Články FiftyFifty.cz, strana 45

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 45 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 45

FiftyFifty

Jana Lota vydala nové album Děvčátko

Jana Lota vydala nové album DěvčátkoAlbum přináší do oblasti vydávání alb nový rozměr - album vzniklo ve spolupráci se zdravotně postiženými dětmi, které namalovaly 202 originálních obalů. Část výtěžku z těchto originálních děl poputuje na činnost jejich školy.

Jiří Stivín oslaví své sedmdesátiny na JazzFestu v Brně

Jiří Stivín oslaví své sedmdesátiny na JazzFestu v BrněPro mnohé personifikace tuzemského jazzu, hráč na tradiční i nejroztodivnější dechové nástroje Jiří Stivín, oslaví své sedmdesáté narozeniny 14. dubna v brněnském klubu Semilasso v rámci 11. mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO.

Poletíme? Kroskántry

Poletíme? KroskántryMít v sobě srdce kovboje...

Zákon přichází do Švandova divadla V(ý)chodem

Zákon přichází do Švandova divadla V(ý)chodemKaždý chce občas začít nový život, vykročit z toho dosavadního, dostat druhou šanci. Ale co když je ono zajetí naší dávnou volbou? Co když vykročit do jiného světa už nelze? Co když nejhorší vězení připravujeme sami sobě? Tragikomický příběh, v němž dávno nehoří keř ani se nerozestupuje moře… ale jen pár vyděděnců zasedne proti sobě v hospodě.

Nové album Lucie Redlové produkuje Tim Eriksen

Nové album Lucie Redlové produkuje Tim EriksenZpěvačka, kytaristka a autorka Lucie Redlová právě nahrává nové album, které vyjde u Indies Scope 17.4.2012. Po debutovém albu, které produkoval rocker z Dublinu, leader skupiny The Walls, Steve Wall, se Redlová opět spojí s cizincem.

Želary v Divadle Rokoko

Želary v Divadle Rokoko Romanci Želary, dramatizaci díla spisovatelky Květy Legátové uvádějí jako první letošní premiéru Městská divadla pražská.

Kašpárek v rohlíku má nové bejbypankové cédo a kemoše

Kašpárek v rohlíku má nové bejbypankové cédo a kemošeKašpárkova banda má nového kemoše – vydavatelství Championship Music. A protože si padli náramně do noty, vyladili spolu třetí bejbypankové cédo Ten Halywůd. Léjdýs a džentlmen, milí bejbypankáčové, vítejte ve světě, kde je možné nevyrůst, čímkoliv se stát, kohokoliv potkat, cokoliv zažít. Stačí spustit promítačku vlastní představivosti a najít odvahu stát se hrdinou sci-fi, hororu, kovbojky nebo love story.

Colours of Ostrava: Antony and the Johnsons s Janáčkovou filharmonií

seriál :: Festivaly 2012

Colours of Ostrava: Antony and the Johnsons s Janáčkovou filharmonií Björk, Bobbyho McFerrina, Animal Collective nebo The Flaming Lips posílí na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava (12.–15. července) další slavné jméno – britský zpěvák a skladatel, výjimečný autor a majitel jednoho z nejpozoruhodnějších hlasových projevů naší planety – Antony Hegarty s kapelou The Johnsons. Na pódiu v Ostravě jej navíc doplní čtyřicetičlenný orchestr Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Vlasta Redl s novou kapelou v březnu ve Vltavské

Vlasta Redl s novou kapelou v březnu ve VltavskéOsobitý folk-rockový písničkář Vlasta Redl se vrátil v plné síle na koncertní pódia. Po několikaleté kapelní pauze postavil vloni novou skupinu složenou z vynikajících česko-slovenských muzikantů a nahrál skvělé živé album. Ve čtvrtek 22. března zahraje za doprovodu nové kapely v Kulturním centru Vltavská výběr svých nejznámějších písniček a představí i novou desku Koncert, který se nekonal.

Putovní festival písničkářů Hudební sklepy přijíždí do Vltavské

Putovní festival písničkářů Hudební sklepy přijíždí do VltavskéDo Kulturního centra Vltavská přijíždí putovní festival písničkářů Hudební sklepy. Celoroční festival, jehož duchovním otcem je písničkář Václav Koubek, představuje v klubech po České republice známá jména i talenty folkové scény již více jak deset let. V klubovém sále Elektra vystoupí od února do dubna pět charizmatických písničkářů a písničkářek.

Báječné léto s Michalem Vieweghem 2012

Báječné léto s Michalem Vieweghem 2012Společnost INFILM producenta Rudolfa Biermanna přichází i v letošním roce s divadelní přehlídkou Báječné léto s Michalem Vieweghem. Po úspěšném prvním ročníku přehlídky a vysoké poptávce jsme se rozhodli opět uvádět oba prověřené tituly, tedy Román pro ženy a Biomanželka.

Já, Francois Villon Na Jezerce

Já, Francois Villon Na Jezerce Komorní muzikál Věnovaný památce Jiřího Hubače a Pavla Vrby.

MDP: Krása, talent, současnost i nostalgie

MDP: Krása, talent, současnost i nostalgieVýstavy v divadlech ABC a Rokoko jsou věnovány herečkám Městských divadel pražských: Krása, talent, současnost v Divadle ABC a Krása, talent, nostalgie v Divadle Rokoko..

Lucrezia Borgia se vrací..

Lucrezia Borgia se vrací..Uplynulo již více než sedm let od doby, kdy borgiovská legenda vyprávějící osud slavného papežského rodu a jeho tragická milostná dobrodružství ožila na prknech Národního divadla..

Šivovo kolo života

Šivovo kolo životaOslnivé a strhující taneční kreace jako z bollywoodských filmů, příběh inspirovaný indickou mytologií a nadčasové balancování mezi dobrem a zlem se snoubí v právě připravovaném výpravném projektu „Šivovo kolo života“.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.