Články FiftyFifty.cz, strana 46

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 46 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 46

FiftyFifty

Letní shakespearovské slavnosti poprvé v Plzni

seriál :: Festivaly 2012

Letní shakespearovské slavnosti mají u nás téměř 12letou historii. O popularitě slavností svědčí živý zájem o vstupenky, rekordní počty návštěvníků i celková úroveň akce.

Čankišou opět vyráží za exotikou

Zcestovalá kapela Čankišou, která byla za poslední desku Faÿt nominována na Anděla 2011 v kategorii world music, rozšíří v létě svůj bohatý cestopisný deník o další exotickou destinaci: ostrov Borneo, kde zahraje na Rainforest world music festivalu.

Kašpárkohraní – největší festival pro děti bude i letos zdarma

seriál :: Festivaly 2012

Čtvrtý ročník dětského festivalu Kašpárkohraní, který je v České republice největší akcí pro děti, proběhne letos znovu v kempu Džbán a ve sportovním areálu SK Aritma Praha v Praze 6. Festival se uskuteční v neděli 24. června a vstup na něj bude opět zdarma.

Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple Plan

seriál :: Festivaly 2012

Prague City Festival 2012 - dvoudenní hudební akce se uskuteční od 29.června do 30.června v prostorách Výstaviště Praha Holešovice a přivítá takové zahraniční hvězdy jako je Blink-182 nebo Simple Plan. Z českých kapel se mohou všichni příznivci kvalitní hudby těšit na Clou či pražské duo Cartonnage.

Letní Letná na cestách: Olomouc, Lipno i Ústí nad Labem

seriál :: Festivaly 2012

Po úspěšném loňském ročníku se letos opět Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná vydá v červnu a červenci z Prahy na cesty – znovu do Olomouce (8. – 10. června, Korunní pevnůstka), nově do Ústí nad Labem (25. – 27. června, areál letního kina) a stejně jako loni se vrátí na jihočeské Lipno (1. – 7. července, Lipno nad Vltavou, pod lanovým centrem).

Řezníkův sen ve Švandově divadle ve světové premiéře!

Devatenáctého května bude mít ve Studiu Švandova divadla premiéru poslední díl cyklu inspirovaného biblickými příběhy. Tentokrát byla vypsána dramatická soutěž na téma JÓB – a vítězným textem se stala hra mladé autorky Anici Jenski – Mlč, Jobe, mlč! s inscenačním podtitulem Řezníkův sen. Režie se ujal umělecký šéf smíchovské scény Dodo Gombár.

Slovenské divadlo v Praze

Festival slovenského divadla nabídne zábavné komedie i okouzlující herečky

Bombarďákfest aneb Bongo festival 2012

seriál :: Festivaly 2012

Bombarďák, ústřední postava alba 3B – Bongo Bombarďák, zve na druhý ročník brněnského Bongo festivalu, který se odehraje přesně v den, kdy se dětem předává vysvědčení a začínají prázdniny.

OAF Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty.

Ostatní světy – hra o ženách nejen pro ženy v Divadle ABC

Ostatní světy britské autorky Kate Atkinsonové začíná v Divadle ABC zkoušet režisér Radovan Lipus s převážně ženským týmem. Hra s detektivní zápletkou, okořeněná humorem, konfrontuje svět minulosti s tím současným prostřednictvím ženských osudů.

Al Di Meola a Gonzalo Rubalcaba v Rudolfinu

Výjimečný hudební zážitek se chystá 11. května v pražském Rudolfinu: na společném koncertě zde vystoupí americký kytarový mág Al Di Meola a excelentní kubánský pianista Gonzalo Rubalcaba.

Zoči Voči se vrací do Prahy!

Jedna z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel současnosti, kapela Zoči Voči, přijede už 18. dubna do pražského Futurum Music Baru představit svojí poslední desku nazvanou Nikdo z nás nie je bez chýb. Fanoušci kapely se mohou těšit na kompletní set kapely včetně populárních skladeb Stratený nebo 2012. Jako předkapela vystoupí známé pražské rockabilly trio Rocket Dogz.

Lenka Nová: Psí hodina

Zpěvačka Lenka Nová známá z působení v kapele Laura a její tygři nebo z projektů Michala Horáčka Ohrožený druh a Kudykam vydává 1.května po osmi letech nové sólové album nazvané Psí hodina. Album dlouho a pečlivě připravované, plné zajímavých písniček a ženských příběhů, nahrané se špičkovými muzikanty, kde všemu dominuje její skvělý hlas…

Pavol Habera a Team se rozloučí velkolepou show

Česko-slovenská poprocková kapela, skupina Team v čele s Palo Haberou, v poslední době známým jako nekompromisní kat televizních pěveckých soutěží, se v květnu 2012 vydá po čtyřech letech na velké halové tour s dovětkem FINAL. Největší, nejnákladnější a nejvýpravnější, taková bude show, kterou celý rok 2011 kapela a realizační tým připravovali. Nenechte si ji ujít..

Open Air Festival věnován náčelníku Havlovi a „Magoru“ Jirousovi

seriál :: Festivaly 2012

Letošní Open Air Festival Trutnov bude věnován In memoriam náčelníkovi Václavu Havlovi a guruovi undergroundu Ivanu Martinovi „Magoru“ Jirousovi. Vystoupí zde jejich oblíbení umělci a pozváni budou i jejich přátelé a osobnosti našeho kulturního a společenského života.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz