Články FiftyFifty.cz, strana 57

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 57 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 57

FiftyFifty

ABBAcz-revival připomene hity švédské legendy

Již 19. září se mohou všichni fanoušci švédské legendární skupiny ABBA těšit na koncert české revivalové kapely ABBAcz, který proběhne v Městské knihovně v Praze. Fanoušci se dočkají oblíbených a léty prověřených hitů legendární ABBY, skvělé show, propracované choreografie i originálních tanečních kostýmů.

V+W Revue a Veterán: Divadla ABC a Rokoko zkoušejí dvě české premiéry

V divadlech ABC a Rokoko se od konce srpna připravují nové inscenace, obě budou uvedeny v české premiéře. Tvůrčí týmy zahájily zkoušení netradičně..

Sono Centrum - Sezóna první

Brněnský klub Sono Centrum vstupuje do své první klubové sezóny a v ní nabízí bohatou podzimní nabídku koncertů a akcí.

Hra ze Švandova divadla dobývá New York

Komorní drama The Good and the True vyprávějící o napínavých osudech české herečky Hany Pravdové a olomouckého atleta Miloše Dobrého, jimž se povedlo uniknout z pekla koncentračních táborů, uvádí nyní až do 14. září prestižní off-Broadwayská scéna DR2.

Milovické Mirakulum: rekordy s vícerčaty, bubnováním a „koalami“!

Je všeobecně známo, že v milovickém Parku Mirakulu se zejména během prázdnin každodenně prohání stovky a někdy dokonce tisíce dětí. Poslední prázdninový den však bude náhodnému návštěvníkovi přecházet zrak. Snadno podlehne pocitu, že vidí dvojmo i trojmo..

Kvarteta inspirují - v Paláci YMCA napříč generacemi

Fauna, flóra, historie, auta, letadla i pohádky. To vše najdeme na kartách oblíbené hry kvarteta, jejichž výstava začíná od 28. srpna v přízemí Paláce YMCA v Praze Na Poříčí 12.

Největší festival v Praze? Landscape na žižkovském Nákladovém nádraží

seriál :: Festivaly 2014

Tři sta. Taková je průměrná denní návštěvnost v prostoru Nákladového nádraží na pražském Žižkově (NNŽ). A ta ve dnech, kdy se zde konají společenské a kulturní akce, stoupá několikanásobně.

Květa Fialová oslaví 85. narozeniny v Divadle Rokoko

Květa Fialová oslaví 1. září své 85. narozeniny. Městská divadla pražská jí připravují dárek v podobě obnovené premiéry její benefice Fialové Květy štěstí.

Evropa přijíždí na Sziget

seriál :: Festivaly 2014

Sziget je hvězdou mezi festivaly a rájem mezi festivalovými areály. Zelený krásný ostrov v srdci Budapešti se již brzy (11.8. – 18.8.2014) stane dějištěm obřího festivalu, na který míří světové hudební hvězdy z celého světa a také rekordní divácká návštěva. V předprodeji je prodáno již 95% permanentek. Navíc právě dnes končí zlevněný předprodej jak týdenních vstupenek tak i jednodenních.

Pískomil se vrací s další várkou muziky pro děti

Kapela Pískomil se vrací vydává zbrusu nové dovádivé album Buďte první, komu se to líbí! plné peprného rokenrolu pro nezbedné kluky a holky

Geisslers Hofcomoedianten budou celé léto kočovat po Čechách i Moravě

seriál :: Festivaly 2014

S dalším ročníkem Festivalu zámeckých a klášterních divadel zamíří Geisslers Hofcomoedianten do Jihočeského, Jihomoravského a Královéhradeckého kraje.

Bratři Ebenové slaví 30. výročí prvního alba „Malé písně do tmy“

Rok 2014 je pro kapelu Bratři Ebenové výjimečným obdobím. Uběhlo 30 let od vydání prvního alba „Malé písně do tmy“ (1984). V té době působila kapela jako bratrské trio - Marek, Kryštof a David a byli na české hudební scéně svým přístupem zcela ojedinělí.

Yellow Sisters vydává živý koncert

Dámský vokální kvartet spolu vystupuje na pódiu od roku 2005. A protože si skvěle rozumí a hlasy jim ladí, staly se koncerty tohoto kvarteta neopakovatelným zážitkem s intenzivní atmosférou, kterou se jim podařilo zachytit. Jako hosta si pozvaly skladatele, hudebníka a zpěváka Petra Wajsara. Na nahrávce najdete živé verze těch nejznámějších skladeb kapely Yellow Sisters, ale i skladby starší nevydané a nové.

Trutnoff mozaika: Crystal Fighters, Boban & Marko Markovič Orchestra i N.O.H.A.

seriál :: Festivaly 2014

S příchodem prázdnin Trutnovský Woodstock, letos přejmenovaný na Trutnoff Open Air, který se uskuteční od 14. do 17. srpna, obohacuje a doplňuje svůj program.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz