tento rodák z andaluské Córdoby předvede spojení energie a vášně ve flamencu 16. dubna v pražském Divadle ABC.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz