Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Meet Factory - kultura v tovární hale

Začátkem října se otevřou rozlehlé prostory bývalé tovární haly na Zlíchově. Mělo by zde být centrum, ale ne nákupní, nýbrž kulturní.

Mužský balet z New Yorku

Skvělí tanečníci v ženských rolích z klasického i moderního baletního repertoáru si podmaňují svět!! Do České republiky zavítá skutečná senzace.

Naše městečko v ABC

"..A právě akcent na neopakovatelnost a krásu každého, i toho zdánlivě nejobyčejnějšího života, je poselstvím Wilderova příběhu, který, jak se zdá, rezonuje v každé době. Vypadá to jako jednoduchá, banální pravda, ale opravdu si ji uvědomujeme?.."

Underworld na Electronic Beats

Festival Electronic Beats, který bude Praha hostit už druhým rokem, uvede 27. října ve Veletržním paláci v Praze opravdové legendy elektronické hudby - skupinu Underworld. Rick Smith a Karl Hyde v rámci koncertu představí i materiál ze svého nového alba Oblivion with Bells.

The ORIENT EXPRESS

seriál :: Language corner

Surely no train journey in the world today is more romantic than the Simplon Orient Express which originally started to travel from London to Venice and today offers unforgettable moments when you would like to reach Paris, Prague, Budapest, Rome or Istanbul! It recreates the now historic ride of the 1880´s.

Šakalí léta startují podruhé

S létem končí divadelní prázdniny. Velký závěrečný úspěch uplynulé sezony připomenou MDP v Divadle ABC 15.9.2007 II. premiérou muzikálu Šakalí léta.

Širocí UNITY

Dlouho očekávaný debut kapely Unity, která velmi originálním způsobem kombinuje živé nástroje včetně akustického banja s elektronikou, a stylově se pohybuje někde mezi breakbeatem, hip hopem, rockem, ale třeba i country.

Hotel Rwanda

Vstávala jsem s pocitem, že všechno je špatně. Nemám zaplacené účty, nestíhám termíny, lednička zeje prázdnotou, v bytě nepořádek a ještě se mi podařilo rozbít oblíbený hrnek. S beznadějnou náladou jsem doběhla na poslední chvíli do kina Evald a usadila se do pohodlného křesla.

Slavní v nové sérii

Česká televize zařazuje od září 2007 do svého vysílání další pokračování oblíbeného cyklu portrétních dokumentů Příběhy slavných.

MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE

Už čtvrtý ročník výstavy MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE probíhá až do 14. září v jižních zahradách Pražského hradu. Tentokrát představuje snímky fotografa IVANA PINKAVY s názvem SALOME.

Reynkarnace - CD z básní

„Poezie Bohuslava Reynka je pro mě natolik z duše mluvící, že v ní dokonce začala znít vlastní melodií.“ Říká Petr Hudec z moravské skupiny Hukl.

TRABAND dnes na Střeláku

seriál :: Letní fesťáky 2007

Dnes se v rámci Letniho festivalu Střelák 07 představí letos znovuzprovozněný TRABAND. Po roční pauze se vrací na Střelák nový, tentokráte komornější projekt.

Řev v Řevnicích

seriál :: Letní fesťáky 2007

Stihněte si svůj festival! Tentokrát v lesním divadle...

Máničky a drogy na letních festivalech

seriál :: Snesitelné bytí

Ozývají se zde nějaké hlasy, že na festivalech jsou máničky a hrozná hudba. To je strašný omyl. Je to jen nová forma zábavy, jistě převyšující v mnoha směrech diskošky osmdesátých let nebo snad zábavy v hasičárně, o dechovkách nemluvě. A to přesto, že ti lidi mohou někomu připadat jako máňy, o což tady vůbec nejde.

Xavier Baumaxa stoupá jako dým

Hudbu Xaviera Baumaxi jsem poznala z domácích reproduktorů. Křičela jsem, ať se to vypne, jelikož ty sprostý texty nejsou pro děti. Štvalo mě to. Ale zašla jsem na nějaké jeho koncerty a zdá se, že tenhle hošík z Litvínova dobývá svými verši pódia věhlasných festivalů a profláklé prostory naší metropole.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz