Články FiftyFifty.cz, strana 42

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 42 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 42

FiftyFifty

První den na Sázavafestu bude vstup zdarma

seriál :: Festivaly 2011

Do zahájení festivalu zbývají cca dva týdny a pořadatelé přišli se zajímavou nabídkou nejen pro občany Benešova. „Tento nápad vznikl na popud radnice Benešova, a když jsme o tom hlouběji přemýšleli, rozhodli jsme se akci rozšířit i za brány města. Kdo bude chtít nahlédnout do Zeleného ostrova, nebude muset ve čtvrtek platit žádné vstupné,“ uvedl Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu.

Začíná festival Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2011

Dnes v 16 hodin se otevřou brány mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Při svém desátém ročníku nabídne poprvé v historii více zahraničních (50) než tuzemských kapel (46).

Prázdninová Praha ožije divadelními festivaly

seriál :: Festivaly 2011

Do hlavního města se valí hvězdy z celé Evropy

Youssou N´Doura na Colours of Ostrava nahradí Salif Keita

seriál :: Festivaly 2011

Senegalský zpěvák Youssou N´Dour bohužel ze zdravotních důvodů zrušil část evropského turné, v rámci něhož měl zahrát i na festivalu Colours of Ostrava.

QUIX Luminárium - bez bariér

Nadcházející prázdninovou sezónu v Praze osvěží originální světový projekt vzduchových staveb, který bude ve dnech 15.-18. července 2011 otevřen široké veřejnosti na Letišti Praha Letňany.

Open Air Festival to letos rozparádí na 9 pódiích

seriál :: Festivaly 2011

Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmě čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci.

Festival Hrady CZ: Kryštof, Wohnout i držitelé letošních Andělů Nightwork

Hudební festival Hrady CZ, který se s loňskou návštěvností 42 tisíc lidí již pevně ukotvil na mapě letních festivalů, zveřejňuje kompletní program svého letošního sedmého ročníku.

Chromeo rozvlní pražskou MeetFactory

Kanadské elektrofunkové duo Chromeo zahraje poprvé v Praze 6. července v MeetFactory. Představí zde svoji úspěšnou třetí desku Business Casual, která vyšla loni v srpnu.

Metro Music Bar Brno: Roxette revival

První český revival kapely Roxette, který vznikl díky věrnému fandovství hlavního interpreta nikoliv z komerčních účelů, jak jste u revivalů zvyklí! Je oficiálně podporován českým Roxette fan klubem.

Duke Special, oblíbenec Glena Hansarda, zahraje v ČR

Duke Special, excentrický severoirský kabaretiér, který se u nás představil loni v roli předskokana irských The Frames, přijede v druhé polovině června do České republiky na čtyři samostatné koncerty.

Pražské Quadriennale pro děti: tajuplný Kabinet kuriozit

Hřiště pro nevyčerpatelnou dětskou fantazii, dobrodružnou výpravu napříč světovou výstavou, tvůrčí dílny nebo Cenu dětských návštěvníků za nejzajímavější expozici nabídne již zanedlouho projekt PQ dětem.

Úspěšný muzikál Lucrezia Borgia opět v Praze

Uplynulo již více než 7 let od doby, kdy jsme mohli v Praze spatřit unikátní muzikálové představení Lucrezia Borgia. V letech 2003-2005 bylo toto dílo našeho známého režiséra, choreografa a libretisty Libora Vaculíka prezentováno na scéně Národního divadla.

Namísto not, hodně slov a obrázků.

"Neslýchané" je název nového řadového rockového alba písní na CD doplněné o DVD, které obsahuje starší skladby Trabandu. Ty jsou na DVD přetlumočeny do českého znakového jazyka tlumočníky České komory tlumočníků znakového jazyka a zaznamenány v podobě videoklipů.

Richarda Müllera čeká podzimní Potichu Tour 2

Po obrovském úspěchu Potichu Tour v uplynulém roce se Richard Müller rozhodl podobnou sérii koncertů zopakovat i na podzim letošního roku.

Tři sestry na Open Air Festivalu, fanoušci je mají zdarma

seriál :: Festivaly 2011

Ani vindru. Přesně tolik si musíte vzít s sebou na vstupné na první den Open Air Festivalu. O to víc ale mohou příchozí investovat do zábavy, ať už zážitkového, nebo tekutého charakteru.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz