Články FiftyFifty.cz, strana 55

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 55 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 55

FiftyFifty

Lesní zvěř má nové album

Lesní zvěř má nové albumMovable Feasts - Pohyblivé svátky je název nové strhující nahrávky kapely Lesní zvěř. Electrojazzové seskupení v čele se zpěvákem Milošem Rejskem a kapelníkem Jirkou Hradilem pod dohledem producenta Dušana Neuwertha natočilo soustředěnou a energickou desku. Radostné tóny, divoké běsnění eklektických bicích a melancholická umíněnost orámovaná charakteristickým zpěvem.

Světla! Kamera! Akce! Madame Tussauds přiváží do Prahy Hollywood

Světla! Kamera! Akce! Madame Tussauds přiváží do Prahy HollywoodSvětoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds přijíždí v dubnu do Prahy a přiváží s sebou kousek Hollywoodu. Umožní návštěvníkům proniknout do světa filmu a setkat se tváří v tvář s největšími hollywoodskými hvězdami. Speciální pražská exhibice bude první výstavou Madame Tussauds v regionu střední a východní Evropy.

Cirkopolis Fest zahájí Fet a Mà. Úchvatná akrobacie, fyzické divadlo a tanec

Cirkopolis Fest zahájí Fet a Mà.  Úchvatná akrobacie, fyzické divadlo a tanecPrvní ročník festivalu nového cirkusu Cirkopolis Fest zahájí v neděli 6. dubna v Paláci Akropolis představení Cru francouzsko-katalánské dvojice Fet a Mà. V něm se prolínají fyzické divadlo, tanec a úchvatná akrobacie - na holém pódiu bez rekvizit, scény nebo umělých efektů.

Festival Electronic Beats s hvězdami Bonobo, Moderat a Diamond Version

Festival Electronic Beats s hvězdami Bonobo, Moderat a Diamond VersionJiž zítra ve 20 hodin se v pražském Divadle Archa otevřou pomyslné brány festivalu Electronic Beats s hvězdami Moderat, Bonobo a Diamond Version. Vstupenky na festival, jenž loni českému publiku představil poprvé Lanu Del Rey, byly letos vyprodány opět v rekordním čase – během tří hodin. Festival Electronic Beats letos probíhá ještě v dalších městech, jako je Bratislava, Kolín nad Rýnem a Varšava.

Entwine/Proplétám - nové album Ivy Bittové

Entwine/Proplétám - nové album Ivy Bittové Kosmopolitní otevřenost, vnímavost a schopnost absorbovat podněty a nejrůznější vlivy – vlastnosti, které unikátní umělkyně a jedna z nejoriginálnějších osobností české hudební scény Iva Bittová bohatě zúročila při práci na svém nejnovějším albu.

Finále Plzeň uctí Miroslava Ondříčka, Věru Plívovou-Šimkovou a Juraje Herze

Finále Plzeň uctí Miroslava Ondříčka, Věru Plívovou-Šimkovou a Juraje HerzeFilmový festival Finále Plzeň, který proběhne od 27. dubna do 3. května 2014 v plzeňské Měšťanské besedě, bude letos věnován třem jubilantům - velkým osobnostem českého filmu, které letos oslaví osmdesáté narozeniny: kameraman Miroslav Ondříček, režisérka Věra Plívová-Šimková a režisér Juraj Herz, který se stane předsedou mezinárodní poroty.

Hra podle Balabána ve Švanďáku

Hra podle Balabána ve Švanďáku Kryl, Bondy a teď i Balabán. Trilogie her o prorocích a básnících ve Švandově divadle končí nadějí..

Brněnský JazzFest odstartuje hvězdný pianista Brad Mehldau

Brněnský JazzFest odstartuje hvězdný pianista Brad MehldauPrvní z koncertů třináctého ročníku festivalu patří právě dnes v Janáčkově divadle králi moderního jazzového piana Bradu Mehldauovi, ten do Brna zavítá se svým dnes již legendárním triem. Společně představí skladby z posledních úspěšných alb Ode a Where Do You Start, jež nabízí leaderovy nové kompozice, originální úpravy jazzových standardů i nedostižné předělávky populárních rockových a popových písniček z pera Sufjana Stevense, Jimiho Hendrixe či Chico Buarquea.

Pavol Hammel - Best of tour

Pavol Hammel - Best of tourNesmrtelné songy v podání veterána česko-slovenské hudební scény Pavola Hammela si bude moci již v první polovině dubna osobně vychutnat hudební publikum hned čtyř českých a moravských měst.

Theodora Remundová - Když v tom jedou ženy

Theodora Remundová - Když v tom jedou ženy Nezaměstnaná Zuzana, distributorka oblíbených farmářských bedniček Jitka, Ela původem z Ukrajiny a operní diva Helena… tyto čtyři odlišné ženy spojuje jedno – s větším či menším úspěchem bojují se závislostí (nejen) na alkoholu, stejně jako tisíce dalších v České republice.

Ve Švandově divadle chystají Idioty podle Larse von Triera

Ve Švandově divadle chystají Idioty podle Larse von TrieraDivadelní přepis kultovního filmu Idioti dánského filmaře Larse von Triera se už brzy dočká uvedení ve Švandově divadle: premiéra ve Velkém sále bude 8. března. Příběh o partě lidí, kteří se královsky baví hrou na mentálně postižené, aby tak šokovali všechny druhy měšťáků, svatoušků a snobů, tu připravuje mladá a oceňovaná režisérka Anna Petrželková společně s dramaturgyní Martinou Kinskou.

Britská indie-rocková senzace Bastille zahraje na letošních Colours of Ostrava

Britská indie-rocková senzace Bastille zahraje na letošních Colours of OstravaČtyři nominace na letošní Brit Awards - nejlepší kapela, nejlepší album, nejlepší singl a nováček roku. Kdo? Přeci Bastille! Britská indie-rocková senzace zahraje na letošním ročníku Colours of Ostrava! „V té době již budeme vědět, zda a kolik z nominací proměnila na slavnostním večeru 19. února v samotné ocenění,“ říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Výstava z National Geographic ´Ocean Soul – duše oceánu´ v Galerii Harfa

Výstava z National Geographic ´Ocean Soul – duše oceánu´ v Galerii HarfaV Galerii Harfa se ještě do do 9. února 2014 můžete přenést do krás mořského světa a to díky výstavě 50 velkoformátových fotografií od fotografa Briana Skerryho, které vytvořil pro renomovaný cestovatelský magazín National Geographic.

Ledové Zimní olympijské hry v Galerii Harfa

Ledové Zimní olympijské hry v Galerii HarfaZa několik málo týdnů začnou v ruské Sochi XXII. Zimní olympijské hry. Mnozí z nás by toto zajímavé sportovní klání rádi navštívili, bohužel zůstane toto přání pro většinu uvězněno ve světě nesplněných snů. Olympijskou atmosféru ovšem můžete načerpat mnohem blíže...

Srdečné touhy z města nad Seinou

Srdečné touhy z města nad Seinou „Dlouho mi vrtalo hlavou, proč nechodí mladí lidé do divadla. Především pánové. Zajímal mne tento fakt a rozhodl jsem se to změnit.." (Peter Frey)
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.