Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Album T4 - bez reklamy

Bez povšimnutí a reklamy se na trhu nenápadně, objevilo album skupiny T4 s názvem Pár tónů a slov. Asi jen skutečným hudebním nadšencům je známo, že kapelu tvoří převážně hudebníci zvučných jmen, kteří toho pro českou rockovou muziku učinili opravdu hodně.

Strach, nenávist, šok a děsivé video

Právě těmito slovy je uváděn nový film Utajený, který byl na MFF v Cannes oceněn za nejlepší režii. Do našich kin přichází 9.2. a my vám dnes přináším pár informací. Lákadlem je skvělé obsazení, v hlavních rolích vystupují v tomto francouzském filmu - Juliette Binoche, Daniel Auteil a Annie Girardot.

Předávání Oscarů 2005 v přímém přenosu na HBO

Udělování cen Americké filmové a televizní akademie, pozlacených sošek Oscarů, patří k nejsledovanějším a nejprestižnějším filmovým událostem. Ročně je v USA sledují miliony domácností, stejně jako zástupy diváků po celém světě. V České republice a na Slovensku je ceremoniál již řadu let dostupný díky kanálu HBO, který několikahodinovou show vysílá v přímém přenosu a také ve zkráceném záznamu.

Pupek

"Ženská je rušivej element skoro vždycky."

Na večírek s Radiem1

Ať už se chystáte oslavit Silvestra doma s nohama na stole anebo máte v úmyslu vyrazit do víru veřejného veselí, pro vás máme prima tip!

Jak se mají loutky v Praze

Kdo by neznal kouzelný příběh Jiříka a Zlatovlásky. Jedno z jejích ztvárnění bylo možno shlédnout předminulý víkend v Říši loutek. Na druhém představení byla jen hrstka diváků, a to především malých dětí. Hra byla po technické stránce velice dobře zvládnutá (až na moment, kdy vypadla Jiříkovi z rukou konev), není totiž vůbec jednoduché držet javajku jednou rukou a tou druhou pohybovat dlouhými tyčkami

Richard Müller v americkém hávu

"Bože, přeci to musí jednou skončit," vzdychl si Richard při druhém přidání. A není divu, splnil se mu jeho sen. Pozvání totiž přijali Omar Hakim, Will Lee, Hiram Bullock, Clifford Carter a Mike Caffry, pomocí nichž vytvořil 9.12. v T-mobile aréně úžasnou atmosféru.

Panic je nanic

Po překvapivém úspěchu filmu Snowboarďáci se na nás v přístím roce chystá nejeden film tohoto ražení. Hned v lednu se do kin vkrade titul s výmluvným názvem - Panic je nanic.

Diváci Národního divadla odcházeli již po prvním dějství

Je tomu akorát rok, co se médii „přehnala smršť“ debat nad devatenáctým nastudováním Prodané nevěsty v Národním divadle. Důvodem bylo rozhořčení diváků, kteří nedokázali překousnout nové pojetí režiséra Jiřího Nekvasila... Inscenátoři prý chtěli přiblížit zastarávající dílo potřebám moderního diváka. Jejich snažení, bohužel, nevyšlo.

Sto zvířat je lepší než sto celebrit

Sto zvířat se do pražského klubu Akropole hravě vešlo, a to spolu s více než čtyřmi stovkami diváků. V době plánovaného začátku koncertu byl sál naplněn postávajícími fanoušky věku 18 – 50 let, půl hodiny poté tito nedočkavě podupávali a pískotem povzbuzovali...

The best of Jan Saudek

Převážná část vystavených fotografií se dotýká tématu času a nahoty. Můžete shlédnout sérii působivých fotografií, kde jsou lidé vyfoceni třeba po deseti nebo patnácti letech.

Lucie Bílá ve dvojroli

Na přípravě nového českého muzikálu Elixír života se podílela řada předních umělců. Přesto nepředstavuje pro klasické muzikály žádnou konkurenci.

Urbanová vraždí na půdě Národního divadla

Pokud se domníváte, že je každá opera založena pouze na slaboduchých zápletkách a prázdných gestech, potom vám vřele doporučuji návštěvu Její pastorkyně.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.