Články FiftyFifty.cz, strana 51

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 51 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 51

FiftyFifty

Trutnovský Woodstock je letos věnován obětem odsunu

seriál :: Festivaly 2013

Trutnovský Woodstock je letos věnován obětem odsunuV májové době, čase oslav konce řinčení zbraní druhé světové války, trutnovský Woodstock vybubnovává své letošní věnování a zahájení předprodeje vstupenek.

Vladimirova děvka na Smíchovském jevišti

Vladimirova děvka na Smíchovském jevištiŠvandovo divadlo na Smíchově zkouší novou českou hru Vladimirova děvka. Premiéra inscenace textu Jana Kratochvíla je plánována na první červnový den 2013 v režii uměleckého šéfa smíchovské scény Doda Gombára. V hlavních rolích se ve Švandově divadle opět pohostinsky představí Michal Dlouhý a David Punčochář.

BomBarďák má nové album

BomBarďák má nové albumPísničky kluka BomBarďáka, tak se bude jmenovat nové album pro děti kapely BomBarďák.

Hrady a zámky otevírají své 13. komnaty

Hrady a zámky otevírají své 13. komnaty Také letos, v roce s magickou příznačnou třináctkou, budou moci návštěvníci deseti vybraných hradů a zámků v České republice otevírat jejich třinácté komnaty.

Šansony Veroniky Gajerové v Divadle Rokoko

Šansony Veroniky Gajerové v Divadle RokokoU příležitosti životního jubilea herečky Veroniky Gajerové pořádají Městská divadla pražská 25. května od 21 hodin v Divadle Rokoko večer, kde se představí především jako zpěvačka.

My Bloody Valentine v Praze - v klubovém prostředí Divadla Archa

My Bloody Valentine v Praze - v klubovém prostředí Divadla ArchaKultovní irská kapela My Bloody Valentine odehraje 10. června v Praze koncert, který bude výjimečný nejen klubovým prostředím pražského Divadla Archa.

Slavnostně otvíraný ´Dům umění´

Slavnostně otvíraný ´Dům umění´Už za necelý týden se chystá na svou premiéru citlivě zrekonstruovaný barokní Dům Umění. Bude tak dalším objektem, který v historickém prostředí Chvalské tvrze v Horních Počernicích ožije kulturou.

Fru Fru: nový videoklip s Lenkou Dusilovou v režii Tomáše Matonohy

Fru Fru: nový videoklip s Lenkou Dusilovou v režii Tomáše MatonohyTřebíčská kapela Fru Fru má pořádně našlápnuto. Nedávno skupina představila nové album s názvem Freak Show, nedlouho poté videoklip k úvodnímu singlu této desky a nyní si na konto připsala další videoklip k písni Válka.

S dětmi do divadla na trh a Lakomou Barku

S dětmi do divadla na trh a Lakomou BarkuV pátek 12. dubna můžete s dětmi vyrazit do Divadla ABC, od 17 hodin bude ve foyer probíhat jarní trh neziskových organizací a workshop pro děti spojený s představením Lakomá Barka. Děti si budou moci vyrobit jarní dekorace a předměty, připraveno bude i malé občerstvení.

Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2013

seriál :: Festivaly 2013

Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2013Dáváte si rádi ke kávě zákusek? A co takhle například v podobě Divadla ke kávě? Tuto vybranou lahůdku nabízí už čtvrtým rokem originální brněnský festival Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě. Servíruje ve čtrnácti pečlivě vybraných kavárnách.

Herecká legenda Lubomír Lipský oslaví devadesáté narozeniny

Herecká legenda Lubomír Lipský oslaví devadesáté narozeninyHerecká legenda Lubomír Lipský oslaví 19. dubna významné životní jubileum, devadesáté narozeniny, a to aktivně na jevišti Divadla ABC, kde stále hraje v komedii Pan Kaplan má třídu rád. Městská divadla pražská, ve kterých Lubomír Lipský působí již 63 let, mu k devadesátinám přichystala nejen benefiční představení, ale také retrospektivní výstavu ve foyer Divadla ABC.

Ikona freak folku Devendra Banhart představí nové album na Colours of Ostrava

Ikona freak folku Devendra Banhart  představí nové album na Colours of OstravaDevendra Banhart, americký písničkář, respektovaný výtvarník a vůdčí postava freak folku, vystoupí poprvé v České republice. Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava (18. – 21. července) představí své čerstvé album nazvané Mala.

Brněnský JazzFest klepe na dveře

seriál :: Festivaly 2013

Brněnský JazzFest klepe na dveřePrestižní hudební festival JazzFest Brno odstartuje již 4. dubna v divadle Reduta dvojkoncert virtuosního amerického pianisty Craiga Taborna a společný projekt domácích Morning Walks tria Martina Brunnera a Epoque quartet.

Na Rock for People se vrací Bloc Party! A Borgore a The Gaslight Anthem

seriál :: Festivaly 2013

Na Rock for People se vrací Bloc Party! A Borgore a The Gaslight AnthemTriumfální návrat na místo činu – tak lze popsat fakt, že na letošní Rock for People opět přijedou Bloc Party, kapela z londýnského East Endu, která v Hradci Králové v roce 2009 nadchla publikum i pořadatele.

Cestovatelský festival Kolem světa

Cestovatelský festival Kolem světaVe dnech 23. a 24. března 2013 se v Kulturním domě a Multikině Ládví bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.