Články FiftyFifty.cz, strana 68

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 68 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 68

FiftyFifty

Švandovo divadlo bilancuje a chystá novou sezónu

Švandovo divadlo bilancuje a chystá novou sezónuNávštěvnost překračující 90 %, vysoký počet odehraných představení, hostování v zahraničí a za sebou vůbec nejúspěšnější období v novodobé historii Švandova divadla. To je bilance smíchovské scény, která v říjnu 2016 oslaví už 135 let od svého založení – 1. října si ji diváci připomenou slavnostním uvedením veleúspěšné inscenace Cry Baby Cry, které se v té době rovněž dočká 135. reprízy..

Festival Ibérica: Špilberk rozvášní sevillské Puerto Flamenco a action painting

seriál :: Festivaly 2016

Festival Ibérica: Špilberk rozvášní sevillské Puerto Flamenco a action paintingSpontánní fiestu s hudbou, tancem a pochutinami v ulicích města, fenomenální španělskou skupinu Puerto Flamenco pod otevřeným nebem, action painting, oblíbené tvůrčí dílny, filmovou přehlídku a mnohé další nabídne program 13. ročníku festivalu iberoamerické kultury Ibérica.

Lucie Vondráčková v létě vyjede na své unplugged turné

Lucie Vondráčková v létě vyjede na své unplugged turnéZpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková se po třech letech vydává na druhé turné ve své dvacetileté kariéře. Před třemi léty objela 10 velkých hal v Čechách a na Moravě společně s Michalem Davidem, se kterým vyprodala i pražskou O2 arénu (13.000 diváků).

Kašpárkohraní zaplní v neděli Letenské sady hudbou, divadlem, uměním a sporty

seriál :: Festivaly 2016

Kašpárkohraní zaplní v neděli Letenské sady hudbou, divadlem, uměním a sportyPražské Letenské sady budou v neděli 12. června od 12 do 19 hodin patřit dětem. Největší rodinný festival Kašpárkohraní již poosmé otevře své brány zdarma všem malým milovníkům hudby, divadla, umění a sportu.

TrutnOFF přidává Skunk Anansie, The Dreadnoughts a Bena Caplana. A Stromboli.

TrutnOFF přidává Skunk Anansie, The Dreadnoughts a Bena Caplana. A Stromboli. „Tradičně ke dni dětí vybubnováváme další uskupení ze zahraničních i tuzemských teritorií,“ oznamují pořadatelé Trutnoff Open Air Festivalu, který se letos uskuteční v obvyklém „okupačním“ termínu 18. - 21. srpna na trutnovském Bojišti a bude věnován nedožitým osmdesátinám náčelníka Václava Havla.

Concentus Moraviae zahájen

Concentus Moraviae zahájenSlavnostní zahajovací koncert patřil včera ve Velkém zámeckém sále mikulovského zámku setkání světově uznávaného Pavel Haas Quartet se vzácným zahraničním hostem, americkým Dover Quartet.

Vzpomínkové turné završí ALICE v rodné Plzni!

Vzpomínkové turné završí ALICE v rodné Plzni!Letošní rok je pro rockovou skupinu Alici jubilejní, slaví 25. výročí. Proto se muzikanti v čele s Danem Bártou domluvili, že zavzpomínají na staré dobré časy a vyrazili na neopakovatelné vzpomínkové turné s názvem 100/4 TOUR.

Právě dnes: Vltava křtí Čaroděje

Právě dnes: Vltava křtí ČarodějeVltava v čele se zpěvákem, kytaristou, básníkem a hercem Robertem Nebřenským slaví v tomto roce třicet let od svého založení. Při této příležitosti podniká turné s názvem Já čekám v Čechách, na kterém představuje nové album Čaroděj a připomíná nejžádanější hity ze svého širokého repertoáru.

Oslava Fíkových narozenin v plném proudu

Oslava Fíkových narozenin v plném prouduVýstavu Divoké narozeniny Maxipsa Fíka aneb Jiří Šalamoun dětem, která probíhá v Galerii Villa Pellé, zpestří v neděli 22. května Mumraj v zahradě - tvůrčí odpoledne pro děti i rodiče. Nabídne nepřeberné množství nejen výtvarných dílniček, ale i další atrakce.

Prázdniny plné hvězd s letní scénou Harfa

Prázdniny plné hvězd s letní scénou HarfaLetní scéna Galerie Harfa vstupuje již do páté sezóny. Pro diváky je připraveno celkem 24 představení, která se odehrají v období od 12. července do 4. září 2016.

Jednou ranou na Sziget: Fúzy Múzy zvítězili nad Pianem

Jednou ranou na Sziget: Fúzy Múzy zvítězili nad PianemV pražském Rock café skončil druhý ročník soutěže Jednou ranou na Sziget vítěztvím slovenské kapely Fúzy Múzy. Součet hlasů návštěvníků ze tří finálových koncertů přinesl muzikantům ze Slovenska nejen vítěztví v soutěži nad druhou finalovou kapelou, kterou bylo pražské Piano, ale hlavně jistotu koncertu na Szigetu, největším festivalu střední Evropy.

ANOHNI vydává protestní album Hopelessness, světové kritiky jej vychvalují

ANOHNI vydává protestní album Hopelessness, světové kritiky jej vychvalujíANOHNI, dříve zpěvák Antony Hegarty z formace Antony and the Johnsons, vydává pod svojí novou ženskou identitou debutové album nazvané Hopelessness. Na něm spolupracoval s dvěma producenty současné elektronické hudby - Oneohtrix Point Never a Hudson Mohawke, který spolupracuje například s Kanyem Westem.

Concentus Moraviae: Pavel Haas Quartet či Magdalen Kožená s Ondřejem Havelkou

Concentus Moraviae: Pavel Haas Quartet či Magdalen Kožená s Ondřejem HavelkouSkvělé soubory, zvučná jména vynikajících sólistů i speciálních hostů doplňují až omračující čísla: 35 koncertů, 22 smyčcových kvartet od nás i ze světa, 20 měst napříč Moravou.

Tomáš Kočko & Orchestr - nové album Velesu a klip, ve kterém si zahrává se smrtí

Tomáš Kočko & Orchestr - nové album Velesu a klip, ve kterém si zahrává se smrtíVelesu, název nové nahrávky Tomáše Kočka & ORCHESTRU, vzývá pohanského boha. Po albu věnovaném bohyni země a hojnosti Živě se Tomáš Kočko obrací k pánovi zásvětí, jenž střeží řád a čas.

Festival SCULPTURE LINE opět promění Prahu v živoucí galerii

Festival SCULPTURE LINE opět promění Prahu v živoucí galeriiČeská metropole se po roce opět stane živou a všem otevřenou galerií. Druhý ročník originálního sochařského festivalu SCULPTURE LINE představí v průběhu léta na známých či méně tradičních místech v Praze sochy a instalace renomovaných domácích i zahraničních autorů.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.