Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 31 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty

Vousáči ZZ Top se vrátí do Prahy

Přední americká rocková kapela ZZ Top se vrátí 26. května do Prahy. Toto trio, které hraje ve stejné sestavě 40 let a jehož poznávacím znamením jsou dlouhé vousy dvou frontmanů, patří k nejlepším formacím, které hrají zemitý texaský blues-rock.

Neděle trochu jinak

„Neděle jinak“ chce být dnem, při kterém se pořadatelé budou snažit odbourat bariéry mezi širokou veřejností a lidmi ohroženými nejrůznějšími závislostmi, psychickými problémy nebo tělesně i mentálně postiženými. Každý bez jakékoliv výjimky či omezení zde dostane příležitost podílet se na bohatém a rozhodně různorodém programu dne.

Simply Red v Praze – Poslední turné!

Britská popová kapela Simply Red se po čtyřech letech vrací do Prahy! Simply Red vyráží na své definitivně poslední turné The Greatest Hits Live se zastávkou 24. května v pražské O2 Aréně!

Jana Eyrová premiérově v ABC

Světový bestseller. Známý příběh o zapovězené lásce a děsivém tajemství. Příběh hlavní hrdinky nabitý událostmi, překvapivými dějovými zvraty, silnými emocemi, tedy vším, co má dobrý divadelní titul mít, uvedou Městská divadla pražská jako další českou premiéru v režii Petera Gábora v Divadle ABC 18. dubna.

Rock for People 2009: Arctic Monkeys, Underworld, The Kooks a Hadouken!

„Snažili jsme se přivézt to nejlepší z aktuálních proudů v současné hudbě. The Kooks někomu mohou znít jako retro navazující na Oasis a hezky se doplní s loňskými Kaiser Chiefs. Naopak Hadouken! kombinují v hudbě nejrůznější podoby fenoménu internetu a kultu počítačových her. Arctic Monkeys jsou naším splněným snem..“

Jamie Cullum, David Byrne, Thievery Corporation: další velká jména na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2009

Do programu festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 9. do 12. července v zeleném srdci severomoravské metropole, přibyla další velká jména současné světové hudební scény.

Reality show Superčlověk v Rokoku!

Městská divadla pražská chystají na duben další novinku. Tentokrát jde o zcela výjimečný projekt, na kterém se budou interaktivně podílet sami diváci. Osvědčený autorský tým Petr Svojtka - Jiří Janků připravuje nový divadelní formát, který česká jeviště ještě nikdy neviděla!

Planet Festival uvede Klaxons a pomůže obětem finanční krize

Táborský Planet Festival nabídne letos svým fanouškům jeden z nejzajímavějších hudebních programů své existence a svou pozornost kromě hudby soustředí také na pomoc cizincům, které postihly následky celosvětové hospodářské krize.

Největší hvězda v historii O2 Sázavafestu - Moby!

seriál :: Festivaly 2009

Hlavní hvězdou devátého ročníku největšího multižánrového festivalu v České republice, který se uskuteční od 30. července do 2. srpna ve středočeském Kácově, se stane americký skladatel a zpěvák Moby.

Habib Koité, „malijský Eric Clapton“ v Paláci Akropolis

Jedna z velkých hvězd současné africké hudby, malijský písničkář Habib Koité, vystoupí se svojí kapelou Bamada v pondělí 23. března v rámci série Jazz Meets World v pražském Paláci Akropolis.

Wohnout a UDG vyráží na t-music tour

Další pokračovaní t-music tour nabídne hned dvojitou koncertní porci. V druhé polovině dubna se v sedmi městech zastaví společné turné rockových skupin Wohnout a UDG.

Nový portál s dokumenty (nejen) Heleny Třeštíkové zdarma!

Filmy Heleny Třeštíkové, úspěšné dokumenty Občan Havel či Český sen, Ženy pro měny, ale i mnohem více budete moci konečně vídat doma na svých počítačích. Česká republika se totiž stala součástí projektu pěti evropských klíčových festivalů dokumentárního filmu, které společně spouští nový filmový portál.

Hudební vizionář Avishai Cohen opět v Paláci Akropolis

V rámci hudební série Jazz Meets World se 15. března vrátí do pražského Paláce Akropolis proslulý kontrabasista a skladatel Avishai Cohen. Avishaie, který tentokrát přijede v čele pětičlenné formace, předchází skvělá pověst – ať už nadšené reakce na domácí i zahraniční koncerty, tak i hudební ocenění.

Eva Pilarová - „Rebelující dáma české hudby“

„Za minulého režimu stačilo málo. Třeba zpívat americké skladby, i když s českým textem. Dnes je nepochopitelné, že jsem v písni Co je to láska nesměla zpívat sloku, ve které se tvrdilo, že ,Armstrong není Rus´..“

Zimní Rock for People rozehřejí Sunshine, Vypsaná fixa nebo Chinaski

seriál :: Festivaly 2009

Znamenitý výběr českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Ten proběhne v sobotu 28. února na tradičním místě, v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Fake Tapes, Southpaw, Sunshine, Vypsaná fixa a Chinaski.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz