Články FiftyFifty.cz, strana 59

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 59 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 59

FiftyFifty

Lesk Oscarů na červeném koberci, pozornost se upíná k Julianne Moore

Nejprestižnější přehlídka filmových hvězd nabídne ve svém 87. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a neuvěřitelně drahých šperků. Fanoušci Oscarů ale dobře vědí, že jejich oblíbené favority lépe než samotné udílení cen představí show z 300 metrů dlouhého červeného koberce.

Tři v tom po 30 letech. Na Jezerce.

Legendární hříčku o třech žhavých nápadnících a ženách jejich srdce chystá pro své diváky principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, který si pro novinku v duchu dell’arte vyhlédl oceňovaného mladého režiséra Matěje Balcara. Zkoušení inscenace Tři v tom odstartovalo tento týden, premiérové diváky potěší 10. března 2015.

Indies orámují výročí 25 let velkým mejdanem

Na oslavu 14.2. v brněnském Sono Centru přijedou zahrát Traband, Jablkoň, Kieslowski, Už jsme doma, Čankišou, Docuku a řada dalších. Celý program bude moderovat leader kapely Květy Martin E. Kyšperský.

Divadlo ABC: Půlrok s V+W aneb Od Wericha do Voskovce

V prvním pololetí roku 2015 uplyne 110 let od narození Jana Wericha a Jiřího Voskovce. Divadlo ABC, které sídlí v prostorách někdejšího Osvobozeného divadla, bude tato významná výročí připomínat celou řadou speciálních akcí.

Výstava české atletiky v Galerii Harfa předskokanem HME v Praze

U příležitosti konání halového mistrovství Evropy v atletice v Praze v letošním roce připravil organizační výbor HME výstavu české atletiky. Je otevřena až do 15. března 2015 v Galerii Harfa, která se nachází v těsné blízkosti O2 areny.

Tara Fuki křtí album Winna. Hostem Aneta Langerová

Duu Tara Fuki se podařilo na novém albu Winna připravit nevšední hudební zážitek. Jejich nová nahrávka Winna je tichá a sametová jak noc a mocná a dravá jak jarní tok zároveň.

František Nedvěd a Spirituál kvintet znovu spolu. I s Lucií Bílou.

Legendy domácí folkové a trampské scény se vracejí s repertoárem největších hitů ze zlaté éry bratří Nedvědů a Spirituál kvintetu. Dalším speciálním hostem koncertů bude Lucie Bílá, která s Františkem Nedvědem nazpívala duet.

Retrospektiva díla Jiřího Trnky odstartuje program výstav Plzně 2015

Rozsáhlou výstavu „Ateliér Jiřího Trnky“, která kompletně shrne osobnost plzeňského rodáka a světově uznávaného výtvarníka Jiřího Trnky, vytváří tým špičkových umělců.

Vánoční premiéra divadla Masopust: Zvěstování Panny Marie

Divadelní společnost Masopust, od ledna usídlenou v Eliadově knihovně Divadla Na zábradlí, čeká krátce před Štedrým dnem první premiéra letošní sezóny. V režii Štepána Pácla uvede mystérium Paula Claudela Zvěstování Panny Marie.

Setkání na nejvyšší úrovni: Putin s Biľakem ve Švandově divadle

Hru Putin a Biľak u trezoru, noční grotesku o zvaných i nezvaných hostech v cizích pokojích a cizích zemích, chystají jako první novinku roku 2015 ve Švandově divadle.

Génius Alfréda Radoka na jevišti Městských divadel pražských

Městská divadla pražská pořádají dnes od 16 hodin v horním foyer Divadla ABC vernisáž výstavy Génius Alfréda Radoka na jevišti Městských divadel pražských.

Vánoční test

Když už tu sedíte a sbíráte na poslední chvíli Ježíškovy losíky - víte o vánočním čase a zvycích vše? Do redakční pošty přišel tento e-mail s testem.. naše znalosti, přiznáváme, měly mírné mezery. A co ty vaše? Otestujte se a pochlubte se.. :)

Traband vyjíždí s novým albem: Vlnobeat

Nastartováno a odbržděno. Lovepunk Trabandu dává tušit vysoké oktanové číslo a řádnou spotřebu strun. Nahrávka dostala název Vlnobeat a čtrnáct skladeb Jardy Svobody na ní Traband přetavil v radostný punk, radikální lovestory a lyrické protestsongy.

Vánoční Lední Letná: Loser(s)

Originální představení Loser(s), v podání akrobatů a performerů, které bylo součástí Letní Letné, se přesouvá do zimního vyhřívaného šapitó. Za projektem stojí vítězové soutěže Česko Slovensko má talent – akrobatické duo DaeMen, i když v přestavení můžete vidět jen Petra Horníčka.

Dobrodružný seriál Knihovníci startuje. Ve Státech i u nás.

Ještě před koncem roku vstoupí na televizní obrazovky nová výpravná a napínavá podívaná. Dobrodružný seriál Knihovníci (The Librarians) pro všechny milovníky chytrých akčních filmů s kapkou humoru i tajemství potěší diváky celkem deseti díly.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz