Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 71 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty

Vánoční festival v ABC a Rokoku již po šesté - pro celou rodinu

Vánoční festival v ABC a Rokoku již po šesté - pro celou rodinuV sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. Festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky. V inscenaci Psaní Ježíškovi brněnského HaDivadla uvidíte v hlavní roli Pavla Lišku, dále vystoupí Divadlo rozmanitostí Most, Divadlo Lampion Kladno a festival tradičně uzavře představení České Vánoce Městských divadel pražských.

Tomáš Kočko míří do záhrobí

Tomáš Kočko míří do záhrobíTomáš Kočko si nedá pokoj a i v druhém klipu z nového alba vstupuje do podsvětí k pohanskému bohu Velesovi. Druhý videoklip Do Návu II. navíc avizuje dlouhou řadu dvaadvaceti koncertů.

V sobotu vystoupí v Rudolfinu legendární kytarista Jiří Jirmal

V sobotu vystoupí v Rudolfinu legendární kytarista Jiří JirmalČeský král kytary, významný hudební skladatel a mezinárodně uznávaný pedagog Jiří Jirmal, jehož kytarovou školu zná snad každý hráč u nás, se postará o slavnostní závěr festivalu Kytara napříč žánry.

Shakespearova Bouře s obřími loutkami pro děti i dospělé

Shakespearova Bouře s obřími loutkami pro děti i dospělé Jubilant William Shakespeare je spojujícím tématem sedmého ročníku přehlídky Ostrava v Praze!!!, která nabízí to nejzajímavější z pestrého divadelního života v moravskoslezské metropoli.

VILOmeniny: Na Štvanici bude pořádný CIRKUS!

VILOmeniny: Na Štvanici bude pořádný CIRKUS!VILA Štvanice opět otevírá stavidla dětem! V pátek a v sobotu 11. a 12. listopadu 2016 se zde pořádá již 2. ročník festivalu plného divadla a hudby pro malé, větší i velké diváky. Neseďte doma, přijďte dělat VILOmeniny!

Pánská záležitost

Pánská záležitostPředstavujeme vám událost, na kterou nemusíte, ale chcete. Den, kdy nebudete muset nic a všichni tu budou pro vás. Pánskou záležitost! V krásné historické budově Novoměstské radnice bude vytvořen v sobotu 12. listopadu jedinečný prostor a čas výhradně pro muže

Čankišou premiérově v klubu Eleven a rovnou s hostem

Čankišou premiérově v klubu Eleven a rovnou s hostemKapela Čankišou, která svými divokými rytmy roztancovává publikum od ostrova Réunion po malajské Borneo, si ve středu 9.11.2016 odbude svou premiéru v brněnském klubu Eleven a koncert oživí i host.

Iva Bittová a Mucha Quartet okouzlí Česko Slovenskými spevy Bély Bartóka

Iva Bittová a Mucha Quartet okouzlí Česko Slovenskými spevy Bély BartókaFenomenální zpěvačka a houslistka Iva Bittová vyráží s mladým slovenským Mucha Quartetem na společné turné do pěti českých měst, aby seznámila své fanoušky i další příznivce zejména lidové hudby s pozoruhodným projektem, který mimořádně citlivým způsobem zpracovává unikátní výsledky celoživotní práce geniálního skladatele a muzikologa Bély Bartóka, který shromáždil tisíce nápěvů slovenských lidových písní.

Posedlost Eriky Bornové ve Špálovce

Posedlost Eriky Bornové ve ŠpálovceNový cyklus Posedlost pozoruhodné české sochařky a malířky Eriky Bornové představuje až do 4. prosince stejnojmenná výstava v Galerii Václava Špály na Národní třídě 30 v Praze 1.

Zamilovaně zasněná Jitka Šuranská

Zamilovaně zasněná Jitka ŠuranskáNálada babího léto a tajemství ukrytého v lásce se zjevuje v novém videoklipu Jitka Šuranská Tria k novému albu Divé husy. Zatím v tvorbě a na koncertech Jitky Šuranské nebylo přiliš často slyšet pozitivní a optimistické písně. To se změnilo se založením tria a vydáním nahrávky Divé husy. A právě na jednu takovou píseň s názvem Jablůška natočila režisérka a scénáristka Šárka Hánová videoklip.

Je to tu. Švandovo divadlo uvede tragikomedii o životě a smrti.

Je to tu. Švandovo divadlo uvede tragikomedii o životě a smrti.Tragikomedii Je to tu věnovanou posledním věcem člověka chystá ve Studiu Švandova divadla režisérka Viktorie Čermáková. Komorní hra o třech dějstvích od momentálně nejhranější současné britské dramatičky Caryl Churchill tu bude mít premiéru 22. října.

Slet bubeníků se vydává na spanilou jízdu napříč Českem

Slet bubeníků se vydává na spanilou jízdu napříč Českem Již zítra, 14.10., startuje v podhůří Jizerských hor v pořadí 15. Slet bubeníků, který bude až do konce října křižovat českými i moravskými městy včetně Prahy. Letos s podtitulem “Ktož sú boží bubeníci” láká na kombinaci gregoriánského či husitského chorálu, doprovázenou rytmicky přesnou palbou bicích souprav a dalších perkusí.

Švandovo divadlo: v roli Krysaře Klára Cibulková

Švandovo divadlo: v roli Krysaře Klára CibulkováKlasický titul v novém přepisu i osobitém režijním zpracování nabídne ve Švandově divadle chystaná inscenace Krysař podle starodávné saské legendy. Scénář podle předlohy Viktora Dyka napsala Martina Kinská, v titulní roli Krysaře uvidíme momentálně nejobsazovanější herečku Švandova divadla Kláru Cibulkovou. Premiéra ve Velkém sále je naplánována na 5. listopadu 2016 v režii Doda Gombára.

Praha oslaví mezinárodní den flamenka festivalem

Praha oslaví mezinárodní den flamenka festivalemK mezinárodním oslavám Día del Flamenco - Dne flamenka se opět připojí i Česká republika festivalem, který letos proběhne od 10. do 13. listopadu na několika místech v Praze. Program nabízí taneční představení, koncerty, filmové projekce, besedu či flamenkový bazar.

Divadlo ABC: Zlatá šedesátá

Divadlo ABC: Zlatá šedesátáSongy takzvaných zlatých let šedesátých v podání Evy Pilarové, Ilony Csákové, Martina Chodúra či Karla Štědrého ožije pražské Divadlo ABC ve čtvrtek 6. listopadu v 19 hodin. Hudebním představením nazvaným Zlatá léta šedesátá zde oslaví nejmladší zpívající bigbandový kapelník Petr Sovič pět let existence svého orchestru Golden Big Band Prague.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.